Apel

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Turysta » 13 kwie 2007, o 18:11

Miałem mozliwośc przejazdu ulicami Majdan Górny (od dawnego składu buraczanego do kaplicy). Jakaż wspaniała droga - wołajaca o pomste do nieba ze względu na jej stan. Jaki piękny widok zawaliska (prawdopodobnie mieszkaja tam ludzie) po prawej stronie drogi. Panie Wójcie i szanowni Radni zróbcie coś w tym temacie. Przeciez to 21 wiek. Chyba, że chcecie żeby doszło do nieszczęścia. Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2007, o 18:27

Popieram apel. Ja myslę, że w tym temacie bardzo pozytywną relę powinien odegrać Radny z tej miejscowości ale nie tylko. Wszak za to odpowiada cała Rada Gminy, no i Wójt oczywiście ze swoim zastępcą. Zamierzam zrobic trochę fotek i przedstawić je zarówno na forum jak i w mediach.
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2007, o 09:49

Sprwdzałem wywołany apel. Całkowita racja. Może radni odwiedzą ten budynek i zainteresują sie przedstawioną sprawą.
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2007, o 22:07

Anonymous pisze:Popieram apel. Ja myslę, że w tym temacie bardzo pozytywną relę powinien odegrać Radny z tej miejscowości ale nie tylko. Wszak za to odpowiada cała Rada Gminy, no i Wójt oczywiście ze swoim zastępcą. Zamierzam zrobic trochę fotek i przedstawić je zarówno na forum jak i w mediach.


Radny to chyba nie będzie miał czasu bo zajęty może być sprawdzaniem, zgodnie z tym co sugerował, czy dziewczyny w szkole noszą stringi czy też inny rodzaj zabezpieczenia kobiecych organów. :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2007, o 20:04

Bardzo mnie ciekawi, czy któryś z radnych pofatygował się by sprawdzić wiarygodność postu. Oczywiście pomijam Pana R.S. bo on bardzo dobrze zna sprawę. Jak nie to serdecznie zapraszam, zeby nie było za późno.
Na górę

Postautor: Kita » 17 kwie 2007, o 09:25

Z tego co słyszałem, Wójt bardziej interesuje się inną stroną gminy - GOK-iem w Podhorcach, a właściwie osobą tam pracujacą. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2007, o 17:49

oj. oj. czyżby wyszło szydło z worka? - czas pokaże.
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2007, o 20:48

Panie Wójcie o co chodzi?.
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2007, o 20:09

Jak to prawda to coś mi tu śmierdz,
Na górę

Postautor: lee » 21 kwie 2007, o 18:34

a może Ci po prostu szkoda,
Na górę

Postautor: wójtowa » 24 kwie 2007, o 09:28

Wara od mojego wójta!!!!!!!!1
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2007, o 18:16

nie pierwsza wójtowa sprawia wrazenie, że nic sie nie dzieje.
Na górę

Postautor: ktoś » 24 kwie 2007, o 19:55

apel dotyczył drogi a skończyło się na bzdurach.referat budownictwa w urzędzie gminy jest tak rozbudowany zatrudnionych jest 5 a może 6 osób prężny z-ca wójta to pozyskanie pieniędzy unijnych to dla takich fachowców to po prostu pestka i na pewno ruszą budowy dróg i inne inwestycje na terenie gminy . Pracownicy muszą się czymś wykazać, ba jak na razie to tylko biorą pensje.
Na górę

Postautor: Golo » 25 kwie 2007, o 07:26

Aż się zdziwisz, jakie drogi powstaną. Na razie czekają na pieniądze z euro 2012.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2007, o 08:48

Golo pisze:Aż się zdziwisz, jakie drogi powstaną. Na razie czekają na pieniądze z euro 2012.


a co stalo się z pieniedzmi, ktory wzieli dotychczas??
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”