Tomaszowscy Dobroczyńcy

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Rumok » 4 gru 2006, o 11:00

Moze warto ogłosic konkurs dla najlepszego Dobroczyńcy Roku

szlachetne i wielkie serce zawsze w cenie a jaki zaszczyt!
Na górę

Postautor: Gosc » 4 gru 2006, o 11:56

Rumok pisze:Moze warto ogłosic konkurs dla najlepszego Dobroczyńcy Roku

szlachetne i wielkie serce zawsze w cenie a jaki zaszczyt!
Oglosic trzeba.Zwykle dobroczyńcami są ludzie bogaci, przedsiębiorcy.Obecnie boją się oni "wychylać", gdyż fiskus każe im tłumaczyc się z tego.Wielu więc dobroczyncow, darczyńcow pozostaje ANIMOWYMI.
Na górę

Postautor: Gosc » 6 gru 2006, o 19:13

Rumok pisze:Moze warto ogłosic konkurs dla najlepszego Dobroczyńcy Roku

szlachetne i wielkie serce zawsze w cenie a jaki zaszczyt!
Wygląda na to, że takowych nie ma.
Na górę

Postautor: ******* » 16 gru 2006, o 17:50

Panie Big star
Panie Duet
Panie PLUS
Panie X
?
kto powalczy o Kryształowa Śnieżynkę - dobroczynkę?
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2006, o 05:59

chociaż........
to podobno juz nie takie zaszczytne,po wczorajszym programie Jaworowicz o tym jak faceta zrujnowała Skarbówka
za to że oddawał niesprzedany chleb biedakom zamiast go spalić.
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2006, o 15:10

ja proponuje pania z biblioteki Bozenke Chlebicka- to ta drobna brunetka jakby ktos nie kojarzył. zostala juz uchoronowana jakas wojewodzka nagroda na najlepszego bibliotekarza roku w naszym wojewodztwie (nie wiem czy precyzyjnie podaje konkurs - poprawcie mnie w razie bledu).
Kobieta jest klasa, ma podejscie do dzieci i umie sie dogadac z doroslymi, jest dzialaczka w kilku organizacjach pozarzadowych, pisze i WYGRYWA mnóstwo projektow. To kreatywna i ambitna osoba. Mamy skarb w tym miescie - docenmy to.

dodaje ze nie jestem jej facetem czy cus takiego.
Na górę

Postautor: NIWA » 22 gru 2006, o 11:44

Świąteczna Akcja Pomocy
W dniach 18-22 grudnia Stowarzyszenie NIWA przeprowadziło Świąteczną Akcję Pomocy skierowaną do najbardziej potrzebujących rodzin z terenu powiatu tomaszowskiego. Szczególnymi adresatami pomocy były rodziny wielodzietne. Przygotowane zostało 500 paczek żywnościowych z podstawowymi produktami spożywczymi -mąka, cukier, makaron, olej, kasza, ryż, herbata i inne. Paczki te zostały rozdane przez radnych oraz członków stowarzyszenia. Trafiły one do rodzin w Tomaszowie Lub., Lubyczy Król., Krynicach, Tarnawatce, Szarowoli, Sabaudii, Łaszczówce, Rabinówce, Zamianach, Dębach, Machnowie Nowym, Żurawcach oraz wielu innych. Serdecznie dziękujemy za wsparcie akcji sponsorom oraz osobom pomagającym w rozwożeniu paczek. Akcja ta będzie odbywała się cykllicznie co roku. Mamy nadzieję, że dostarczone w okresie świątecznym paczki przyniosą odrobinę radości potrzebującym.

foto : http://www.niwa.org.pl/index.php/580.html

Michał Basiński - SRL NIWA
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”