Rozłam w AWNMiR

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Jack » 26 lis 2006, o 11:30

Zarząd Akcji Wyborczej w osobach A.Tur i M.Łysiaka usunął ze swojego składu R.Koprowskiego, za to że popierał L.Kleszczyńskiego. .
Na górę

Postautor: Ryszard Koprowski » 26 lis 2006, o 16:07

Zamieszczona "zasłyszana" informacja nie jest prawdziwa, ponieważ M. Łysiak nie jest w Zarządzie Akcji, a sam Zarząd nie ma takich uprawnień, jedynie Walne Zgromadzenie.

Prawdą jest, że R. Koprowski z dniem 15.11.2006 złożył rezygnację z udziału w pracach Zarządu Akcji Wyborczej.
Ryszard Koprowski
Na górę

Postautor: ktoś » 27 lis 2006, o 14:59

a jaki był powód tej decyzji?
Na górę

Postautor: gość » 29 lis 2006, o 14:10

nie cieszcie się, nikt Koprowskiego nie wyrzucił i nie zamierza, chcą go wsadzić do Sobczuka na zastępcę, p. Tur jest dobrym graczem, ale nie sądzę by im się to udało.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2006, o 17:56

tylko nie to
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2006, o 19:34

najgorsze co mógłby Sobczuk zrobić to brać z-cę z akcji już lepiej pracować bez z-cy
Na górę

Postautor: roman giertych » 30 lis 2006, o 12:22

Koprowski?? chyba nie możliwe aby został vice!!!
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2006, o 08:39

Anonymous pisze:najgorsze co mógłby Sobczuk zrobić to brać z-cę z akcji już lepiej pracować bez z-cy

ani z PiSu - najlepiej z PZPR
Na górę

Postautor: Marcin Rechulicz » 1 gru 2006, o 10:40

Wow!!!!
Wyrażam wielki szacunek dla Pana Koprowskiego za odwagę wypowiedzenia się na łamach tego forum. Doceńcie ten gest. Wiem dobrze, że prawie wszyscy poważni kandydaci na radnych, burmistrzów czytają to forum i wiedzą o czym się tu pisze.
Do tej pory nikt nie zdecydował się (przynajmniej mi nic nie wiadomo na ten temat) na podpisanie się własnym nazwiskiem (siebie nie liczę).
Czekamy na kolejnych odważnych.
Pozdrowienia od NIWY dla wszystkich.
Na górę

Postautor: Rumok » 1 gru 2006, o 11:41

hahahahah

wreszcie ktos poza dzieciakami czyta teksty z forum....tylko czy aby przez wzglad na swoja osobę?
bardzo dobrze......
tylko uwaga bo postraszyli forumowiczów w TZ .......trzeba zastanowic sie co się pisze.............i jak!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”