Czy będzie debata??

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Tito » 22 lis 2006, o 17:40

Kaczyński- zawiesza kampanię wyborczą przed II turą wyborów samorządowych,czy odbędzie się jutro zapowiadana debata w TDK-u ?
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2006, o 18:13

jutro w tdk o 16.30 bedzie spotkanie z kandydatem lewicy ale niewiadomo czy będzie kontrkandydat zreszta kto wie jakby go przyjeli zwolennicy lewicy bo to oni są gospodarzami spotkania
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2006, o 18:38

chyba by go nie zjedli, to nie ziejący nienawiścią elektorat PiSu.
Na górę

Postautor: Tomaszowianka » 22 lis 2006, o 19:08

Mam nadzieje,że bezpartyjny kandydat Sobczuk (bo tak napisał w swojej ulotce) a przezież startuje z listy PiS pojawi się na spotkaniu w czwartek. Chyba ze spęka przed swoimi wyborcami a stać go na to. Szykuje pytanko do Pana Sobczuka jak zamierza zrealizować swój program związany z budową mieszkań. Chyba ruszy swój budzet domowy żeby pokryc koszty budowy mieszkan dla tomaszowa.Chętnie się zgłoszę po takie mieszkanko, ale mam nadzieje, że wyborcy przejżą na oczy i wybiorą Pana Leszka Kleszczyńskiego. Bo obiecanki Sobczuka to mydlenie oczu. :D
Na górę

Postautor: neo » 22 lis 2006, o 20:12

zaraz CHCESZ MIESZKANIA a czy nie dostałas jak A. Kwaśniewski rozdawał? nie? dziwne to przeciez tak niedawno było i jako zwolenniczka goraca powinnas dostać w pierwszej kolejnosci- nalezy Ci sie !
Na górę

Postautor: Jasiek » 22 lis 2006, o 20:20

Nie wymaga chyba wyjaśnień to że PIS,ze względu na katastrofę górniczą zawiesił kampanię wyborczą (nie wiem co postanowiło w tej sprawie SLD),i przyjscie p. Sobczuka na wiec poparcia dla p.Kleszczynskiego zorganizowany przez SLD,byłoby najwiekszą głupotą i absurdem politycznym.Ci którzy tego oczekują nie mają podstawowego pojęcia o polityce.
Na górę

Postautor: franek » 22 lis 2006, o 20:30

To może na forum Pan Sobczuk przedstawi szczegóły według pytań z forum ????????

Było pewne że nie przyjdzie bo nie ma nic do powiedzenia a zgrabne ulotki z hasłami w treści wykluczającymi się to z boku mu każdy może napisać np. jabłuszka prosto z kampanii PiS ! a przecież kandydat apolityczny !!!
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2006, o 02:53

Jasiek pisze:Nie wymaga chyba wyjaśnień to że PIS,ze względu na katastrofę górniczą zawiesił kampanię wyborczą (nie wiem co postanowiło w tej sprawie SLD),i przyjscie p. Sobczuka na wiec poparcia dla p.Kleszczynskiego zorganizowany przez SLD,byłoby najwiekszą głupotą i absurdem politycznym.Ci którzy tego oczekują nie mają podstawowego pojęcia o polityce.


Bądzmy realistami, codziennie na drogach ginie więcej ludzi niż w tej kopalni, na raka dziennie umiera wiecej ludzi i nikt nie ogłasza żałoby narodowej i w te miejsca nie przyjezdza Premier czy Prezydnet, portal onet.pl nie jest w barwach szarych, telewizja o tym nie trąbi 24h na dobe. Żal mi tych ludzi ale zdecydowali się na taka prace wiedząc o jej konsekwencjach. I nie mów,że tylko PiS zawiesił kampanie bo takze to zrobiła PO i Lewica i demokraci (min. w Lublinie została odwołana debata Pani I. Sierakowskiej i A. Wasilewskiego.) Po 2-gie to nie jest wiec poparcia tylko debata, jak dotąd nie usłyszałem programu Pana Sobczuka, siedzi jak mysz pod miotłą i liczy chyba tylko na to,że etykietka PiSu da mu zwycięstwo. Ludzie nie dajcie sie manipulować i nie głosujcie na partie tylko na człowieka.I nie wiem czy przyjście Pana Sobczuka na debatę byłoby najwiekszą głupotą jak pisze mój poprzednik czy tylko wyzwaniem jakie powinien podjać Pan Sobczuk i odwieszczyc mieszkańca Tomaszowa swój program. Chyba od tego mamy tak oczekiwaną demokracje..
Bez względu na kogo chcemy głosować zachęcam do wzięcia udziału w niedzielnych wyborach.
Na górę

Postautor: gość » 23 lis 2006, o 07:39

to bulwersujące, nie znajduję słów krytyki dla cynizmu i wyzucia z wszelkich uczuć i zasad piszącego, to jest bardzo smutne, sic!!!
Na górę

Postautor: Rumok » 23 lis 2006, o 08:40

ta tragedia moze nie wszystkich tak porusza ...........
wiadomo ze to ryzyko zawodowe ale pomyśl ze codziennie zjezdzasz 1 km w głab ziemi i zostawiasz wszystko.........dosłownie........
codziennie..
i nagle" gaśnie słonce" jak codziennie dla górnika zjezdzajacego do kopalni , ale "gasnie" dla zon i dzieci na zawsze......
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”