Debata Kleszczyński kontra koalicja PiS LPR AKM

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: mieszkaniec TL » 21 lis 2006, o 16:42

Przeczytałem, że w czwartek o 16.30 w sali TDK odbędzie się debata . Może przygotowalibyśmy zestaw pytań :wink: . Kleszczyński chyba będzie jak myślicie co zrobi Sobczuk ? A może nie kryjąc się pod pseudo zadalibyśmy pytania które przewijają się na forum kandydatom ? :? Dobrze by było aby na te same pytania odpowiedziały obie strony !!! :P
Na górę

Postautor: taki tam » 22 lis 2006, o 13:58

Dlaczego chce zostać burmistrzem?
Kto zostanie zastępcą? a kto sekretarzem?
Jakie ma pomysły na początek kadencji?
Czy jest w stanie napisać biznesplan ?
Czy wzrośnie odpowiedzialność personalna urzedników co do wydawanych decyzji, tych błędnych ?
Jakie ma wsparcie w województwie w sejmiku?
Jakie ma zdanie o PSL,PO,AWM,LPR? NIWA?
w kim upatruje potencjalnego koalicjanta?
ILe wybuduje mieszkań socja;nych przez 4 lata?
Czy w urzedzie tez będą "zaciskać pasa "jak przewazajaca ilosć mieszkanców?jakie oszczednosci przewiduje?
i czy wie że kłamstwa przedwyborcze mogą sie zemścić?
oszukujac wyborców tj nie mówiąc im prawdy robia krzywdę nieświadomym mieszkancom.
Na górę

Postautor: mieszkanie TL » 22 lis 2006, o 20:21

I o to chodzi tylko pasowałyby odpowiedzi obu kandydatów a my na forum nagłośnimy odpowiedzi !!!
To są cenne pytania . Może też pasowałaby krótka ocena jednostek UM i kadr tam pracujących ???
Kogos wybrac musimy ?????? a więc do jutra i do zobaczenia mam nadzieję z obu kandydatami ???
Jeżeli sobczukowi nie pasuje termin to może zapropnuje temin piatkowy bo jakoś z tego co wiem to nieśpieszno mu do spotkania z mieszkańcami :roll:
Na górę

Postautor: Rumok » 22 lis 2006, o 23:41

poprzednia debata była ustawiona pod MR,dziwiło nie to polityczne "ułozenie"brak jakichkolwiek ataków.Mówił cicho ale składnie .Teraz wiem ze P KLESZCZYNSKI wcale sie nie bał swoich przeciwników bo i dlaczego? to nie MARCIN R.był numerem jeden , on był tym drugim zapasowym.No coz ,trzeba sobie o wszystko zebrac do kupy i wtedy dokładnie widac o co chodzi.
Nie uda sie ta sama sztuka w kolejnej debacie,chociaz napewno sztab LK pracuje zawzięcie .Poklask uzyskać wsród swoich to zaden sukces a manipulacja wczesniej czy pózniej wypłynie .
Przedobrzyliscie panowie LK I LK a tylko za lmi Marcina bo miał szansę miec kryształową przszłosć.
Na górę

Postautor: Buhaha » 23 lis 2006, o 00:31

Buhahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahah

To dla Ciebie Rumok, myślałem, żeś wolny od spiskowej, ale się pomyliłem.
Na górę

Postautor: Rumok » 23 lis 2006, o 08:41

Buhaha pisze:Buhahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahah

To dla Ciebie Rumok, myślałem, żeś wolny od spiskowej, ale się pomyliłem.
to nie spisek to polityka :cry:
Na górę

Postautor: Sztab Wyborczy Leszka Kle » 23 lis 2006, o 09:59

W związku z ogłoszoną przez Prezydenta RP żałobą narodową odwołujemy spotkanie kandydata na burmistrza Leszka Kleszczyńskiego z mieszkańcami Tomaszowa Lubelskiego., które miało się odbyć w dniu 23 listopada br. o godz.16.30.
Przepraszamy- Sztab Wyborczy Leszka Kleszczyńskiego
Na górę

Postautor: tomaszowiak » 23 lis 2006, o 20:31

szlag mnie trafia, że ludzie którzy siedzieli przy korycie dalej się do niego pchająchociaż nic nie zrobili......
Na górę

Postautor: elquatro » 23 lis 2006, o 20:55

tomaszowiak pisze: szlag mnie trafia, że ludzie którzy siedzieli przy korycie dalej się do niego pchająchociaż nic nie zrobili......
tomaszowiak moadry jestes w gebe,startuj ty na stanowisko,ale chyba woznego w szkole podstawowej bo tylko tam mozes zmiec prodeyspozycje,
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”