O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 1 cze 2021, o 17:41

Czego po artykule w TZ tak cicho. Tylko cienkie popierdywanie na tematy zwisające Lubyczanom.
Dyrektor ,który łamie prawo .Pytanie kto takiego jeszcze trzyma na stanowisku . Ciągle straty .....od samego początku a to jeszcze nie koniec to dopiero początek.
Na górę

Postautor: Lubxc » 1 cze 2021, o 18:55

Czego po artykule w TZ tak cicho. Tylko cienkie popierdywanie na tematy zwisające Lubyczanom.
Odezwała się z "lubyczanka" z TL.😈
Na górę

Postautor: cep » 1 cze 2021, o 19:26

Dyrektor ,który łamie prawo .Pytanie kto takiego jeszcze trzyma na stanowisku . Ciągle straty .....od samego początku a to jeszcze nie koniec to dopiero początek.
Jak to jest z tymi sprawami przywróconych nauczycieli w sądach o zarobki w czasie zwolnienia ? Cztery w sadzie rejonowym to rozumiem, maja takie prawo. Ale te cztery w okręgowym to już druga instancja, kto przegrał w pierwszej instancji - nauczyciele czy szkoła, kto się odwołał od wyroku ?
Na górę

Postautor: wako » 1 cze 2021, o 20:44

Jak to jest z tymi sprawami przywróconych nauczycieli w sądach o zarobki w czasie zwolnienia ? Cztery w sadzie rejonowym to rozumiem, maja takie prawo. Ale te cztery w okręgowym to już druga instancja, kto przegrał w pierwszej instancji - nauczyciele czy szkoła, kto się odwołał od wyroku ?
Przy obowiązujących przepisach prawa, nauczyciele wspomagani przez w miarę rozgarniętego adwokata mają 100% szanse na wygranie sprawy o to wynagrodzenie. Pytanie jest tylko na jakim szczeblu, czy na podstawie wyroku Sądu Najwyzszego ?
Na górę

Postautor: Kklkbggf » 1 cze 2021, o 21:40

Jakie bagno. Zbiornik był odmulany kilka lat temu a ziemia była skladowana tam gdzie teraz jest plaża. W każdym kąpielisku jest trochę mułu. Tak samo w Krasnobrodzie, Majdanie Sopockim czy Józefowie. Dobrze jest jak jest. Brawo Maciek brawo Burmistrz.
Ile lat temu? :D :D hahaha i ile tego zbiornika było odmulane?ile ten zbiornik stał
Zrób dwa kroki a będzie po kolana mułu
Józefów? Ehh tam przecież nowy zalew sam piasek
Krasnobród? Stary ogromny zbiornik wodny z gastronomią
Majdan sopocki proszę się przejść przez tamę i jak jest wymieniana woda
Fajnie fajnie ze coś w końcu się dzieje ale jest dużo bardzo dużo pracy :))
Na górę

Postautor: Hxjdjdkd » 1 cze 2021, o 22:10

"Błędy są ponieważ kwestią jest przyroda" ... po jakiemu to? do podstawówki na korepetycje potem na forum się udzielać po składni poznaje urzędnik gminny :D. A żadne prace nie są zdaje się planowane więc po co ta woda spuszczona.
A no tak przepraszam mój błąd mam napisać prawem ochrony środowiska Dz.U. 2001 Nr 62 poz. 627. Nie wiedziałam/łem że tak trzeba tu rozmawiać nie wiedziałam/łem że każdy mieszkaniec lubyczy zna wszystkie prawa :D bo trzeba się interesować lub studiować żeby znać prawo :D warto też posłuchać radnych na spotkaniu jakim jezykiem się posługują.
Do podstawówki na korepetycje? :D do tej szkoły co ma cały czas sprawy w sądzie? :D haha o której tu piszecie? :D
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2021, o 22:49

Odezwała się z "lubyczanka" z TL.😈
A czy to ma jakieś znaczenie skąd kto pochodzi .Ważne ,że mówi prawdę .Gratulacje dla Pani Szymczuk .
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2021, o 08:15

Seniorzy zasłużyli na wielkie słowa uznania - http://www.lubycza.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=4&dzialy=4&akcja=artykul&artykul=1531. Oby ta inicjatywa była kontynuowana, w miarę sił i chęci. Dobrze by było gdyby i młodsi włączyli się do pomocy. A może władze gminy ogłosiłyby coroczny "dzień wdzięczność przyrodzie" (albo jakoś tak) i każdy kto włączyłby się w akcję sprzątania (np. któraś sobota czerwca) miałby prawo uczestniczyć pikniku z kiełbaskami, muzyką, ... ?
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2021, o 08:45

A no tak przepraszam mój błąd mam napisać prawem ochrony środowiska Dz.U. 2001 Nr 62 poz. 627. Nie wiedziałam/łem że tak trzeba tu rozmawiać nie wiedziałam/łem że każdy mieszkaniec lubyczy zna wszystkie prawa :D bo trzeba się interesować lub studiować żeby znać prawo :D warto też posłuchać radnych na spotkaniu jakim jezykiem się posługują.
Do podstawówki na korepetycje? :D do tej szkoły co ma cały czas sprawy w sądzie? :D haha o której tu piszecie? :D
Nie czas żałować róż kiedy płoną lasy...Wysunięta kiedyś koncepcja parafialnej szkoły podstawowej w Korniach,dla magistrów z upośledzeniem umysłowym, leniami opatentowanymi itp. jest na czasie i powinna być zrealizowana. Radni do dzieła !!!
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2021, o 10:22

Kiedy bedzie najbliższa sesja rady miejskiej w Lubyczy? Ciekawe , co powie dyrektor szkoły?
Na górę

Postautor: Ann vv » 2 cze 2021, o 18:34

Podobno jedna radna zapomniała w jakiej komisji jest. Jak sobie przypomni to będzie sesja.😡
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2021, o 18:59

Podobno jedna radna zapomniała w jakiej komisji jest. Jak sobie przypomni to będzie sesja.😡
Czy chodzi ci o tą jedyną radną co jeszcze przejawia podczas sesji oznaki przytomności, która zadaje pytania bardzo kłopotliwe dla naszych gminnych osiołków ?
Na górę

Postautor: Lubicz » 3 cze 2021, o 10:52

Ta radna zada pytanie jak dostanie z zewnątrz bo sama to nie wiem czy coś mądrego wymyśli a reszta to tylko ręka w górę 😅
Na górę

Postautor: bambuko » 3 cze 2021, o 11:39

Pilnie poszukuję dobrego, dużego lustra, bo w domu już wszystkie wytłukłem. Chcę namalować autoportret pt. "Człowiek wyruchany". Nawet przez swoich nauczycieli. Oferty kierować na dyrekcję szkoły podstawowej w Lubyczy Królewskiej.
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2021, o 15:31

Czy chodzi ci o tą jedyną radną co jeszcze przejawia podczas sesji oznaki przytomności, która zadaje pytania bardzo kłopotliwe dla naszych gminnych osiołków ?
Ta radna została tylko radna aby siać zamęt, szkoda że nie ma tyle do powiedzenia na tematy bliskie mieszkańcom swojego okręgu.
Ale już nie długo, porazrobic z nią porządek. Radną można zawsze zmienić.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”