O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Kikimiki » 18 wrz 2018, o 22:11

Jako przewodniczący P.B. też zdążył poskładać na zebraniach wiejskich obietnice bez pokrycia. Wiec gdzie tucnadzieja że może się coś zmienić.
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 06:09

Jako przewodniczący P.B. też zdążył poskładać na zebraniach wiejskich obietnice bez pokrycia. Wiec gdzie tucnadzieja że może się coś zmienić.
Co mogą obiecać ludzie którzy przez osiem lat doprowadzili gminę do tego stanu? Co teraz ją będą uzdrawiać? Znależli złoty lek na gospodarność? Wydaje mi się jak ktoś wcześniej napisał że chodzi o ochronę swoich tyłków przed tym co nadchodzi.
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 09:55


ciekawe to nie jest o której ktoś pisze- każdy kiedy mu pasuje! ale ciekawe jest czy ktoś pisze z głową (merytorycznie!) czy z językiem w dupie osoby która go zatrudniła w urzędzie!!!!!!
Gostku naucz się pisać, dobrze, że zostałeś wywalony ze szkoły. Merytorycznie to masz dupę w głowie !
,,👆👆 MERYTORYCZNIE" będziesz kolejny .Cokolwiek to znaczy....😉
http://lublin.wyborcza.pl/lublin/7,4872 ... rects=true
[/quote]
Brawo belfer, Twoje przewidywania są jednak słuszne.Tak trzymaj za ryja tę bandę ! :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 10:51


Gostku naucz się pisać, dobrze, że zostałeś wywalony ze szkoły. Merytorycznie to masz dupę w głowie !
,,👆👆 MERYTORYCZNIE" będziesz kolejny .Cokolwiek to znaczy....😉
http://lublin.wyborcza.pl/lublin/7,4872 ... rects=true
Brawo belfer, Twoje przewidywania są jednak słuszne.Tak trzymaj za ryja tę bandę ! :lol: :lol: :lol:
[/quote]

i kto tu jest chamski?
Na górę

Postautor: Yanko » 19 wrz 2018, o 11:29

Niektórych wypowiedzi nie warto brać pod uwagę. Ktos celowo próbuje pomieszac ludziom w głowach.Przed
wyborami jest doskonały czas by wyautowac klamców
krętaczy pijaków itp.element z życia publicznego
gminy.Wystarczy trochę ruszyć głową i popatrzeć na
kandydatów wnioski przyjdą same.Jest okazja by zadać
pytania po co,dlaczego i dla kogo jestem kandydatem?
Jaką mam wiedzę na temat funkcjonowania samorządu
gminy.Czy ubiegam się o mandat bo mi ktoś coś obiecuje. Takie i wiele innych pytań trzeba zadać kandydatom nawet na ulicy może w końcu będą to ludzie
odpowiedni a nie mierna-wierna ciemnota działająca pod dyktando burmistrza.
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2018, o 13:02

pani była sołtys która zrezygnowała w połowie kadencji p. Leszczyńskiego teraz chce nawracać gminę z tym samym panem.
A czy ty się zastanawiałeś dlaczego zrezygnowała? Czy ty wiesz jaka była tego przyczyna? Skoro nie wiesz, to może się na ten temat nie wypowiadaj. Czasami można kogoś bardzo skrzywdzić wypisując bzdury na jego temat. Zastanów się nad tym. I ciesz się, że na twój temat inni nie wypowiadają się na forum. Oj bo byłoby co pisać ...
Na górę


Postautor: PeGeRus » 19 wrz 2018, o 19:53

pani była sołtys która zrezygnowała w połowie kadencji p. Leszczyńskiego teraz chce nawracać gminę z tym samym panem.
A czy ty się zastanawiałeś dlaczego zrezygnowała? Czy ty wiesz jaka była tego przyczyna? Skoro nie wiesz, to może się na ten temat nie wypowiadaj. Czasami można kogoś bardzo skrzywdzić wypisując bzdury na jego temat. Zastanów się nad tym. I ciesz się, że na twój temat inni nie wypowiadają się na forum. Oj bo byłoby co pisać ...
Prywatne sprawy nikogo nie obchodzą, każdy nawet pan wójt ma coś na sumieniu. bzdur nie wypisuje, tylko fakty. Nikogo nie oczerniam nie obrażam. chcę tylko aby skończyło się kolesiostwo w tej gminie i tyle. A ten układ do tego dąży.
Na górę

Postautor: Dag » 21 wrz 2018, o 13:53

Jedno niech powie któryś z kandydatów że zmniejsza sobie pobory i ma mój głos. Bo pensja równa burmistrzowi 10 krotnie większego Tomaszowa to absurd niby pis coś chciało z tym zrobić ale wyszło jak to u nich zwykle byle jak i te wszystkie dodatki i nagrody przyznawane za "zasługi" do likwidacji w samorządach
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2018, o 14:07

A ja jako mieszkaniec mam pytanie do kandydatów o osobę pani skarbnik N. Wiadomo w jakim stanie znajduje się gmina finansowo! Co na to kandydaci na burmistrza.
Na górę

Postautor: Kikimiki » 22 wrz 2018, o 15:42

Rozliczyć razem z poprzednim po wygranej nowego włodarza.
Na górę

Postautor: Dag » 22 wrz 2018, o 16:52

AUDYT słowo klucz dla nowych władz na jakiekolwiek uwiarygodnienie się
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 19:27

Rozliczyć razem z poprzednim po wygranej nowego włodarza.
Aby zostali rozliczeni musi być tylko jeden kandydat M.Ł.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 20:06

Tak się zastanawiam czy będzie do tego zdolny... rowniez myślę że ta pani moim skromnym zdaniem ponosi zasadnicza odpowiedzialność wraz z tomkiem za stan gminy. I te jej zarobki... Za co?
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 20:07

Który teraz zresztą pracuje w gminie. No to dopiero będzie zmiana ...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”