O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Mach 88 » 13 paź 2021, o 06:59

Nie jątrz. Kto kiedy i kogo miał w tyłku to wszyscy wiedzą. My w Machnowie Nowym też wiemy.
Na górę

Postautor: rozumek » 13 paź 2021, o 08:33

Jak z psychriatyka wypuszczają na przepustki to na forum pojawiają się wpisy o okrętach podwodnych, wirusach, rakietach balistycznych, miesiączce u pingwinów i o pierdlu dla wszystkich. 🤣
Rozumiem, że morsy boją się okrętów podwodnych, ale że nie wiedzą kto zgodnie z prawem zapłaci za bezprawne zwolnienie pań B. Ziembińskiej i W.Szymczuk, a tego może być około 300 tys. złotych.
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2021, o 13:05

Panie Burmistrzu j Radni z Machnowa, dzieci w podstawówce marzną.....
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2021, o 17:50

Panie Burmistrzu j Radni z Machnowa, dzieci w podstawówce marzną.....
Grubej je ubierać, moje idą na przystanek po błocie i co?
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2021, o 19:10

Grubej je ubierać, moje idą na przystanek po błocie i co?
Zima stulecia idzie lepiej się przyzwyczajać
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2021, o 20:45

Niech się władza pakuje, pora się przyzwyczajać.
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2021, o 22:10

Grubej je ubierać, moje idą na przystanek po błocie i co?
Rodzice je ubieraja grubiej, ale to nie festyn tu sławy i wódki nie będzie niech marzną
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2021, o 15:22

Rodzice je ubieraja grubiej, ale to nie festyn tu sławy i wódki nie będzie niech marzną
Ile na festyny covidowe wydano 5/6 x8 tys? 48 tys tylko w naszej gminie? na propagandę jest kasa a i tak foliarze się nie szczepią lubelskie tylko przed podlaskim w % ludzi zaszczepionych
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2021, o 19:59

Mnie nie interesuje czy ty się szczepiłeś więc i niech ciebie nie interesuje czy ja się zaszczepiłem. Zaszczepiony? Więc się nie obawiaj o swoje zdrowie a tym bardziej o moje.
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2021, o 21:46

Mnie nie interesuje czy ty się szczepiłeś więc i niech ciebie nie interesuje czy ja się zaszczepiłem. Zaszczepiony? Więc się nie obawiaj o swoje zdrowie a tym bardziej o moje.
Typowy antyszczepionkowiec ...brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, krytykowane było wyrzucanie pieniądzy w błoto a nie czy ktoś się chce szczepić czy nie. Więc nie komentuj idź poczytaj na waszych stronkach dla mądrych inaczej jak to bill gajts wszczepia czipy ze szczepionką sterujące mózgiem
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2021, o 08:17

A w którym miejscu przeczytałeś że jestem antyszczepionkowcem? Uwierz mi że szczepionki nie przyjąłem nie ze względu na czipy. Uprzedzam następny zarzut - Ziemia nie jest płaska
Na górę

Postautor: kwiczok » 16 paź 2021, o 09:33

Typowy antyszczepionkowiec ...brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, krytykowane było wyrzucanie pieniądzy w błoto a nie czy ktoś się chce szczepić czy nie. Więc nie komentuj idź poczytaj na waszych stronkach dla mądrych inaczej jak to bill gajts wszczepia czipy ze szczepionką sterujące mózgiem
To co pokazują prezentowani w naszej telewizji lekarze, profesorowie w sprawie covid-19 to "gmin urąga rozumowi". Szczęście mają, że nie ma stanu wojennego - zostaliby powieszeni za sianie paniki i defetyzmu.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2021, o 18:25

Ile na festyny covidowe wydano 5/6 x8 tys? 48 tys tylko w naszej gminie? na propagandę jest kasa a i tak foliarze się nie szczepią lubelskie tylko przed podlaskim w % ludzi zaszczepionych
Na jednej z takich imprez burmistrza sołtys częstował suchymi paluszkami a efekt poszczepienny był widoczny nawet nad ranem.🙃🤣
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2021, o 08:12

Rozumiem, że morsy boją się okrętów podwodnych, ale że nie wiedzą kto zgodnie z prawem zapłaci za bezprawne zwolnienie pań B. Ziembińskiej i W.Szymczuk, a tego może być około 300 tys. złotych.
Panie Rozumek, jeszcze nie wiadomo, jaka to będzie kwota. Nie trzeba wyprzedzać faktów, bo to budzi się zazdrość. Nikt nie martwił się tym, jak sobie radziły bezprawnie zwolnione, pozbawione środków do życia przez tak długi okres. Ale teraz będą Im zazdrościć odszkodowania, które zgodnie z prawem się należy.
Na górę

Postautor: ksionc » 17 paź 2021, o 09:01

Panie Rozumek, jeszcze nie wiadomo, jaka to będzie kwota. Nie trzeba wyprzedzać faktów, bo to budzi się zazdrość. Nikt nie martwił się tym, jak sobie radziły bezprawnie zwolnione, pozbawione środków do życia przez tak długi okres. Ale teraz będą Im zazdrościć odszkodowania, które zgodnie z prawem się należy.
Jestem przekonany, że nauczyciele ci zostali zwolnieni zgodnie zobowiązującym prawem. Natomiast to co działo się po tym to bezprawie, którego skutki odczują min ci nauczyciele na własnej skórze. Na razie sąd naprawia swoje "błędy".
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”