O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 11 cze 2019, o 19:50

10 czerwiec minął, a koszenia nie było.
Jest jakiś wykonawca wyłoniony?
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2019, o 20:54

Może mi ktoś wyjaśnić z jakiego powodu pełniący obowiązki dyr. szkoły J.G.straszy panią W. Sz. dyscyplinarnym zwolnieniem? O ile mi wiadomo to pan J. G. był przez p. Sz. powołany na Jej zastępcę, kiedy pełniła obowiązki dyr. w Lubyczy Królewskiej. Czyżby jakaś zemsta! Ale za co? Za 39 lat nienagannej pracy? Pani Sz. pracowała też w Siedliskach i Rudzie Żurawieckiej i przez wszystkich była oceniana jako bardzo dobry, sumienny, kochający dzieci i swoją pracę nauczyciel. Kto podejmuje takie decyzje? Nie wierzę, że p. J.G. mógł samodzielnie coś tak niepojętego wymyślić. A co na to p.Burmistrz? Co na to Przewodniczący Rady Miasta? Czy Oni tego nie widzą, że tolerują takie działania? Czym nasze miasto i jego mieszkańcy zasłużyli sobie na taki chaos i na tak złą sławę?! Jest mi bardzo przykro!
Ciekawe za co dyscyplinarka? Ale wstyd dla tej pani tak na sam koniec!
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2019, o 21:17

Może mi ktoś wyjaśnić z jakiego powodu pełniący obowiązki dyr. szkoły J.G.straszy panią W. Sz. dyscyplinarnym zwolnieniem? O ile mi wiadomo to pan J. G. był przez p. Sz. powołany na Jej zastępcę, kiedy pełniła obowiązki dyr. w Lubyczy Królewskiej. Czyżby jakaś zemsta! Ale za co? Za 39 lat nienagannej pracy? Pani Sz. pracowała też w Siedliskach i Rudzie Żurawieckiej i przez wszystkich była oceniana jako bardzo dobry, sumienny, kochający dzieci i swoją pracę nauczyciel. Kto podejmuje takie decyzje? Nie wierzę, że p. J.G. mógł samodzielnie coś tak niepojętego wymyślić. A co na to p.Burmistrz? Co na to Przewodniczący Rady Miasta? Czy Oni tego nie widzą, że tolerują takie działania? Czym nasze miasto i jego mieszkańcy zasłużyli sobie na taki chaos i na tak złą sławę?! Jest mi bardzo przykro!
Ciekawe za co dyscyplinarka? Ale wstyd dla tej pani tak na sam koniec!
Dyscyplinarka bywa nadużywana przez pracodawców jako recepta na rozwiązanie stosunku pracy z niechcianą osobą w nadziei, że nie wniesie ona odwołania do sądu pracy.
Nauczyciel może zostać ukarany za takie przestępstwa:

-pracę pod wpływem alkoholu;
-spożywanie alkoholu z młodzieżą;
-stosowanie przemocy fizycznej wobec uczniów;
-wyśmiewanie uczniów, nękanie ich, dokuczanie im;
-naruszenie godności ucznia, stosowanie przemocy psychicznej;
-przeklinanie w obecności uczniów, wulgarne słownictwo;
-fałszowanie dokumentacji szkolnej;
-molestowanie ucznia;
-czyny nierządne;
-udzielanie niedozwolonej pomocy uczniom podczas egzaminów;
-pozostawianie uczniów bez opieki podczas zajęć;

Z pewnością p. W. Sz. żadnego z tych przestępstw nie popełniła. Więc, kto się powinien wstydzić?
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2019, o 21:27

Pani w.sz kończy pracę nauczyciela ze zwolnieniem dyscyplinarnym! Czyż to nie wstyd dla niej? I co było powodem dyscyplinarki może ktoś powiedzieć?
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2019, o 22:15

Pani w.sz kończy pracę nauczyciela ze zwolnieniem dyscyplinarnym! Czyż to nie wstyd dla niej? I co było powodem dyscyplinarki może ktoś powiedzieć?
Gościu, przeoczyłeś poprzedni wpis. Przeanalizuj i wyciągnij wnioski, kto powinien się wstydzić. Na pewno p. W. Sz. nie ma najmniejszego powodu do wstydu.
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2019, o 22:47

Pani w.sz kończy pracę nauczyciela ze zwolnieniem dyscyplinarnym! Czyż to nie wstyd dla niej? I co było powodem dyscyplinarki może ktoś powiedzieć?
Gościu, przeoczyłeś poprzedni wpis. Przeanalizuj i wyciągnij wnioski, kto powinien się wstydzić. Na pewno p. W. Sz. nie ma najmniejszego powodu do wstydu.
To prawda to wspaniały pedagog takiego pedagoga jakim jest Pani Wiesia to ze świecą szukać . Bardzo Pani wspóczuje. Jestem ja i nie tylko ja bardzo ciekawa za cooooo co taki człowiek jak Pani mogła zrobić? Od dzisiaj w Lubyczy wrze ,ze dyrektor chce Panią zwolnić dyscyplinarnie .proszę się trzymać jesteśmy z Panią .
Na górę

Postautor: chlopina » 11 cze 2019, o 23:33

Przekręcili gminę na półtora miliona złotych i wygląda to na ucieczkę w 'żółte papiery".
Na górę

Postautor: modus » 12 cze 2019, o 13:34

I wszystko jasne .To w czym niektórzy widzą problem .A powiat, no cóż to ppowiat.
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2019, o 14:57

Dla p. W.Sz bardzo marny i wstydliwy koniec. Ważne jak się odchodzi a pani W.Sz odchodzi z dyscyplinarnym? Bardzo źle to wygląda, bardzo źle. Dyrektor musiał mieć poważny powód, że tak postąpił jak tak. No cóż ludzi ocenia się jak odchodzą...
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2019, o 18:56

Nie ciesz się, bo nie wiesz, jaki będzie twój koniec. Pani Sz. ma szacunek i poważanie u rodziców i uczniów. Nie zrobiła nic złego. Postępowanie władz szkolnych nie przynosi chwały.
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2019, o 19:42

I wszystko jasne .To w czym niektórzy widzą problem .A powiat, no cóż to ppowiat.
To może ty nie widzisz problemu, koszenie barszczu tylko na terenie gminnym nic nie da. A burmistrz ma srodki prawne do wymuszenia walki z tym dziadostwem. Ale jak zwykle po prostu boi się gó..a ruszyc. Nooo chyba że dotrze do lubyczy albo Machnowa Nowego.
Na górę

Postautor: Wera » 12 cze 2019, o 19:54



I wszystko jasne .To w czym niektórzy widzą problem .A powiat, no cóż to ppowiat.
To może ty nie widzisz problemu, koszenie barszczu tylko na terenie gminnym nic nie da. A burmistrz ma srodki prawne do wymuszenia walki z tym dziadostwem. Ale jak zwykle po prostu boi się gó..a ruszyc. Nooo chyba że dotrze do lubyczy albo Machnowa Nowego.
A gdzie masz barszcz poza gmina ..mącisz żeby mącić
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2019, o 20:07

Nie ciesz się, bo nie wiesz, jaki będzie twój koniec. Pani Sz. ma szacunek i poważanie u rodziców i uczniów. Nie zrobiła nic złego. Postępowanie władz szkolnych nie przynosi chwały.
Czy można dowiedzieć się za co pani W. SZ. tak potraktowano. do tej pory miałam o niej dobre zdanie ale jak tak no to trzeba wyjasnic czy są jakieś zarzuty? ludzie odchodzą na emerytury ale odchodzą normalnie bez smrodu a tutaj smród jest i zostanie.
Na górę

Postautor: Lipiec » 12 cze 2019, o 20:22



Gościu, przeoczyłeś poprzedni wpis. Przeanalizuj i wyciągnij wnioski, kto powinien się wstydzić. Na pewno p. W. Sz. nie ma najmniejszego powodu do wstydu.
To prawda to wspaniały pedagog takiego pedagoga jakim jest Pani Wiesia to ze świecą szukać . Bardzo Pani wspóczuje. Jestem ja i nie tylko ja bardzo ciekawa za cooooo co taki człowiek jak Pani mogła zrobić? Od dzisiaj w Lubyczy wrze ,ze dyrektor chce Panią zwolnić dyscyplinarnie .proszę się trzymać jesteśmy z Panią .
Ha haaa. Dobre sobie. Mógłbym wiele na ten temat powiedzieć. Miałem dziecko u niej w klasie. Wspaniałym pedagogiem nigdy bym jej nie nazwał. Zwolennicy wypisują same pochwały na jej temat, a ja niestety takich super opinii nigdy nie słyszałem. Bezpodstawnie taka naganna zapewne by nie była. Na to trzeba mieć konkretne dowody i wierzę że są.
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2019, o 20:24


To może ty nie widzisz problemu, koszenie barszczu tylko na terenie gminnym nic nie da. A burmistrz ma srodki prawne do wymuszenia walki z tym dziadostwem. Ale jak zwykle po prostu boi się gó..a ruszyc. Nooo chyba że dotrze do lubyczy albo Machnowa Nowego.
A gdzie masz barszcz poza gmina ..mącisz żeby mącić
Wera, skąd ty? Z marsa ? Gmina kosi i pryska tylko tereny gminne, są też na terenie gminy tereny prywatne, agencyjne, powiatowe. A tam gmina nie będzie kosić i pryskać. Zrozumiła Szo?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”