O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: knypel » 15 maja 2021, o 20:03

Ale ty knypel tępy jesteś. I widać że nie z naszej gminy. Dodaj sobie wszystkie środki zewnętrzne pozyskane dzieci zaradności burmistrza. Ja to zrobiłem i jest tego ponad 6 milionów. Na hydrofornie 2 miliony zl na budowe oświetlenie ulicznego 1 milion zł i na drogi 3 miliony zł. No i pewnie nie ma umorzeń podatków dla wybranych. Dlatego dla wszystkich mieszkańców gminy to zrozumiale, że to zwiększyło budżet o środki pozyskane z zewnątrz ale dla takiego tępaka jak ty już ciemna magia. Proponuję korepetycje matematyki zacząć od materiałów z klasy 1-3 szkoły podstawowej.
Problem nie w pozyskaniu środków zewnętrznych ( bo program można napisać zawsze) ale trzeba to wesprzeć środkami własnymi w proporcji 50%:50%, a te dla naszej gminy są nieosiągalne. Chyba,że zmiana przepisów.
Na górę

Postautor: Lub2050 » 15 maja 2021, o 20:33

Knypel i ty gościu niedouczony pisałem, że tępi jesteście. I tak jest. Stosowne zwiększenie wprowadzone zostały zmianą w uchwale budżetowej. Obejrzyj sesję jeden z drugim lub sprawdź na bip. Ale jak pisałem dla was to czarna magia. Glupota niektórych powala z nóg. Nie głosowałem na obecnego burmistrza naszej gminy ale robi chłop dobrą robotę. Czapki z głów. Jeszcze raz mówię do szkoły podstawowej.
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2021, o 21:18

Knypel i ty gościu niedouczony pisałem, że tępi jesteście. I tak jest. Stosowne zwiększenie wprowadzone zostały zmianą w uchwale budżetowej. Obejrzyj sesję jeden z drugim lub sprawdź na bip. Ale jak pisałem dla was to czarna magia. Glupota niektórych powala z nóg. Nie głosowałem na obecnego burmistrza naszej gminy ale robi chłop dobrą robotę. Czapki z głów. Jeszcze raz mówię do szkoły podstawowej.
Knypel szkoda prądu na tego wolaka. Być może skutek covidowy. Na razie burmistrz zdąża do pierdla.
Na górę

Postautor: Monty 66 » 15 maja 2021, o 22:09

Walak – sześćdziesiąty drugi duch Goecji w tradycji okultystycznej. Znany również pod imionami Valac, Valak, Wolak, Walu, Valu, Łalak, Ualac, Valax i Valic, Walaszczyk. By go przywołać i podporządkować, potrzebna jest jego pieczęć, która według Goecji powinna być zrobiona z rtęci.

Jest wielkim i potężnym przywódcą (prezydentem) piekła. Rozporządza 38, a według Dictionnaire Infernal, 30 legionami duchów.

Wie, gdzie są ukryte skarby oraz planety. Posiada wiedzę na temat miejsca przebywania węży. Na zlecenie może je (skarby i węże) przynieść egzorcyście.

Wezwany, ukazuje się pod postacią dziecka ze skrzydłami anioła, które ujeżdża dwugłowego
Na górę

Postautor: caoch » 16 maja 2021, o 00:00

Monty, "wolak" współcześnie oznacza osobnika, któremu nie można wmówić, że czarne jest czarne. Spiewając hymn Polski intonuje " ... z ziemi wolskiej do polskiej". Odpowiada staropolskiej definicji "parafianina" - człowiek ograniczony, ciemniak, tępak.
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2021, o 10:23

Monty, "wolak" współcześnie oznacza osobnika, któremu nie można wmówić, że czarne jest czarne. Spiewając hymn Polski intonuje " ... z ziemi wolskiej do polskiej". Odpowiada staropolskiej definicji "parafianina" - człowiek ograniczony, ciemniak, tępak.
Mając do wyboru elyty popegeerowskie rżnace nas przez ponad 20 lat, którym wydaje się iż zjadła wszystkie rozumy. Mających nas maluczkich za niepotrzebny balast gminny a uwczesnych jak nazywasz wolaków robiących coś dla nas mieszkańców, wybieram tych drugich. A że popełniają błędy, którzy ich nie popełnia?
Grunt że widać efekty, a kwik oderwanych od koryta trwa😉
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2021, o 20:26

Mając do wyboru elyty popegeerowskie rżnace nas przez ponad 20 lat, którym wydaje się iż zjadła wszystkie rozumy. Mających nas maluczkich za niepotrzebny balast gminny a uwczesnych jak nazywasz wolaków robiących coś dla nas mieszkańców, wybieram tych drugich. A że popełniają błędy, którzy ich nie popełnia?
Grunt że widać efekty, a kwik oderwanych od koryta trwa😉
3 lata minęły gdzie masz te efekty w gminie rządzą ci co rządzili wszystko jest po staremu a miały być zmiany + zero sensownych inwestycji ..tylko plany jakieś + bałagan i bal w szkole na koszt podatnika
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2021, o 06:44

3 lata minęły gdzie masz te efekty w gminie rządzą ci co rządzili wszystko jest po staremu a miały być zmiany + zero sensownych inwestycji ..tylko plany jakieś + bałagan i bal w szkole na koszt podatnika
Nie mówię że jest kolorowo, ale chodź o ludzi się dba. Za tamtej elyty wyśmiewano petentów, liczyli się tylko swoi. Dziś pujdziesz do gminy i problemy maluczkich są widziane.
Na górę

Postautor: ksionc » 17 maja 2021, o 08:28

Nie mówię że jest kolorowo, ale chodź o ludzi się dba. Za tamtej elyty wyśmiewano petentów, liczyli się tylko swoi. Dziś pujdziesz do gminy i problemy maluczkich są widziane.
Masz na myśli bezrobotnych a dobrze płatnych nauczycieli naszej szkoły ? A może jesteś jednym z nich ?
Na górę

Postautor: wolak » 17 maja 2021, o 12:24

Masz na myśli bezrobotnych a dobrze płatnych nauczycieli naszej szkoły ? A może jesteś jednym z nich ?
Dlaczego jak się nie odwrócę tyłek mam z tyłu ???
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2021, o 12:45

Bałagan w szkole to obecna ekipa. Uznanie pozwów. Bezprawne zwolnienie. A to wszystko kosztuje.
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2021, o 13:04

Monty, "wolak" współcześnie oznacza osobnika, któremu nie można wmówić, że czarne jest czarne. Spiewając hymn Polski intonuje " ... z ziemi wolskiej do polskiej". Odpowiada staropolskiej definicji "parafianina" - człowiek ograniczony, ciemniak, tępak.
[/quote]
już tu pisał taki co to znał się prawie na wszystkim, robił za prokuratora, sędziego, eksperta, ...
i pewnie wielu jeszcze znajdzie się takich mądralińskich układających nowe definicje;
jednym z najgorszych grzechów jest pycha, ona na początku była przyczyną upadku
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2021, o 13:31

A po co się tak kłócić. Na zmianach zawsze korzysta określona grupa ludzi bo konfitur nie starczy dla wszystkich. W ogóle dwie kadencje powinien mieć wójt czy radny. Wtedy nie stworzą się kliki i następcy moga ocenić poprzedników.
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2021, o 17:58

Monty, "wolak" współcześnie oznacza osobnika, któremu nie można wmówić, że czarne jest czarne. Spiewając hymn Polski intonuje " ... z ziemi wolskiej do polskiej". Odpowiada staropolskiej definicji "parafianina" - człowiek ograniczony, ciemniak, tępak.
już tu pisał taki co to znał się prawie na wszystkim, robił za prokuratora, sędziego, eksperta, ...
i pewnie wielu jeszcze znajdzie się takich mądralińskich układających nowe definicje;
jednym z najgorszych grzechów jest pycha, ona na początku była przyczyną upadku
[/quote]
A ten wolak zepsutym capslockiem znaczy swoje durne teksty niczym psina przydrożne słupki.
Na górę

Postautor: Aaas » 17 maja 2021, o 21:56

Czarodziej czaruje .A żadne czary cos nie wychodza z tej mikstury. Obietnice idą.... W...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”