O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 22 cze 2022, o 01:49

Grafomaństwo wyklute w chorej głowie zdegenerowanego frustrata.
Ty pisowiec wolontariusz byles za kase gnoju?
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2022, o 07:25

Trochę z innej strony:
Czy z barszczem Sosnowskiego ktoś jeszcze walczy? Przy drodze powiatowej jest coraz więcej kwiatów. A z tego co wiem, to wystarczy, że kwiaty przekwitną, nasiona się wysypią i mamy praktycznie to co mieliśmy.
Wiem, wybory się zbliżają, znów będą obietnice, znów będą zapewnienia ... i koło się toczy dalej.
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2022, o 08:17

Trochę z innej strony:
Czy z barszczem Sosnowskiego ktoś jeszcze walczy? Przy drodze powiatowej jest coraz więcej kwiatów. A z tego co wiem, to wystarczy, że kwiaty przekwitną, nasiona się wysypią i mamy praktycznie to co mieliśmy.
Wiem, wybory się zbliżają, znów będą obietnice, znów będą zapewnienia ... i koło się toczy dalej.
Machnow woli festyn niż posprzątać ten syf pod nosem a dzieci w machnięcie starym dalej będą się bawiły obok barszczu ale ważne ze był festyn muzyczka impreza a w poniedziałek na kacu powrót do czworaków
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2022, o 08:23

Ty pisowiec wolontariusz byles za kase gnoju?
Nie pisowcy a miejscowi działacze dobrodzieje być może ciagle na etacikach wolontariuszy na przejściu siedzą 7 pot wylewają piersi do medali wypinają i nr kont do przelewów
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2022, o 12:04

Trochę z innej strony:
Czy z barszczem Sosnowskiego ktoś jeszcze walczy? Przy drodze powiatowej jest coraz więcej kwiatów. A z tego co wiem, to wystarczy, że kwiaty przekwitną, nasiona się wysypią i mamy praktycznie to co mieliśmy.
Wiem, wybory się zbliżają, znów będą obietnice, znów będą zapewnienia ... i koło się toczy dalej.
Kogo obchodzi barszcz, grunt że dobre disco polo grali. Piwo było!!
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2022, o 21:42

***** ***
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2022, o 16:46

***** ***
Co za gwiazdor się nam tu intelektem popisał?
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2022, o 17:18

Kogo obchodzi barszcz, grunt że dobre disco polo grali. Piwo było!!
Ja prdl... Co ma disco polo do walki z barszczem Sosnowskiego? W Lubyczy będzie dopiero biba za którą pewnie wyniszczył by ten barszcz na amen.... Coz pozbierać nasionka i wyrównać szanse 😁
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2022, o 00:03

Ja prdl... Co ma disco polo do walki z barszczem Sosnowskiego? W Lubyczy będzie dopiero biba za którą pewnie wyniszczył by ten barszcz na amen.... Coz pozbierać nasionka i wyrównać szanse 😁
Ma bo zamiast zmian jest propaganda festyny i lansy
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2022, o 15:55

Ma bo zamiast zmian jest propaganda festyny i lansy
Ale boli.
Na górę

Postautor: Walenty » 24 cze 2022, o 21:20

Ma bo zamiast zmian jest propaganda festyny i lansy
Stare przysłowie mówi ,, jak dziad ma pieniądze,to kramarz ma odpust ,,
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2022, o 19:25

Pytanko, czy oprócz artystów na scenie był ktoś na dniach Lubyczy? Bo na FB tylko lans artystów i sceny, nic o mieszkańcach.
Piszę aby zmobilizować Pana burmistrza więcej do ludzi!!
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2022, o 23:21

CPK Baranów 😄
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2022, o 11:23

A może burmistrz zamierza zmienić stan cywilny? Wtedy nawet jako kawaler będzie potrzebował duuużo.
A daj mu Boże, niech ma nawet trzy żony i stadko dziadków, ale jak na razie cienko to wygląda.
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2022, o 11:58

CPK Baranów 😄
Jeszcze długo nie😃 W Bełzcu wrony zawracają no i kolej też🤣
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”