O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 21 maja 2020, o 13:41

Na temat okrętu podwodnego Akuła, rakiet balistycznych i wirusów wako udzielił wyczerpujących informacji. Nawet polemizował z innym specjalistą.
Ja czekam kiedy wyjaśni sprawę wpływu zorzy polarnej na miesiączkowanie u pingwinów. Wszak jest specjalistą od wszystkiego. Temat godny "mistrza". 😂
Myślę , że przeoczyłaś odpowiedź. Pingwiny nie mają miesiączki od czasu salwy Akua u wybrzeży Antarktydy.
Na górę

Postautor: Maja88 » 21 maja 2020, o 14:10

Oj to nie jestem na bieżąco. Ale może jednak "mistrz" wako wyjasni dogłębnie sprawę pingwinów. 🤣 Zawsze pisze " nauki cd.' .
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2020, o 14:24

Oj to nie jestem na bieżąco. Ale może jednak "mistrz" wako wyjasni dogłębnie sprawę pingwinów. 🤣 Zawsze pisze " nauki cd.' .
Oj. Widzę, że spraw braku miesiączki bardzo ciebie interesuje. Ale u ciebie może to wynikac jednak z innych przyczyn
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2020, o 17:48

TAKA gmina:)I co Pan zrobisz? Nic Pan nie zrobisz:)
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2020, o 22:02

Dziwne, że mija dzień a wako nie daje odporu obsikującym jego nogawki gminnym ratlerkom???
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2020, o 07:57

Dziwne, że mija dzień a wako nie daje odporu obsikującym jego nogawki gminnym ratlerkom???
Pewnie przygotowuje atak. Oblicza jak Akua może dotrzeć Sołokiją najbliżej Lubyczy.
Na górę

Postautor: SSOR » 22 maja 2020, o 08:08

Dziwne, że mija dzień a wako nie daje odporu obsikującym jego nogawki gminnym ratlerkom???
Dojechał go na maksa redaktor z ulubionej gazety publikując kolejne okazałe i w kolorze artykuły o czasach świetności GRANICY, wypowiedzi trenerów-Panów wspominanych z godnością i poszanowaniem, lubianych i uważanych powszechnie za specjalistów... Ot taka różnica...
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2020, o 09:38

Mozna sobie pisać co się chce. Gorzej gdy ktoś się kieruje tymi "radami" pseudoprawnymi
Na górę

Postautor: wako » 22 maja 2020, o 14:21

Dojechał go na maksa redaktor z ulubionej gazety publikując kolejne okazałe i w kolorze artykuły o czasach świetności GRANICY, wypowiedzi trenerów-Panów wspominanych z godnością i poszanowaniem, lubianych i uważanych powszechnie za specjalistów... Ot taka różnica...
Ssorom i innym ratlerkom odpowiadam jednak: Ich ujadanie na forum i nie tylko nie wyrządza mi jakichś większych szkód wizerunkowych ze względu na ich nikczemne gabaryty. Wszak ratlerki to takie małe psiny, które męczą się srodze wlokąc swe jaja po podłodze, nie sięgają swym horyzontem poznawczym mych nogawek.
Jednak z uwagi, że teksty zamieszczone w omawianej gazecie "powiatowej" i na tym forum może czytać młodsza generacja mieszkańców gminy Lubycza, urodzona już po moim odejściu z Lubyczy, zmuszony jestem do poczynienia pewnych wyjaśnień.
Byłem jednym z inicjatorów powstania klubu "Granica" pod koniec lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku, wraz z kapitanem WOP H.Reją, dyrektorem POM-u Z.Kawałko, St.Watrakiem J.Gochem i innymi, służyłem jej dobrą radą. Jednak nigdy nie pracowałem dla niego, nie szkoliłem zawodników tego klubu.Ponieważ szkolenie to miało charakter wyczynowy, wymagało znacznych środków finansowych, których "Granica"wtenczas i później nigdy nie miała. Dlatego szkoleni przeze mnie zawodnicy, nawet urodzeni i uczący się w Lubyczy, zmuszeni byli reprezentować województwo jako zawodnicy "Unii" Hrubieszów, "Tomasovi", MKS "Sokół" Tomaszów i "Agrosu" Zamość. Ten temat był przedmiotem w2ielu dyskusji oficjalnych i nieoficjalnych. Kolejni prezesi "Granicy" "Z.Kawałko, St.Głąb i R.Parafiniuk to rozumieli i z bólem znosili. Nie wykazywali jakichś uprzedzeń i złośliwości, zawsze odnosili się z szacunkiem. Zatem nie wspominając mnie w tym nie znanym mi artykule, redaktor pisał prawdę, wcale nie czuję się jakoś "dojechany".
Ponadto jako aktualny mistrz powiatu tomaszowskiego nie czuję jakiegoś kompleksu do zawodników "Granicy", wszak żaden z zawodników tego klubu nie dostąpił tego zaszczytu w jego dziejach.
Już za rok może nastąpić kolejne "dojechanie" ujadających, za nisko sikających (niestety) ratlerków. W przyszłym roku "Tomasovia" będzie obchodzić swe 100-tuletnie urodziny. Być może nawiąże do tradycji w wzorem z roku 1996 (75-lecie) zorganizuje plebiscyt na zawodnika i trenera stulecia kubu. Wtenczas kolejność plebiscytu prowadzonego przez "Kurier Lubelski" i "Tygodnik Zamojski" była taka: zawodnicy - 1. W.Furmanek ( kibice głosowali na niego pomimo, że wcześniej w 1979 roku opuścił Lubyczę i "Tomasovię") 3. D.Bzowski (rodowity Lubyczanin) a trenerzy - 1.Wacław Koszel. Mając na uwadze, że w ostatnim ćwierćwieczu moi wychowankowie dorzucili do mej plebiscytowej metryczki kilka tytułów mistrza Polski i reprezentowali kraj w meczach międzypaństwowych, czuję, że nie jestem bez szans na dobre miejsce w ewentualnym plebiscycie.
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2020, o 14:36

Nikt tego Panu nie zabierze. Ale to wszystko mozna rozmienić na drobne gdy wsadza się wszystkich do więzienia i pisze o salwie Akua.
Na górę

Postautor: kat » 22 maja 2020, o 15:44

Nikt tego Panu nie zabierze. Ale to wszystko mozna rozmienić na drobne gdy wsadza się wszystkich do więzienia i pisze o salwie Akua.
Pamiętaj! By zło zatriumfowało wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili. Być może ,że dzięki takim jak wako żyjesz.
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2020, o 17:44

Pamiętaj! By zło zatriumfowało wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili. Być może ,że dzięki takim jak wako żyjesz.
Powstrzymał atak Akua?
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2020, o 18:15

Ale te wszystkie porady prawne które tutaj zajmują pól tematu mozna przecież sobie gdzieś wsadzić
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2020, o 18:54

Ale te wszystkie porady prawne które tutaj zajmują pól tematu mozna przecież sobie gdzieś wsadzić
Prokuratura siedzi nad sprawą wyroków z "uznania" ponad rok. Trzeba wsadzać a nie czekać na trzęsienie Ziemi.
Na górę

Postautor: Aaas » 22 maja 2020, o 21:52

I jak mamy milony monet na drogę w Machnowie na dojazd do obórek 😁
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”