O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Faker » 3 wrz 2020, o 17:03

A ty moderatorze
to masz jakiś odsyp od pisowskiego burmistrza z Lubyczy za wycinanie postów?
Na górę

Postautor: Lubxc » 3 wrz 2020, o 20:35

Ludzie najpierw proszę wrócić do klasy 1-3 nauczyc się czytać i pisać a potem udzielać na forum. Nie kaleczcie języka polskiego.
Na górę

Postautor: ROB » 4 wrz 2020, o 10:33

To nie plotka tylko prawda bedzie gorzej niz bylo dzieki za taka obwodnice. A wojt na to ala janic nie moge dajte wy mnie spokuj ja przecinam wstege przy rowerkach wstawioncyh na odwal przy parku nie mam czasu an takie drobnostki jak obwodnice przez srodek osiedla
Wreszcie będzie u nas jak w mieście -skrzyżowanie dróg!!! A z drugiej strony to plan budowy obwodnicy jest od wielu lat i dziwne że się tam parę domów pobudowało bo do osiedla ( Dębów) to jeszcze sporo miejsca jest.
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2020, o 21:00

http://www.lubycza.pl/asp/pl_start.asp? ... ja=artykul

"... Dodatkowo wokół placu zabaw stanęło ogrodzenie, które zostało zakupione ze środków funduszu sołeckiego, należącego do Urzędu Miejskiego w Lubyczy Królewskiej. .."

Chyba miało być wydzielonego z budżetu gminy. Fundusz Sołecki nie należy do Urzędu Miejskiego. Lubyczy Królewskiej to również dotyczy.
Na górę

Postautor: Naucz33 » 5 wrz 2020, o 22:03

https://www.lublin112.pl/sprawdz-dlugu- ... oja-gmina/
Tak doradzali ci świetni fachowcy że wylądowaliśmy na 37 miejsce w Polsce pod względem zadłużenia. Jeszcze rok dwa doradzania i Gminy LK by nie było.
Na górę

Postautor: kibic » 7 wrz 2020, o 10:51

Ten wójt to jakaś totalna porażka, on nic nie wie. Kto go wybrał, gość zupełnie nie jaży jakby się z choinki urwał. Totalna porażka i wstyd. Pozbył się sensownych ludzi a doradzają mu jacyś gówniaże. Ludzie obudźcie się płacicie podatki na nierobów i matołków.
Mnie się ten wasz wójto-burmistrz kojarzy z osiołkiem (nie mylić z osiłkiem). I czekam chwili kiedy panowie w czerni wywloką tego zapierającego osiołka z budynku gminy !
Na górę

Postautor: Lubyvx » 7 wrz 2020, o 23:35

Siedz cicho w TL repucho i nie mieszaj się w nasze sprawy. Straciłaś już swój blask.
Na górę

Postautor: TOMM » 8 wrz 2020, o 07:31

Mnie się ten wasz wójto-burmistrz kojarzy z osiołkiem (nie mylić z osiłkiem). I czekam chwili kiedy panowie w czerni wywloką tego zapierającego osiołka z budynku gminy !
I czekaj! I czekaj! Poluzuj tylko szorty bo Ci już z tego czekania gałki oczne moczem zaszły!!
Na górę

Postautor: Uhu » 8 wrz 2020, o 09:24

Za mało w LK koncertów muzyki poważnej .
Na górę

Postautor: ciul » 8 wrz 2020, o 10:56

Czy burmistrz nadal wisi prawie dwa miliony przywróconym do pracy w szkole nauczycielom?
Na górę

Postautor: Maja88 » 9 wrz 2020, o 11:21

Z tego co słyszałem z nagrań z sesji to w 2017 roku nauczycielom wypłacono kasę. To było chyba dużo bo budżet szkoły w LK zwiększono o milion. 😀
Na górę

Postautor: Gość » 9 wrz 2020, o 11:44

Za mało w LK koncertów muzyki poważnej .
[/quote]
cha, cha. informacja dla melomanów - NIGDY takiego koncertu nie było!
Na górę

Postautor: Cuco » 14 wrz 2020, o 22:46

Z tego co słyszałem z nagrań z sesji to w 2017 roku nauczycielom wypłacono kasę. To było chyba dużo bo budżet szkoły w LK zwiększono o milion. 😀
O ile zwiększyło się aktualne zadłużenie naszej gminy skoro awansowała pod względem zadłużenia na głowę mieszkańca na drugie miejsce w województwie lubelskim ? Ile wyniósł wypłacony naszym nauczycielom dodatek wynikający z art.30 Karty Nauczycielom ? Może by tak jakiś radny w tej sprawie zainterpelował na sesji RM.
Na górę

Postautor: Ekspert » 15 wrz 2020, o 17:01

https://www.lublin112.pl/sprawdz-dlugu- ... oja-gmina/
Na drugie miejsce w województwie i 37 miejsce w Polsce Gmina Lubyca Królewska awansowała w poprzedniej kadencji latach 2017 2018. Dług wynosił wtedy około 20 milionów.🙂
Na górę

Postautor: Joola » 16 wrz 2020, o 10:26

O ile zwiększyło się aktualne zadłużenie naszej gminy skoro awansowała pod względem zadłużenia na głowę mieszkańca na drugie miejsce w województwie lubelskim ? Ile wyniósł wypłacony naszym nauczycielom dodatek wynikający z art.30 Karty Nauczycielom ? Może by tak jakiś radny w tej sprawie zainterpelował na sesji RM.
I miliony lecą z kasy naiwniaków na nie istniejące etaty a mogło być na drogę w Żurawcach mogło być na panele dla 100 gospodarstw ale po co ...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”