O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 20 sty 2021, o 05:47

Taki kudłaty był?
Na górę

Postautor: 2050 » 20 sty 2021, o 09:05

Ludzkie nie mają dojazdu do domu!!! Ale za Chlewikami droga będzie:)
Na górę

Postautor: N111 » 20 sty 2021, o 10:31

Taki kudłaty był?
Tak taki kudłaty był z długim ogonem i uszami.
Na górę

Postautor: Matka » 20 sty 2021, o 23:51

Ludzkie nie mają dojazdu do domu!!! Ale za Chlewikami droga będzie:)
No za to, to już naszego wodza chyba na taczkach wywiozą. Jest przecież w Lubyczy dobre kilka ulic, które wołają o pomstę do nieba. Zamieszkane gęsto, prawie w centrum "miasta", a nawet nie utwardzonych. Co tam, niech ludzie po błocie chodzą i jeżdżą, Machnów musi mieć asfalt z latarniami do garaży... Ja pi*****ę, co za szambo w tej naszej gminie. Burmistrz chyba liczy na to, że mu do drugiej kadencji wystarczy głosów z Machnowa i Siedlisk. Chociaż... znając Lubyczan to może tak być.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2021, o 00:10

W Machnowie latarnie postawione z funduszu sołeckiego, jak wy we własnym gronie mieszczuchy nie potraficie dogadać co zrobić by było wam lżej to wasz problem. A patrzeć na innych i tylko marudzić i zazdrościć . Ja to poprostu uwielbiam.
Na górę

Postautor: ggfr » 21 sty 2021, o 13:23

Czy w Lubyczy poza groszkiem można dostać chleb z Lubaczowa?
Na górę

Postautor: Lol44 » 21 sty 2021, o 13:56

Chyba nie. W groszku w Bełżcu.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2021, o 15:39

No za to, to już naszego wodza chyba na taczkach wywiozą. Jest przecież w Lubyczy dobre kilka ulic, które wołają o pomstę do nieba. Zamieszkane gęsto, prawie w centrum "miasta", a nawet nie utwardzonych. Co tam, niech ludzie po błocie chodzą i jeżdżą, Machnów musi mieć asfalt z latarniami do garaży... Ja pi*****ę, co za szambo w tej naszej gminie. Burmistrz chyba liczy na to, że mu do drugiej kadencji wystarczy głosów z Machnowa i Siedlisk. Chociaż... znając Lubyczan to może tak być.
Czasy mi się należy skończone, Machnów ma radnych i sołtysa których interesuje coś oprucz szkoły w Lubyczy, granicy itp. Miej żal do swojego radnego, sołtysa że nie widzi twoich problemów. Macie w Lubyczy złotą drogę za 3,5 mln. Takich inwestycji w żadnej wsi nie było od lat 90. Do kogo pretensje? Pegerusom się nie należy? Gorszy sort czy co?
Na górę

Postautor: 2050 » 21 sty 2021, o 17:22

A tu się z Tobą zgodzę radny-nauczyciele to pomyłka
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2021, o 18:19

Trzy i pół miliona złotych za niecały kilometr drogi. W Ulhówku w tym samym okresie wykonano ponad 10 km dróg oraz chodniki za kwotę 5 milionów. Stadion za wiele mln na którym nie można rozgrywać meczów, projekty unijne z których nic nie wynikło. Nic Wam to nie mówi? Czy napewno dobrego burmistrza chcesz wywieź na taczkach? Czego się spodziewacie po człowieku który stanął na czele bankruta bo tak trza nazwać naszą gminę? Sam zresztą mówił na spotkaniach że ta kadencja wielkiego sukcesu nie przyniesie. Po czasach przyzwolenia na przekręty muszą przyjść czasy pokutowania. Szkoda tylko że nie pokutują te osoby które na to zasłużyły, i oto mogę mieć tylko żal do obecnego włodarza. Brak rozliczeń byłej elyty.
Na górę

Postautor: 2050 » 21 sty 2021, o 19:56

Nie mydlij ludziom oczu miał być miód przeczytaj ulotkę wyborczą.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2021, o 20:46

To co takiego dobrego zrobiła dla mieszkańców obecna władza?? Wymieniaj bo ja jakoś nie widzę, może palcem pokaż!
Na górę

Postautor: LKJPiS » 21 sty 2021, o 21:19

Co tam TOM-NET po studzienkach grzebie?? Światłowód we wsi??
Na górę

Postautor: qwerty99 » 22 sty 2021, o 09:48

obecna władza..... fundusz sołecki
Na górę

Postautor: Potoczek » 22 sty 2021, o 10:26

..obecna władza zrobiła tak wiele że zaczynają jej stawiać pomniki.Pierwszy jest tuż obok przystanku w Rudzie ...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”