O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Bonzo76 » 13 wrz 2021, o 20:09

Świetna impreza. Mnóstwo osób, samochodów, świetna organizacja plac, parking. No i Burmistrz był do końca a nie jak co niektórzy poprzedni włodarze w stanie dziwnym opuszczali przed czasem..... Zespoły i mieszkańcy dopisali, pogoda i atmosfera fantastyczna. Były na parkingach rejstracje z całej Polski
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2021, o 20:18

Świetna impreza. Mnóstwo osób, samochodów, świetna organizacja plac, parking. No i Burmistrz był do końca a nie jak co niektórzy poprzedni włodarze w stanie dziwnym opuszczali przed czasem..... Zespoły i mieszkańcy dopisali, pogoda i atmosfera fantastyczna. Były na parkingach rejstracje z całej Polski
To pisał ja. Jarząbek. Trener drugiej klasy.
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2021, o 21:33

Świetna impreza. Mnóstwo osób, samochodów, świetna organizacja plac, parking. No i Burmistrz był do końca a nie jak co niektórzy poprzedni włodarze w stanie dziwnym opuszczali przed czasem..... Zespoły i mieszkańcy dopisali, pogoda i atmosfera fantastyczna. Były na parkingach rejstracje z całej Polski
Jeszcze żeby tylko służby porządkowe dopisały bo śmieci leżą po imprezie na poboczach.
Na górę

Postautor: Bonzo76 » 13 wrz 2021, o 21:36

Nigdy takiego wydarzenia nie było i w tym pokoleniu już się nie powtórzy. Chyba że jeden lepszy zespół na dniach lubyczy
Na górę

Postautor: ksionc » 13 wrz 2021, o 22:45

A co tam dziś w sądzie czy ktoś coś wie?.
Nie wiem w jakim sądzie. Ale wiem, że gdyby taka sprawa odbyła się w USA 150 lat temu, to sprawę roztrwonienia tak dużej kwoty pieniędzy publicznych prowadziłby sędzia federalny, rozpocząłby o godz.9-tej, po godzinie ogłosiłby wyrok, a po dwu mieszkańcy Lubyczy mogliby pohuśtać wiszących - burmistrza, dyrektora szkoły. A tak szczęściarze żyją nie żle, być może tymczasowo.
Na górę

Postautor: 2050xc » 13 wrz 2021, o 23:49

"Diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni" rzekłby Zagłoba.
Na górę

Postautor: Gozde » 13 wrz 2021, o 23:57

Nigdy takiego wydarzenia nie było i w tym pokoleniu już się nie powtórzy. Chyba że jeden lepszy zespół na dniach lubyczy


Z tego co głosiki szeptały na dożynkach, to wojewoda już o to zadba, by takich większych imprezek w Naszej pięknej Lubyczy nie było.
Na górę

Postautor: Gość » 14 wrz 2021, o 01:59

Impreza była na terenie gminy Lubycza Królewska, ale organizatorami nie była gmina Lubycza Królewska. Po prostu nie jest w stanie z takim potencjałem ludzkim nawet zbliżyć się do czegoś podobnego. Taka jest niestety smutna prawda. Jedyne co może w tej chwili zrobić, to wyrzucić kupę kasy, by pozwolić coś zrobić podmiotowi zewnętrznemu. Brak pomysłu na markowy produkt, a jest ich tutaj wiele. Jakąś cykliczną rzecz, z którą gmina mogłaby być kojarzona. Jest wiele ciekawych pomysłów, ale nie z tymi ludźmi. Nie sztuka jest podpiąć się po Horyniec, by próbować jakimiś chwilowymi zrywami zmienić mentalność lokalnego społeczeństwa. Tu potrzebna jest praca u podstaw, ale nie z tym potencjałem.
Na górę

Postautor: Gość » 14 wrz 2021, o 06:49

Impreza była na terenie gminy Lubycza Królewska, ale organizatorami nie była gmina Lubycza Królewska. Po prostu nie jest w stanie z takim potencjałem ludzkim nawet zbliżyć się do czegoś podobnego. Taka jest niestety smutna prawda. Jedyne co może w tej chwili zrobić, to wyrzucić kupę kasy, by pozwolić coś zrobić podmiotowi zewnętrznemu. Brak pomysłu na markowy produkt, a jest ich tutaj wiele. Jakąś cykliczną rzecz, z którą gmina mogłaby być kojarzona. Jest wiele ciekawych pomysłów, ale nie z tymi ludźmi. Nie sztuka jest podpiąć się po Horyniec, by próbować jakimiś chwilowymi zrywami zmienić mentalność lokalnego społeczeństwa. Tu potrzebna jest praca u podstaw, ale nie z tym potencjałem.
Puki po urzędach, szkołach, bibliotekach będą snuć się nadmuchane lale bez charyzmy, bez ikry do puty tak będzie.
Burmistrz powinien zacząć wozić te laleczki po Polsce zobaczyly by jak wygląda życie. Ale jak funkcjonuje się w tak zamkniętym kręgu jak UG i nie dopuszcza się młodych nie złamanych jeszcze chęcią władzy i dominacji to tak się dzieje. Dajcie szansę młodym, obcym z poza koryta. Zobaczycie dopiero zmiany.
Dobry przykład daje Machnów, zobaczcie jak tam się zmieniło, nawet poziom szkoły już przewyższa ten miejski.
Ale jak to kiedyś ujął pewien reżyser ,,SAMI SWOI"
Na górę

Postautor: Gość » 14 wrz 2021, o 08:26

Świetna impreza. Mnóstwo osób, samochodów, świetna organizacja plac, parking. No i Burmistrz był do końca a nie jak co niektórzy poprzedni włodarze w stanie dziwnym opuszczali przed czasem..... Zespoły i mieszkańcy dopisali, pogoda i atmosfera fantastyczna. Były na parkingach rejstracje z całej Polski
Nie wiem czy na tej samej imprezie byliśmy, ale przypomnę tylko, że były to dożynki WOJEWÓDZKIE!!!!! Otoczka tej imprezy, czyli wystrój i oznaczenie trasy były beznadziejne. Takiego chłamu nigdy nie widziałam. Jedźcie gdzieś poza tą dziurę to zobaczycie jak wyglądają takie imprezy.
Na górę

Postautor: Nick » 14 wrz 2021, o 11:01

Ludzie czy wy nie macie innych problemòw, robicie wielkie larum z niczego.
Dożynki, dożynki i po dożynkach. Skoro wojewódzkie to nich by Województwo i Starostwo zadbało o wszystko.
Ciągle pretensje i wieszanie "psów".
Byłem na tej imprezie i ogólnie dożynki jak dożynki a jeżdżę naprawdę po wielu imprezach i nie tylko w lubelskim.
Więc myślę że w gminie są większe problemy niż dożynki, które już minęły.
Idzie czwarta fala pandemii, za chwilę znowu nas pozamykaj, dzieci znów będą siedziały w domu i wielu z nas także- więc myślę że o tym trzeba myśleć a nie wy w kółko to samo.
Na górę

Postautor: Edeek » 14 wrz 2021, o 12:23

Ludzie czy wy nie macie innych problemòw, robicie wielkie larum z niczego.
Dożynki, dożynki i po dożynkach. Skoro wojewódzkie to nich by Województwo i Starostwo zadbało o wszystko.
Ciągle pretensje i wieszanie "psów".
Byłem na tej imprezie i ogólnie dożynki jak dożynki a jeżdżę naprawdę po wielu imprezach i nie tylko w lubelskim.
Więc myślę że w gminie są większe problemy niż dożynki, które już minęły.
Idzie czwarta fala pandemii, za chwilę znowu nas pozamykaj, dzieci znów będą siedziały w domu i wielu z nas także- więc myślę że o tym trzeba myśleć a nie wy w kółko to samo.


Przyjdzie czwarta fala to zmienimy temat, pozdrawiam obytego w świecie kolegę/koleżankę.
Na górę

Postautor: Ghdi » 14 wrz 2021, o 17:01

Mieszkańcy dziękują serdecznie Burmistrzowi za wspaniałą i udaną imprezę. Szkoda tylko że starostwo zapomniało o mieszkańcach naszej gminy ,i nie ma z nimi współpracy .Co się czepiacie biblioteki odnośnie zrobionej dekoracji jak sami nic do tej pory nie robicie a chwalicie się zdjęciami na fb.
Na górę

Postautor: Gość » 14 wrz 2021, o 17:52

Mieszkańcy dziękują serdecznie Burmistrzowi za wspaniałą i udaną imprezę. Szkoda tylko że starostwo zapomniało o mieszkańcach naszej gminy ,i nie ma z nimi współpracy .Co się czepiacie biblioteki odnośnie zrobionej dekoracji jak sami nic do tej pory nie robicie a chwalicie się zdjęciami na fb.
A loda już burmistrzowi zrobiliście dziś?
Co ma burmistrz do dożynek? Tyle co tam było co transmisji na żywo z Golec orkiestry.
Burmistrzu teraz czekamy na transmisję na żywo z imprezy pod sklepem😄
Na górę

Postautor: Gyaxx » 14 wrz 2021, o 18:34

Barman tobie nie robią? No nie złość się.😊
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”