Dobry Burmistrz....

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: zbynio » 21 lis 2006, o 06:51

Daklaracja jak na pochodzie 1-majowym :oops: . Merytoryki merytoryki :!:
Na górę

Postautor: PZPR » 22 lis 2006, o 09:50

zbynio pisze:Ktoś sie wysilił i wybrał inwestycje Burmistrza Łysiaka jeszcze tylko trzeba kogoś zapytać z jakimi długami weszło Miasto w nową kadencje. Przed wyborami dużo się zrobiło ale okazało się że inwestycje tak wane pod wyborców dla wyborców okazały się spóżnione :shock: . A moż e sobie przypomniano jak ślimaczyła się oczyszczlnia i remont Hali na stadionie , która powinna być zrobiona rok wczesniej . Szykuje się nam zamiana ról Sobczuk Burmistrzem - :D Łysiak Przewodniczącym Rady czyli duet na kolejną kadencję. Może trzeba by było dać się im wykazać :o . Pospłacają długi Wojtek Wojewoda kolega z PIS coś tam rzuci z województwa :wink: na koniec kadencji zrobimy parę inwestycji za pożyczone pieniądze i zamienimy się za 4 lata rolami :P . Ciągle interesuje mnie na ile Urząd Miasta w ostanich latach zadłużył się w komercyjnych kredytach.
Ktoś uparcie twierdzi że Kleszczyński to sport, trzeba dużo złośliwości żeby nie pamiętać ulic i chodników, wodociągów przychodni zdrowia kanalizacji itp.itd z poprzedniej kadencji. Niech tam może dowiemy się szczegółów o fachowści Sobczuka prawnika - doradcy :oops: co on takiego w życiu prowadził a parę lat już działa. Żyby było jasne postawię na gospodarkę - Kleszczyńskiego, a polityki będę unikał :!: :!:


Merytoryki i prawdy.... a to zadłużenie było by większe przez umowę podpisaną na oczyszczalnię przez p. L.K. na kilka dni przed końcem kadencji... a o tym to nie piszesz... A te ulice i te wielkie osiągnięcia to proszę o szczegóły a tak na marginesie to byli 2 kadencje...
Na górę

Postautor: dość » 22 lis 2006, o 17:22

Zbyniu, podaj adres to ci kupię słownik języka polskiego i ekonomię polityczną socjalizmu, pozdro od tow. Lenina i wujka Stalina.
Na górę

Postautor: zbynio » 22 lis 2006, o 20:40

Zadłużenie miasta wynosi około 12 mln i chyba nie możesz tego tłumaczyć błędami sprzed czterech lat.
Mam dość Panów Kaczyńskim a PIS czy centralny czy w wydaniu tomaszowskim ma jedna hasło łapaj komuchów nieważne co z gospodarką . Ciekawe jakie słownictwo wam pozostanie za 4 lata czy dalej będzie łapać wrogów krytego basenu, dobrych chodników ulic i tego żebyśmy się nie wstydzili władz Miasta !!!
Na górę

Postautor: dość » 22 lis 2006, o 20:58

Zbyniu, masz rację, to dokładnie decyzje twojego idola wpakowały nas w tarapaty, merytoryki Zbysiu, merytoryki.
Na górę

Postautor: Rumok » 22 lis 2006, o 23:18

na mnie nie robią wrazenia wielkie fotki,to tylko swiadczy o determinacji w dązeniu do władzy.Wymykajacej sie:)
a kasa wydana na tę kampanie przez biznes tomaszowski byłaby lepiej wykorzystana np dla dzieciaków na ten plac zabaw !!!!!!!!

wiecej rozsądku mniej patosu.....
a i tak zagłosują na Sobczuka ........... :!:
Na górę

Postautor: zbynio » 23 lis 2006, o 07:57

Panie ,,dość'' naprawdę dość retoryki PIS że wszystkiemu winien po czterech latach jeszcze Kleszczyński . Z tych 12 mln długu Miasta to ile jest z powodu oczyszczalni, o której to inwestycji mieszkańcy mają wyrobiony pogląd ......
Tak w ogóle to jeszcze za co Z-ca Burmistrza w poprzedniej kadencji ma się wstydzić ????
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2006, o 22:45

RYSZARD SOBCZUK BEDZIE DOBRYM BURMISTRZEM!
:D
Na górę

Postautor: tomaszowianka » 24 lis 2006, o 23:27

Chyba w innym wcieleniu :D bo w tym napewno nie bedzie dobrym burmistrzem a karierowiczem, któremu udało sie dojść do władzy.
Na górę

Postautor: gość » 25 lis 2006, o 08:47

lepiej zrobić karierę i osiągnąć sukces niż być nieudacznikiem i życiowym frustratem
Na górę

Postautor: Zael » 25 lis 2006, o 09:17

Ta cała NIWA podobno jest współfinansowana przez Pana Witkowskiego. Czyżby stara gwardia bolszewików znalazła sobie parawanik złożony z frajerów rozkochanych w Wyborczej?
Na górę

Postautor: Zael » 25 lis 2006, o 09:23

Kwestia ewentualnego burmistrzowania przez Pana Sobczuka w sytuacji gdy PiS wzięło do koalicji Akcję Wyborczą jest też mocno interesująca. Jak dla mnie Tomaszowski PiS okazał się niestety gromadką mocno interesownych i koniunkturalnych ludzi. Chłopcy mocno przebierali nóżkami niecierpliwie czekając na swoją kolej. Centrala PiS powinna pacyfikować takich jak oni bez litości. Ale czemu się dziwić skoro wicewojewodą jest Pan który mocno się "udzielał" podczas operacji finansowych na UMCS w Lublinie. Nie życze im źle ale wzięcie do koalicji Akcji jest dla mnie dowodem na kolesiostwo i mocną interesowność Panów z Tomaszowskiego struktur wiadomej partii.
Na górę

Postautor: Zael » 25 lis 2006, o 09:26

Zapomniałem jeszcze dodać że Pan Kleszczński wraz ze swoimi koleżeńską menażerią jest dla mnie ciekawą postacią. W zasadzie z tego co widać wszyscy tutaj bez względu na rzekomą orientację polityczną są siebie godni. Kieruje nimi tylko i wyłącznie interes prywatny.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”