Sokoły z PSLu....

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 6 maja 2019, o 20:17

Zobaczyłeś dno kieliszka i musiałeś się z nami podzielić swoimi emocjami? :P Ale ty niedowartościowany jesteś. W realu zwykłe popychadło jesteś?
Głodny zawsze o chlebie. Dobrze że wiesz że nikt cię nie lubi miernoto. Dwartościowany jak półdupy zza krzaka :lol:

No widzisz jaki twój poziom. Już o d...zacząłeś pisać :P Jak chcesz zabłysnąć to obsyp się brokatem. Bo na forum i tak chamisko z ciebie wyjdzie :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2019, o 21:40


Głodny zawsze o chlebie. Dobrze że wiesz że nikt cię nie lubi miernoto. Dwartościowany jak półdupy zza krzaka

No widzisz jaki twój poziom. Już o d...zacząłeś pisać :P Jak chcesz zabłysnąć to obsyp się brokatem. Bo na forum i tak chamisko z ciebie wyjdzie :panzielony:
To ty mądralo piszesz o całej d.... a ja o pół a to różnica :lol: :lol: nie wspomnę o krzaku :P
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2019, o 22:04

już lepiej? bo jutro znowu będziesz robił za popychadło :P
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2019, o 23:20

Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz niejednoznacznie popierał obelżywe wystąpienie Jażdżewskiego. Wprawdzie Kosiniak klaskał, ale Kamysz wyrażał dezaprobatę. Taką wersję podają dyżurni spod znaku koniczynki w mediach. Ot chłopska przebiegłość. Kto normalny by na to wpadł?
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2019, o 05:33

Koalicja egzotyczna. Ale tylko w koalicji można pokonać PIS. PSL byłby dziś na granicy progu wyborczego
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2019, o 12:03

już lepiej? bo jutro znowu będziesz robił za popychadło :P
Troll zawsze będzie trollem. A to forum to odskocznia dla twoich dewiacji :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2019, o 13:19

Koalicja egzotyczna. Ale tylko w koalicji można pokonać PIS. PSL byłby dziś na granicy progu wyborczego
A po co pokonywać PiS? Ludziom wcale nie przeszkadza, tylko wam szkoda stołków. Sprzedalibyście własną matkę, żeby wrócić do koryt. Kosiniak zaparł się wiary aby zaistnieć przy Tusku. Zapomnieliście co znaczy honor. Wasz widok u boku zdrajców ojczyzny i wrogów wiary katolickiej budzi obrzydzenie. Tfu.
Na górę

Postautor: logik » 7 maja 2019, o 14:03

A dlaczego to na rekonstrukcji bitwy pod Zaborecznem nie było żadnego peeselowca? Za to PiS w komplecie. A potem płaczecie, że wam wredne pisiory zabierają historię i przejmują bohaterów. Z tego co wiem, balowaliście w tym czasie że swoim kandydatem do PE na jarmarku w Suścu, w prostej linii 20 km. W ten sposób pokazaliście, że Bataliony Chłopskie macie w głębokim poważaniu. Wstyd. Bohaterowie BCh w grobach się przewracają.
2 lutego w rocznicę bitwy też nikogo nie było. Wystarczy zmienić im wójta na nie swojego i mają w d... pamięć o bohaterach z BCh. Potrzebni im są tylko do wycierania gęb na partyjnych wiecach. Stracili wszelką wiarygodność u ludzi. I jeszcze ta poroniona koalicja, po prostu równia w dół.
Ja byłem - nie musisz wiedzieć kto :lol: . Nie pcham się do przodu bo mnie nikt tam nie zapraszał ale - byłem. Stałem między ludźmi. Szkoda że nie widziałem miny co niektórych gdy padało że- to Ci spod czterolistnej koniczynki - BCH. Nie byłem tam dla polityki.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2019, o 14:08

Hej! Hej!
Jesteś skończonym kretynem.
Pozdrawiam. Sokół z PSL
Hej! Hej!
Na górę

Postautor: logik » 7 maja 2019, o 14:15


2 lutego w rocznicę bitwy też nikogo nie było. Wystarczy zmienić im wójta na nie swojego i mają w d... pamięć o bohaterach z BCh. Potrzebni im są tylko do wycierania gęb na partyjnych wiecach. Stracili wszelką wiarygodność u ludzi. I jeszcze ta poroniona koalicja, po prostu równia w dół.
Ja byłem - nie musisz wiedzieć kto :lol: . Nie pcham się do przodu bo mnie nikt tam nie zapraszał ale - byłem. Stałem między ludźmi. Szkoda że nie widziałem miny co niektórych gdy padało że- to Ci spod czterolistnej koniczynki - BCH. Nie byłem tam dla polityki.
Zapomniałem dopisać że może nie jestem sokołem ale jestem z PSL.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2019, o 14:24

A po co pokonywać PiS? Ludziom wcale nie przeszkadza, tylko wam szkoda stołków. Sprzedalibyście własną matkę, żeby wrócić do koryt. Kosiniak zaparł się wiary aby zaistnieć przy Tusku. Zapomnieliście co znaczy honor. Wasz widok u boku zdrajców ojczyzny i wrogów wiary katolickiej budzi obrzydzenie. Tfu.
[/quote]
Jakim ludziom nie przeszkadza??? Mówisz o zwolennikach pisu??!! Poza tym ty widzisz jakiś honor u obecnej władzy?? Czym on się przejawia?? Tym że każą wszystkim wstawać z kolan a sami cały czas klęczą!! Daj przykład mądrości pisu w rejonie lubelszczyzny. 3 lata minęły i gdzie te dotacje na region?
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2019, o 15:21

Koalicja egzotyczna. Ale tylko w koalicji można pokonać PIS. PSL byłby dziś na granicy progu wyborczego
A po co pokonywać PiS? Ludziom wcale nie przeszkadza, tylko wam szkoda stołków. Sprzedalibyście własną matkę, żeby wrócić do koryt. Kosiniak zaparł się wiary aby zaistnieć przy Tusku. Zapomnieliście co znaczy honor. Wasz widok u boku zdrajców ojczyzny i wrogów wiary katolickiej budzi obrzydzenie. Tfu.

A wy rozdacie całą kasę aby tylko się przy korycie utrzymać :P ciekawe tylko co będzie jak się skończy koniunktura gospodarcza. odbierzecie ludziom 500+
Na górę

Postautor: Goosc » 7 maja 2019, o 17:37

Koalicja egzotyczna. Ale tylko w koalicji można pokonać PIS. PSL byłby dziś na granicy progu wyborczego
A po co pokonywać PiS? Ludziom wcale nie przeszkadza, tylko wam szkoda stołków. Sprzedalibyście własną matkę, żeby wrócić do koryt. Kosiniak zaparł się wiary aby zaistnieć przy Tusku. Zapomnieliście co znaczy honor. Wasz widok u boku zdrajców ojczyzny i wrogów wiary katolickiej budzi obrzydzenie. Tfu.
PSL to nie sokoły ,bo sokoły to szlachetne ptaki,a PSL to nieloty marne,pełzające pędraki ,szukające miejsca ,gdzie by tu się zamelinować blisko korytka .
Tak ludzie z PSL to typowi karierowicze. Przypominają sobie o rolnikach jak są wybory i obiecują gruszki na wierzbie , a jak zaklepią sobie stołki to wszystkich maja w d...
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2019, o 17:41

Marzą mu sie brunatni my to wiemy.
Na górę

Postautor: Moij » 7 maja 2019, o 18:36



Ja byłem - nie musisz wiedzieć kto :lol: . Nie pcham się do przodu bo mnie nikt tam nie zapraszał ale - byłem. Stałem między ludźmi. Szkoda że nie widziałem miny co niektórych gdy padało że- to Ci spod czterolistnej koniczynki - BCH. Nie byłem tam dla polityki.
Zapomniałem dopisać że może nie jestem sokołem ale jestem z PSL.
👍🍀😎
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”