Sokoły z PSLu....

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 5 maja 2019, o 14:26


Niestety historia bywa w niektórych aspektach niewygodna dla mężów stanu i dlatego jest zakłamana. W Wierzchosławicach żyją jeszcze ostatni świadkowie wyczynów pana premiera :oops: seksoholika :oops:

A w Radecznicy świadkowie twojego tam pobytu :P

A może żyją świadkowie jak to Piłsudski obalił rząd Witosa w wojnie domowej w wyniku której zginęło ponad 400 Polaków?
Chociaż jeden podziela moje zdanie że historia jest zakłamana. Na którym oddziale w Radecznicy leżałeś, że sam sobie zaprzeczasz i szkalujesz tych co wiedzą wiecej na temat guru zielonych.
[/quote]

ty w każdym temacie wiesz więcej. :P marnujesz się na tym prowincjonalnym forum. powinieneś iść wyżej. może do PE :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2019, o 14:30

Przy dziewiczym Prezesie Najjaśniejszym każdy normalny facet wygląda na rozpustnika.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2019, o 14:39

No i już po temacie. Po jakiego ktoś wyskakiwał z Witosem , 1920 i bitwą pod Zaborecznem przy kandydaturze Hetmana nie wiadomo. Przecież Hetman tego nie pamięta tak samo jak trwania 40 przez ZSL przy PZPR.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2019, o 14:59

Dlaczego PSL nie wystartował pod własnym szyldem tylko firmuje lewactwo atakujące kościół :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2019, o 15:52




A w Radecznicy świadkowie twojego tam pobytu :P

A może żyją świadkowie jak to Piłsudski obalił rząd Witosa w wojnie domowej w wyniku której zginęło ponad 400 Polaków?
Chociaż jeden podziela moje zdanie że historia jest zakłamana. Na którym oddziale w Radecznicy leżałeś, że sam sobie zaprzeczasz i szkalujesz tych co wiedzą wiecej na temat guru zielonych.
ty w każdym temacie wiesz więcej. :P marnujesz się na tym prowincjonalnym forum. powinieneś iść wyżej. może do PE :roll:
[/quote]

A ty dlaczego siedzisz w tej Radecznicy. Z taką inteligencją czekaja na ciebie Abramowice a może nawet Tworki. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2019, o 18:31

Trzyma dla ciebie miejsce w pokoju :P :lol: Niedowartościowany człowieczku :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2019, o 20:11

Trzyma dla ciebie miejsce w pokoju :P Niedowartościowany człowieczku :panzielony:
Czytając te twoje wypociny myślałem że jesteś zerem. Myliłem się za co przepraszam. Jesteś DNO :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2019, o 21:55

Dlaczego PSL nie wystartował pod własnym szyldem tylko firmuje lewactwo atakujące kościół :roll:
Bo każdy chłop marzy w cichości by sięgnąć po te dobra doczesne. Wiekszość buntów chłopskich kończyła się plądrowaniem kościołów, lub żydowskich sklepów :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2019, o 07:55

Trzyma dla ciebie miejsce w pokoju :P Niedowartościowany człowieczku :panzielony:
Czytając te twoje wypociny myślałem że jesteś zerem. Myliłem się za co przepraszam. Jesteś DNO
dobra. dobra. lepiej weź leki. bo znowu wrócisz do Radecznicy :P
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2019, o 10:21



Czytając te twoje wypociny myślałem że jesteś zerem. Myliłem się za co przepraszam. Jesteś DNO
dobra. dobra. lepiej weź leki. bo znowu wrócisz do Radecznicy :P
Dobrze że ty wziąłeś leki bo zmieniłeś ton, ale i tak jesteś dnem w szambie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2019, o 11:02

Zobaczyłeś dno kieliszka i musiałeś się z nami podzielić swoimi emocjami? :P Ale ty niedowartościowany jesteś. W realu zwykłe popychadło jesteś?
Na górę

Postautor: Wert » 6 maja 2019, o 15:12

Zobaczyłeś dno kieliszka i musiałeś się z nami podzielić swoimi emocjami? :P Ale ty niedowartościowany jesteś. W realu zwykłe popychadło jesteś?
Widzę, że Pan Prezes może zbankrutować bo trzeba tym wszystkim świniom co piszą bzdury
dać jak każdej innej świni po 100 zł. I jeszcze jedno. Świnia nie ma barw politycznych bo oprócz instynku nic więcej wyrazić nie może.
Na górę

Postautor: GGoscc » 6 maja 2019, o 17:34

Temat -sokoły z PSLu ,jakie sokoły ,to nieloty marne ,pełzające pędraki,szukające miejsca ,gdzie by sie tu zamelinowac blisko korytka .
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2019, o 19:56

Zobaczyłeś dno kieliszka i musiałeś się z nami podzielić swoimi emocjami? :P Ale ty niedowartościowany jesteś. W realu zwykłe popychadło jesteś?
Widzę, że Pan Prezes może zbankrutować bo trzeba tym wszystkim świniom co piszą bzdury
dać jak każdej innej świni po 100 zł. I jeszcze jedno. Świnia nie ma barw politycznych bo oprócz instynku nic więcej wyrazić nie może.
to dopiero z kasy unijnej jak PIS wyprosi w nowym budżecie. ale to trzeba się trochę orientować a nie prdlić durnoty na forum :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2019, o 20:00

Zobaczyłeś dno kieliszka i musiałeś się z nami podzielić swoimi emocjami? :P Ale ty niedowartościowany jesteś. W realu zwykłe popychadło jesteś?
Głodny zawsze o chlebie. Dobrze że wiesz że nikt cię nie lubi miernoto. Dwartościowany jak półdupy zza krzaka :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”