Sokoły z PSLu....

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 5 maja 2019, o 04:00

Witos,wie ciemnota kto to był?
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2019, o 06:23

Witos,wie ciemnota kto to był?
spać nie mogłeś? a co ma Hetman do Witosa? jak wspomnieć 40 lat ZSL za PRL to Hetman na to zbyt młody. ale na Witosa nie. pojedź jeszcze bitwą pod Zaborecznem
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2019, o 06:59

Tarzająca się w błocie świnia przy Tusku. Kosiniak -Kamysz spokojnie wysłuchuje obraźliwych słów o Kościele i katolikach

https://wolnosc24.pl/2019/05/04/tarzaja ... ach-wideo/

Witos to się w grobie przewraca :roll:
Na górę

Postautor: Koral » 5 maja 2019, o 08:19

Tarzająca się w błocie świnia przy Tusku. Kosiniak -Kamysz spokojnie wysłuchuje obraźliwych słów o Kościele i katolikach

https://wolnosc24.pl/2019/05/04/tarzaja ... ach-wideo/

Witos to się w grobie przewraca :roll:
Trwa walka o wpływy na wsi. Ludzie są oszukiwani bezwstydną propagandą. Rzucono groszem publicznym i cwaniactwo kwitnie.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2019, o 08:54

Tarzająca się w błocie świnia przy Tusku. Kosiniak -Kamysz spokojnie wysłuchuje obraźliwych słów o Kościele i katolikach

https://wolnosc24.pl/2019/05/04/tarzaja ... ach-wideo/

Witos to się w grobie przewraca :roll:
Chyba w piekle. Nawet nie wiesz ile wiejskich dziewcząt skrzywdził, niektóre przez obleśnego gnojka odbierały sobie życie. Nie stawiaj tego zboczeńca jako wzór ZSL bo za mało o nim wiesz. Ja byłem w Wierzchosławicach i wiem, że co drugi mieszkaniec ma geny twojego guru :evil:
Na górę

Postautor: katolik » 5 maja 2019, o 11:15

A kto puszczał ludziom filim pt. "Kler" w Tomaszowskim Domu Kultury w Tomaszowie Lubelskim. Film, który obrażał Kościół Katolicki i Księży. Wasz Tomaszowski PIS - Dariusz Krech - dyrektor Tomaszowskiego Domu Kultury. Tak kochacie Kosciół Katolicki.
A kto ciągle mówi o rodzinie i cudzołoży w Tomaszowie Lubelskim. No kto?. Mam wymienić?
Weż koleś się ogarnij i przestać pisać durnoty. Popatrz na własne podwórko. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2019, o 11:41

Tarzająca się w błocie świnia przy Tusku. Kosiniak -Kamysz spokojnie wysłuchuje obraźliwych słów o Kościele i katolikach

https://wolnosc24.pl/2019/05/04/tarzaja ... ach-wideo/

Witos to się w grobie przewraca :roll:
Chyba w piekle. Nawet nie wiesz ile wiejskich dziewcząt skrzywdził, niektóre przez obleśnego gnojka odbierały sobie życie. Nie stawiaj tego zboczeńca jako wzór ZSL bo za mało o nim wiesz. Ja byłem w Wierzchosławicach i wiem, że co drugi mieszkaniec ma geny twojego guru :evil:

Ta. Ty wszędzie byłeś. I we włoskich Alpach, Monako, ewidencjonowałeś rzeki w Niemczech. :P Ty musisz w każdym temacie się wydurnić? :panzielony:

Najpierw płakuniał, że nie puszczą mu filmu Kler bo reżim pisowski. Teraz zarzuca , że film puścił dyrektor TDK. litości. bierze leki albo nie popijaj ich wódką
Na górę

Postautor: Tander » 5 maja 2019, o 12:54


Chyba w piekle. Nawet nie wiesz ile wiejskich dziewcząt skrzywdził, niektóre przez obleśnego gnojka odbierały sobie życie. Nie stawiaj tego zboczeńca jako wzór ZSL bo za mało o nim wiesz. Ja byłem w Wierzchosławicach i wiem, że co drugi mieszkaniec ma geny twojego guru :evil:

Ta. Ty wszędzie byłeś. I we włoskich Alpach, Monako, ewidencjonowałeś rzeki w Niemczech. :P Ty musisz w każdym temacie się wydurnić? :panzielony:

Najpierw płakuniał, że nie puszczą mu filmu Kler bo reżim pisowski. Teraz zarzuca , że film puścił dyrektor TDK. litości. bierze leki albo nie popijaj ich wódką
A co on winien, że ogranicza się rozwój kultury, że my członkowie PiS nie możemy się swobodnie wypowiadać bo zaraz grożą wyrzuceniem. Mówimy to co należy. A właściwie powtarzamy to co zobaczymy w TV info.
Na górę

Postautor: tdk » 5 maja 2019, o 12:57

Z puszczaniem filmu "Kler' przed wyborami w Tomaszowie Lubelskim, to było w ten sposób. W świat poszła informacja o "podwójnym zyciu" niektórych polityków Prawa i Sprawiedliwosci. Film 'Kler" miał pokazać, że przecież nic się nie stało, bo przecież księża też tak się zachowują. Od i wszystko. Władza obawiała się że rozwinie się dyskusja nad stosowanieniem przez władze PiS nazwijmy to "podwójnych standardów". W efekcie zgoniono na Księży Katolickich i struktury Kościoła Katolickiego w Polsce. :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2019, o 13:27

Witos to się w grobie przewraca :roll:
Chyba w piekle. Nawet nie wiesz ile wiejskich dziewcząt skrzywdził, niektóre przez obleśnego gnojka odbierały sobie życie. Nie stawiaj tego zboczeńca jako wzór ZSL bo za mało o nim wiesz. Ja byłem w Wierzchosławicach i wiem, że co drugi mieszkaniec ma geny twojego guru :evil:
[/quote]
Znaczy się Witos rozminął się z powołaniem, taki protoplasta księdza Jankowskiego, ale o prawidłowej orientacji.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2019, o 13:59

Z puszczaniem filmu "Kler' przed wyborami w Tomaszowie Lubelskim, to było w ten sposób. W świat poszła informacja o "podwójnym zyciu" niektórych polityków Prawa i Sprawiedliwosci. Film 'Kler" miał pokazać, że przecież nic się nie stało, bo przecież księża też tak się zachowują. Od i wszystko. Władza obawiała się że rozwinie się dyskusja nad stosowanieniem przez władze PiS nazwijmy to "podwójnych standardów". W efekcie zgoniono na Księży Katolickich i struktury Kościoła Katolickiego w Polsce. :oops:

jeszcze nam wmów, że Smarzowski w ogóle film nakręcił w związku z jakąś aferą w Tomaszowie :P ale ty jesteś prdlnięty :P w paru tematach straszyłeś jak to mohery nie dopuszczą do projekcji filmu a jak nie było żadnych cyrków na które wyraźnie czekałeś to wymyśliłeś coś takiego :P
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2019, o 14:02

Witos to się w grobie przewraca :roll:
Chyba w piekle. Nawet nie wiesz ile wiejskich dziewcząt skrzywdził, niektóre przez obleśnego gnojka odbierały sobie życie. Nie stawiaj tego zboczeńca jako wzór ZSL bo za mało o nim wiesz. Ja byłem w Wierzchosławicach i wiem, że co drugi mieszkaniec ma geny twojego guru :evil:
Znaczy się Witos rozminął się z powołaniem, taki protoplasta księdza Jankowskiego, ale o prawidłowej orientacji.
[/quote]
Niestety historia bywa w niektórych aspektach niewygodna dla mężów stanu i dlatego jest zakłamana. W Wierzchosławicach żyją jeszcze ostatni świadkowie wyczynów pana premiera :oops: seksoholika :oops:
Na górę

Postautor: Olcha » 5 maja 2019, o 14:15


Chyba w piekle. Nawet nie wiesz ile wiejskich dziewcząt skrzywdził, niektóre przez obleśnego gnojka odbierały sobie życie. Nie stawiaj tego zboczeńca jako wzór ZSL bo za mało o nim wiesz. Ja byłem w Wierzchosławicach i wiem, że co drugi mieszkaniec ma geny twojego guru :evil:
Znaczy się Witos rozminął się z powołaniem, taki protoplasta księdza Jankowskiego, ale o prawidłowej orientacji.
Niestety historia bywa w niektórych aspektach niewygodna dla mężów stanu i dlatego jest zakłamana. W Wierzchosławicach żyją jeszcze ostatni świadkowie wyczynów pana premiera :oops: seksoholika :oops:
[/quote]

Nam w PiS nie wolno swobodnie się wypowiadać. Bo jak bym opowiedział o podwójnych standardach to niejeden by się wypisał od razu. Wiadomo co innego się mówi a co innego robi. Na tym polega POLITYKA.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2019, o 14:17


Chyba w piekle. Nawet nie wiesz ile wiejskich dziewcząt skrzywdził, niektóre przez obleśnego gnojka odbierały sobie życie. Nie stawiaj tego zboczeńca jako wzór ZSL bo za mało o nim wiesz. Ja byłem w Wierzchosławicach i wiem, że co drugi mieszkaniec ma geny twojego guru :evil:
Znaczy się Witos rozminął się z powołaniem, taki protoplasta księdza Jankowskiego, ale o prawidłowej orientacji.
Niestety historia bywa w niektórych aspektach niewygodna dla mężów stanu i dlatego jest zakłamana. W Wierzchosławicach żyją jeszcze ostatni świadkowie wyczynów pana premiera :oops: seksoholika :oops:
[/quote]


A w Radecznicy świadkowie twojego tam pobytu :P

A może żyją świadkowie jak to Piłsudski obalił rząd Witosa w wojnie domowej w wyniku której zginęło ponad 400 Polaków?
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2019, o 14:22


Znaczy się Witos rozminął się z powołaniem, taki protoplasta księdza Jankowskiego, ale o prawidłowej orientacji.
Niestety historia bywa w niektórych aspektach niewygodna dla mężów stanu i dlatego jest zakłamana. W Wierzchosławicach żyją jeszcze ostatni świadkowie wyczynów pana premiera :oops: seksoholika :oops:

A w Radecznicy świadkowie twojego tam pobytu :P

A może żyją świadkowie jak to Piłsudski obalił rząd Witosa w wojnie domowej w wyniku której zginęło ponad 400 Polaków?
[/quote]
Chociaż jeden podziela moje zdanie że historia jest zakłamana. Na którym oddziale w Radecznicy leżałeś, że sam sobie zaprzeczasz i szkalujesz tych co wiedzą wiecej na temat guru zielonych. :oops:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”