Sokoły z PSLu....

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 11 sie 2020, o 21:21

No cóż. A matka Jezusa pewnie Polką była. I to z Częstochowy. A co tobie Zydzi przeszkadzają skoro ustawę o IPN twoi pisowcy omawiali w siedzibie Mosadu?

https://wiadomosci.wp.pl/spotkanie-w-si ... 816043649a

No jak tam. Czym się rózni zajumanie kasy z OFE przez PIS od zajumania przez PO? Nawet Tusk nie zajumał przy okazji 15% oszczedności
Nie mam nic do człowieka jako człowieka ale nie lubię jak wyzyskuje jeden drugiego w imie mamony. Dotyczy to w szczególności twoich pobratymców co z Morawieckim w Mosadzie się układali tak aby ich było na wierzchu. W tym przypadku Twój TUSK lizałby im stopy.
Na górę

Postautor: Jeremiah » 12 sie 2020, o 20:36

Forumowy tobie już się wszystko prdoli:):):) Dobrze wiesz , że glosowałem na Konfederatów i dla mnie PIS i PO to jedno zło. Ale żeby przywalic to i od faszystów wyzwiesz i od Żydów. I tobie to w ogóle sie nie kłoci ze sobą. W twoim łbie:)
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2020, o 08:40

Forumowy tobie już się wszystko prdoli:):):) Dobrze wiesz , że glosowałem na Konfederatów i dla mnie PIS i PO to jedno zło. Ale żeby przywalic to i od faszystów wyzwiesz i od Żydów. I tobie to w ogóle sie nie kłoci ze sobą. W twoim łbie:)
Konfederata.....ha ha ha ha ha u hahahahahah.........uuuuuuuuuu hhahahahahahahaha oj nie mogę powstrzymać śmiechu masz u mnie plusa forumowy hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahhahahahaha uuuuuuuuu hahahahahahaha
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2020, o 14:38

A przepraszam, co tak cicho o panu Kukizie, imć antysystemowcu, co to wpadł na genialny pomysł, aby z postkomunistycznym systemowcem, notabene nieudacznikiem Kamyszem, budować nowy ustrój? Żyw on zali czy był poległ na polu chały?
Na górę

Postautor: Jeremiah » 13 sie 2020, o 18:46

No cóż. Ludzie chcą PIS i PO i trzeba to uszanować. Ale nie ma przymusu głosować jak inni. Kukiz dał plamę. Jak inni zawiodą to się zostanie w domu gdy będą wybory:)
Na górę

Postautor: Jeremiah » 14 sie 2020, o 11:41

Ministerstwo Finansów spodziewa się, iż łączne wpływy z „opłaty przekształceniowej” wyniosą 19,3 mld zł. Zapewne zostaną one wykorzystane na realizację obietnic socjalnych rządu PiS.

https://dzienniklodzki.pl/emerytura-po- ... 3-14067355
Na górę

Postautor: Gość » 15 sie 2020, o 07:25

Ministerstwo Finansów spodziewa się, iż łączne wpływy z „opłaty przekształceniowej” wyniosą 19,3 mld zł. Zapewne zostaną one wykorzystane na realizację obietnic socjalnych rządu PiS.

https://dzienniklodzki.pl/emerytura-po- ... 3-14067355
Ochłapy. Tusk załatwił to wzorcowo.
Na górę

Postautor: Haker » 17 sie 2020, o 21:12

Ochłapy. Tusk załatwił to wzorcowo.
No. Nie pobrał żadnej opłaty. Kasa trafiła na IKE w ZUS. Masz pojęcie o czym w ogóle piszesz?
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2020, o 06:14

No. Nie pobrał żadnej opłaty. Kasa trafiła na IKE w ZUS. Masz pojęcie o czym w ogóle piszesz?
Na pewno trafiła do ZUS w całości. A pojęcie to ja mam.
Na górę

Postautor: Haker » 18 sie 2020, o 14:02

PIS pobierze 15% bo za jakieś 20 - 30 lat wypłaci z IKE bez podatku.Czyli tyle przewiduje rządzić chyba
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2020, o 17:40

Jak tam podwyżki? Który z ludowców wpadł na ten genialny pomysł, bo to, że wyszedł z PSL to już jest pewne? Pieniążki już prawie były w kieszeni, tylko platforma pod presją Tuska zmieniła zdanie, a wy posłusznie ulegliście. Nie trzeba było słuchać. Przecież wam się należały. A gęby pełne frazesów o ideowości i uczciwości. Niestety tym ruchem straciliście resztki wiarygodności i społecznego zaufania. Samobójstwo polityczne rozszerzone.
Na górę

Postautor: Haker » 19 sie 2020, o 10:17

Zapytany, czy czeka go, po tym głosowaniu, rozmowa z szefem ludowców Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem, Kukiz odpowiedział: „Z całą pewnością będziemy po sierpniu, po urlopie rozmawiać. Tak jak powiedziałem, że takie sprawy, o których w tej chwili rozmawiamy, czy popieranie kandydata na Rzecznika Praw Obywatelskich bez konsultacji z dziesiątką pozostałych posłów – bo proszę zauważyć, że Koalicja Polska to jest 20 posłów PSL-u i dziesięciu spoza PSL-u, w tym sześciu z Kukiz’15. Generalnie się rozmawia, tak jak w rodzinie się rozmawia, a jeśli przestaje się rozmawiać, to dochodzi do konfliktu, albo do rozwodu. To naturalne”.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2020, o 07:44

Kukiz to już tylko historia.
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2020, o 07:42

Kukiz to już tylko historia.
A Kamysz kiedy do lamusa.
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2020, o 09:31

Kukiz to już tylko historia.
Sąd Okręgowy w Warszawie zarejestrował partię K’15 Pawła Kukiza. Teraz sąd czeka na stwierdzenie prawomocności tej decyzji.

https://nczas.com/2020/08/29/kukiz-zare ... i-koledzy/

a wyrzucał tych którzy mówili o konieczności założenia partii. wystartował z list partii którą nazywał organizacją przestępczą. odebrał nadzieję wielu ludziom na jakieś zmiany
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”