Sokoły z PSLu....

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 4 maja 2021, o 20:58

Ostatnio zbratał się z tak samo wiarygodnym bulem i chcą wspólnie rządzić. Dwa pokolenia oszustów chorych na władzę.
he,he, sojusz kosy z bulem w nadzieji na odzyskanie koryta przy POmocy budki
Na górę

Postautor: PiSLD » 4 maja 2021, o 22:39

he,he. sojusz z Biedroniem i Zandbergiem dla utrzymania koryta . już LGBT i gender nie przeszkadza?
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 22:41

Koryto było jest i będzie jaka opcja by nie wygrała. Po co tak się zwalczają aby przy korycie być.
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2021, o 23:53

Tak tak do koryta dorzucono 770 mld złotych. Oj jest o co walczyć. A ludziom mydlić oczy ile to kredytów mają do spłacenia apatatczycy partyjni. Dlaczego do tej pory nikt za przekręty nie poszedł kiblować??? Dziwny to kraj gdzie można sprzeniewieżyć dobro wspólne i uznać to jako niską szkodliwość społeczną. CBA nie spełnia pokładanych w nim nadziei.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2021, o 07:27

250 mld w ciągu 8 lat zielonej wyspy i nikt nie siedzi. Co ja mówię, główny winowajcą siedzi... w Brukseli.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2021, o 21:46

250 mld w ciągu 8 lat zielonej wyspy i nikt nie siedzi. Co ja mówię, główny winowajcą siedzi... w Brukseli.
Ręka rękę myje. Jak wy mnie znajdziecie to ja wam też znajde. Kij ma dwa końce. Każdy jest u oczony w jakiejś aferze. Więc nie łudźmy się że ktoś pójdzie siedzieć. Nie w tym kraju.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2021, o 21:58

Ty nie słuchaj pi.er.dol.enia PISu jak by byli winni to by siedzieli głupi ch.u.ju.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2021, o 22:24

Ty nie słuchaj pi.er.dol.enia PISu jak by byli winni to by siedzieli głupi ch.u.ju.
Tak - to możesz mówić w oborze :).
Na górę

Postautor: Gość » 9 maja 2021, o 08:16

Ty nie słuchaj pi.er.dol.enia PISu jak by byli winni to by siedzieli głupi ch.u.ju.
A twój guru Bury w sanatorium??? Czekają tam na ciebie gumofilcu. CBA już cie namierza.
Na górę

Postautor: Salomon » 13 maja 2021, o 10:10

A AFERA PODKSRPACKA TO Z CZYIM UDZIAŁEM ?
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2021, o 12:03

Sokoły,dacie sobie odebrać strażaków po wsiach?
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2021, o 07:29

Już dawno PiS ich przejął. Po tym jak Kłamyszek wywindował wiek emerytalny.
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2021, o 14:08

A lasy?
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2021, o 14:42

A lasy?
Lasy zostają. PIS wycofał ustawę.Może po wyborach w 2023 sprawa wróci
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2021, o 16:40

Ot,taka kałabania.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”