Co konkretnego PIS zrobił dla Tomaszowa?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 4 wrz 2017, o 18:37




No dlaczego nie protestują niezadowoleni pełowcy? :P
Bo nie mają transparentów, haseł, miejsc do blokowania. PiS to ma https://www.youtube.com/watch?v=fOG7sHuBJU4 Więc nie pisiory nie protestują? Wiem! Protestować im się odechciało, bo jak rządzi w Warszawie PiS - to obwodnicy w Tomaszowie im już nie trzeba
takie łajzy , że nie umieją zrobić transparentów? :lol: a skąd mieli te fachowo zrobione plakaty Konstytucja w Wawie? może nie ma komu w Tomaszowie?a ile was tutaj lemingi jest? :P Miasto Tomaszów 2015 wybory parlamentarne PIS ponad 54% , Kukiz15 ponad 17%, PO niecałe 10% :P
Demokracja o która walczycie.Macie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2017, o 19:01

Droga Aniu jeżeli pis był taki prawy, to dlaczego swojego ministra Lipca aresztował dopiero po wyborach :twisted:
A dlaczego nikt nie siedział za afery za czasów PO? PO-wcy wszyscy święci?
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2017, o 19:39

Droga Aniu jeżeli pis był taki prawy, to dlaczego swojego ministra Lipca aresztował dopiero po wyborach :twisted:
A dlaczego nikt nie siedział za afery za czasów PO? PO-wcy wszyscy święci?
przygłup pisior zawsze odpowiada tak : pytają pisiora czemu sią zesrał a on na to - kolega obok też osrany , pytają czemu kradnie - a bo w tv pokazywali złodzieja więc i ja sie staram taki być , pytają czemu grzeszy non stop - a bo ksiundz dają ciągle rozgrzeszenie , pytają czemu powstał z żebra - bo mnie tak mój ponbucek wystrugał , jaqk chcesz spotkać idiotę to nie szuka daleko lecz włącz TVP lub RM
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2017, o 19:57



A dlaczego nikt nie siedział za afery za czasów PO? PO-wcy wszyscy święci?
przygłup pisior zawsze odpowiada tak : pytają pisiora czemu sią zesrał a on na to - kolega obok też osrany , pytają czemu kradnie - a bo w tv pokazywali złodzieja więc i ja sie staram taki być , pytają czemu grzeszy non stop - a bo ksiundz dają ciągle rozgrzeszenie , pytają czemu powstał z żebra - bo mnie tak mój ponbucek wystrugał , jaqk chcesz spotkać idiotę to nie szuka daleko lecz włącz TVP lub RM

A ten znowu o sraniu :lol: Ty ciągle w szambie siedzisz? Albo gawna, puszczanie bączków, sranie itd
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2017, o 20:59

debilkowi pisowskiemu odpowiem w drodze wyjątku bo mnie to bawi . Gówno utylizuje sie np. jako nawóz pod uprawę a bywają i inne sposoby . Tu nikt nikogo nie zabija debilu tylko przerabia na pożyteczny produkt . Twoje przekonania bez wiedzy znaczą dokładnie gówno , tyle co masz w dupie i głowie
Na górę

Postautor: Gość » 5 wrz 2017, o 20:23

Ty już jednak jesteś imbecyl a nie debil. Czyli awansowałeś. :P Żebyś jeszcze napisał ,że przerobić komuś poglądy na jedyne słuszne. A ty piszesz o przerobieniu na produkt. Czyli co ? Zmielić, posiekać? Tylko mi nie udowadniaj że na produkt podobny do ciebie imbecylu :P
Na górę

Postautor: Gość » 6 wrz 2017, o 09:15

Na górę

Postautor: Gość » 6 wrz 2017, o 09:44

Czyli obwodnica będzie
Na górę

Postautor: 1234567 » 6 wrz 2017, o 21:44

A co z kanalizacją i liniami gazowymi. Czy wszyscy w mieście mają do nich dostęp?
Na górę

Postautor: Gość » 6 wrz 2017, o 23:14

A za linie gazowe odpowiada miasto?
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2017, o 08:43

Czyli obwodnica będzie
Dane z GDDKiA z wczoraj:
Wśród umów na budowę dróg, planowanych do podpisania do końca 2017 r. - NIE MA umowy na budowę obwodnicy Tomaszowa, choć umowy na obwodnicę Kołbieli i węzeł w Zakręcie na krajowej siedemnastce - są / . http://www.rynekinfrastruktury.pl/wiado ... 59835.html

Czemu pisowski ciemny lud jest tak ciemny i łyka każdą papkę podsuniętą przez pisiorskich propagandzistów? Ile jeszcze razy da się kiwać ?
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2017, o 10:25

A za linie gazowe odpowiada miasto?
A za kanalizację odpowiada ? Miasto ma możliwość złożenia projektów odbiegających od jego zadań własnych. Może to być projekt na budowę linii gazowej (w ramach ochrony środowiska - polepszenia jakości powietrza w mieście/smog/). Więc w jakimś stopniu odpowiada także za dostępność gazu dla mieszkańców.
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2017, o 10:31

No za kanalizację raczej odpowiada :P To ewidentnie zadanie samorządu.
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2017, o 11:33

No za kanalizację raczej odpowiada :P To ewidentnie zadanie samorządu.
e

To jasne, ale poza zadaniami własnymi może podejmować inne inicjatywy (np. gazyfikacja - nie mylić z zagazowaniem)
Na górę

Postautor: Gość » 16 wrz 2017, o 16:57

Tak na poważnie, czy dla nas mieszkańców, jest jakakolwiek różnica kto rządzi w miesicie? Czy potrafilibyście wskazać, który z burmistrzów najlepiej zapisał się w historii miasat?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”