Sikor w Tomaszowie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 3 cze 2026, o 22:59

Co ciekawego miał do powiedzenia bo nie mogłam być. Może pan Zieliński się wypowie. Pan zawsze taki zadowolony jak lata za jakimś POmyleńcem.
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2026, o 23:22

Nikogo normalnego to nie obchodzi, co on plótł.
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2026, o 05:23

Sikor cykor😁😁😁
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2026, o 10:47

Antypolskie i probanderowskie shity zapraszać do Tomaszowa wstyd i żenada. Jeszcze kowala zaproście i tuska.
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2026, o 11:39

Co ciekawego miał do powiedzenia bo nie mogłam być. Może pan Zieliński się wypowie. Pan zawsze taki zadowolony jak lata za jakimś POmyleńcem.
Ty sie od naszego posla odpierwiastkuj. Co on Ci takiego zrobil, ze sie czepiasz. On ma tylko orla w sercu, a nie jakies sikorki. I nie jest jakims pomylencem. Tylko slepy by tego nie zauwazyl.
Na górę

Postautor: yolloy » 4 cze 2026, o 11:39

Jednak szybko nie polityczni "Samporządowcy" pokazali swoją twarz, którą tak długo ukrywali .. Platformersy są teraz dumni a jak przyjdą wybory i znów się będzie wstyd przyznać że się jest za antypolskim ugrupowaniem staną się "Samorządowcami".
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2026, o 11:48

Jednak szybko nie polityczni "Samporządowcy" pokazali swoją twarz, którą tak długo ukrywali .. Platformersy są teraz dumni a jak przyjdą wybory i znów się będzie wstyd przyznać że się jest za antypolskim ugrupowaniem staną się "Samorządowcami".
I to bezpartyjnymi samorządowcami.
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2026, o 14:36

Ty sie od naszego posla odpierwiastkuj. Co on Ci takiego zrobil, ze sie czepiasz. On ma tylko orla w sercu, a nie jakies sikorki. I nie jest jakims pomylencem. Tylko slepy by tego nie zauwazyl.
Czytaj baranie ze zrozumieniem nie chodziło o Zielińskiego posła Pisu tylko Zielińskiego przewodniczącego rady miasta a jednocześnie szefa tomaszowskiej PO.
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2026, o 17:10

Czytaj baranie ze zrozumieniem nie chodziło o Zielińskiego posła Pisu tylko Zielińskiego przewodniczącego rady miasta a jednocześnie szefa tomaszowskiej PO.
Jasne, jasne po prostu się wystraszyłeś zemsty prawych i sprawiedliwych i się wycofujesz rakiem. Przeprosiny przyjęte. Następnym razem uważaj na slowa gałganie.
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2026, o 17:45

Radzio był w obsikanych spodniach czy już zmienił na brązowe z tyłu ???
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2026, o 18:48

Radzio był w obsikanych spodniach czy już zmienił na brązowe z tyłu ???
Brązowe obsrane , chociaż na tomaszowskim spotkaniu miał , kółko wzajemnej adoracji , ale bał się że może przyjdzie , ktoś kto nie sprzyja jego środowisku politycznemu.
Na górę

Postautor: Gość » 5 cze 2026, o 13:27

https://www.plotek.pl/plotek/7,78649,15064180,hit-internetu-przerobione-zdjecie-jaroslawa-kaczynskiego.html

adorator ukrainy
Na górę

Postautor: Gość » 5 cze 2026, o 13:46

Brązowe obsrane , chociaż na tomaszowskim spotkaniu miał , kółko wzajemnej adoracji , ale bał się że może przyjdzie , ktoś kto nie sprzyja jego środowisku politycznemu.
Trzeba było przyjść twardzielu. Mogłeś się wykazać. Wszyscy mogli wejść. Chyba, że sam chodzisz w brązowych spodniach, albo koszuli.
Na górę

Postautor: Gość » 5 cze 2026, o 13:51

Trzeba było przyjść twardzielu. Mogłeś się wykazać. Wszyscy mogli wejść. Chyba, że sam chodzisz w brązowych spodniach, albo koszuli.
Trzeba być zdrowo walnięty na umyśle,. aby na kogoś takiego przyjść.
Z tego co Tomaszów mówi. To była tylko garsteczka ludzi. 🤣🤣🤣
Na górę

Postautor: Gość » 5 cze 2026, o 18:17

Trzeba być zdrowo walnięty na umyśle,. aby na kogoś takiego przyjść.
Z tego co Tomaszów mówi. To była tylko garsteczka ludzi. 🤣🤣🤣
Czyli same uje z peło , znaczy się członki i inne pizzy 🤣🤣🤣
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”