Wybory samorządowe 2024, dlaczego nie Żukowski :

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Pawe » 1 kwie 2024, o 18:54

Pan Żukowski jest osobą butną, wydaje mu się że nieomylną, nie potrafi przyznać się do błędów i ich naprawić, dla mnie są to cechy dyskwalifikujące tego delikwenta

Błędy burmistrza: betonoza na Rynku Miejskim, przepłacony basen miejski (o ile mi wiadomo ok. 4,5 miliona zł w odniesieniu do kwoty z pierwszego przetargu), obwodnica bez zjazdu pośredniego-burmistrz nic nie zrobił by ta droga była bardziej użyteczna, park miejski-amfiteatr odwrócony sceną w stronę zabudowań mieszkalnych , co wiąże się z uciążliwościami dla mieszkańców, skatepark w pobliżu zabudowań mieszkalnych co wiąże się z uciążliwym hałasem do późnych godzin nocnych, brak schronu miejskiego (pomniki nie posłużą za schrony), wyprzedaż majątku gminnego, wysokie opłaty za śmieci, brak perspektyw dla młodych, wyludnianie miasta, zachęcanie do szczepień nieprzebadanymi preparatami, fatalny stan nawierzchni niektórych ulic lub ich odcinków gdzie panuje duży ruch pojazdów np. Rolniczej, Starozamojskiej, 29listopada, Wyspiańskiego czy Łaszczowieckiej, trzeba jeździć po dziurach i tarkach, ale za to mamy pomniki i łuk triumfalny. Tam gdzie mieszkają ważniejsi urzędnicy dziwnym trafem jest dobra nawierzchnia, mimo znikomego ruchu.
Może ktoś potwierdzić informację o pochodzeniu pana Żukowskiego, podobno wywodzi się z Lwowskich Żydów, to by wyjaśniało jego mocną proukraińskość.
I na koniec przynależność do pisiorskiej organizacji typu sekta, oni już zachowują się jak Jehowi, urzędnicy chodzą dwójkami w weekendy z kolorowymi broszurami promującymi swojego guru- burmistrza.
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2024, o 12:23

Żukowski jest wytrawnym politykiem. Posługuje się technikami manipulacyjnymi i szeroko pojętą socjotechniką. Tym zdobywa popularność. Rozwój miasta jest dla niego sprawą bardzo daleką, taką przy okazji. Liczy się wyłącznie fakt zdobywania i utrzymania władzy wszelkimi metodami. Stworzył klikę wzajemnie wspierających się osób, tych samych od lat. Zasada kto nie z nami, ten przeciw obowiązuje. Kij i marchewka. Zmiana niestety nie jest możliwa. Emeryci i renciści są zachwyceni pochlebstwami i podawaniem ręki, część bezmyślnie wierzy w wodza, inni podkulają ogon i siedzą cicho, by nie popaść w nicość. Stołeczki, posadki, obiecanki. Rzeczywiście nikt nie rozważa strat jakie przyniosły rządy Żukowskiego, nie tylko basen. Strach, obawa przed wykluczeniem, niesmak, głupota. Tak, politykiem jest bardzo sprawnym. Tylko szkoda miasta.
Na górę

Postautor: pytek » 2 kwie 2024, o 15:45

BARDZO TRAFNA OCENA WYK. PRZEZ PAWE ,,CESARZA ,, PRZEZ TAK DŁUGI OKRES WŁADZY NIK NIE ROZLICZYŁ TEGO gościa. CZAS NAJWYŻSZY PRZY URNACH W DNIU 7.04 .2024 POWIEDZIEĆ DOŚĆ FORA ZE DWORA. CZAS NA MŁODYCH!!!
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2024, o 17:59

BARDZO TRAFNA OCENA WYK. PRZEZ PAWE ,,CESARZA ,, PRZEZ TAK DŁUGI OKRES WŁADZY NIK NIE ROZLICZYŁ TEGO gościa. CZAS NAJWYŻSZY PRZY URNACH W DNIU 7.04 .2024 POWIEDZIEĆ DOŚĆ FORA ZE DWORA. CZAS NA MŁODYCH!!!
Bzdury. Nigdy Zieliński. Tylko obecny Burmistrz.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”