Państwo policyjne PIS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 19 wrz 2023, o 22:30

Państwo policyjne PIS staje się coraz bardziej brutalne, bezwzględne i totalitarne. Dwa dzisiejsze przykłady : brutalne zatrzymanie przez policję posłanki PO mimo jej immunitetu parlamentarnego oraz przerwanie przez policję spektaklu teatralnego pokazują, że państwo PIS stacza się coraz bardziej w stronę dyktatury.
Także dzisiaj Morawiecki w Otwocku wzywał, żeby zwolenników opozycji przepędzić za Odrę. Przepędzić - jak ? W bydlęcych wagonach? Piechotą, poganianych batogami ? To jest wzywanie do przemocy , do rozprawy na oponentach politycznych.
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2023, o 19:57

Nowe doniesienia o Pegasusie. Polscy generałowie byli inwigilowani

Były dowódca wojsk lądowych gen. Waldemar Skrzypczak, a także byli wysocy rangą polscy wojskowi, byli inwigilowani w czasie rządów PiS programem szpiegowskim Pegasus — ujawnia "Gazeta Wyborcza".

Jak podaje "Gazeta Wyborcza", gen. Skrzypczak był inwigilowany przy pomocy Pegasusa w okresie od marca do czerwca 2019 r. "Agenci wchodzili na jego telefon co najmniej kilkanaście razy i przejmowali nad nim kontrolę" — pisze dziennik.

Zgodnie z prawem służby, by rozpocząć kontrolę operacyjną programem szpiegowskim, musiały mieć podejrzenie popełnienia przestępstwa. W rozmowie z "Wyborczą" gen. Skrzypczak, który od dziennikarzy dowiedział się, że był inwigilowany, powiedział, że jedyną sprawą, w której interesował się nim prokurator, był przetarg w 2013 r., gdy odpowiadał za zakupy dla wojska. Nie został jednak wówczas oskarżony. Generał powiedział gazecie, że w jego ocenie inwigilacja mogła mieć podłoże polityczne.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/nowe-doniesienia-o-pegasusie-polscy-generalowie-byli-inwigilowani/3q3n2wd
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2023, o 08:17

Nie ma takiego draństwa przed którym cofnął by się PiS w walce o utrzymanie władzy. Oni nie rozpatrują w ogóle takiego wariantu, że przechodzą do opozycji i ktoś ich rozlicza z dokonań. W przypadku przegranych wyborów trumpowski "marsz na Kapitol" wyglądać będzie jak zabawa przedszkolaków w porównaniu z tym, co zgotuje nam banda Kaczyńskiego.
Na górę

Postautor: lubtom » 21 wrz 2023, o 09:23

Kaczyński jest wielkim tch...m, boi się debat, pęka przed pytaniami zwykłych ludzi. On tylko lubi swoich klakierów!
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2023, o 11:53

Kaczyński jest wielkim tch...m, boi się debat, pęka przed pytaniami zwykłych ludzi. On tylko lubi swoich klakierów!
Z baranami- PO kemonami nie ma co dyskutować ,też bym nie chciał .
Na górę

Postautor: tomtam » 21 wrz 2023, o 13:32

Z baranami- PO kemonami nie ma co dyskutować ,też bym nie chciał .
Bo się boisz prawdy!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2023, o 13:37

Bo się boisz prawdy!!!!
Pusty jestes jak balon ,prawda wg PO ha ha ha ??? szkodniki Polski
Na górę

Postautor: lubtom » 21 wrz 2023, o 15:11

Większych szkodników od pis już dawno nie było. A Ty wracaj do szkoły podstawowej i naucz się polskiej pisowni!!
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2023, o 15:52

Większych szkodników od pis już dawno nie było. A Ty wracaj do szkoły podstawowej i naucz się polskiej pisowni!!
Prawda boli .PO to największe szkodniki Polski
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2023, o 18:38

Polityk partii władzy wzywa do mordowania ludzi. Władza nie ma z tym problemu

Radny Suwerennej Polski w Szczecinie i kandydat tej partii na posła RP (oczywiście z listy PiS) wezwał dziś do zabijania ludzi.

Dariusz Matecki, jeden z największych hejterów w polskiej polityce, który odpowiada za media społecznościowe partii ministra sprawiedliwości, napisał dziś tweet, który jest właśnie wezwaniem do zabijania ludzi. Matecki wzywa do mordowania aktorów.

W swoim tweecie Matecki porównuje trzech kolaborantów, w tym Syma, który przyjaźnił się z gestapowcami i słusznie został skazany na śmierć, z aktorkami i aktorami grającymi w "Zielonej granicy". Są na jego "liście" osoby bardzo znane (zupełnym przypadkiem: opowiadające się przeciwko obecnej władzy, więc przez nią znienawidzone i wielokrotnie za publiczne pieniądze hejtowane), ale są na niej też osoby bardzo młode, które dopiero stoją na progu wielkiej kariery.

Matecki wzywa bowiem w tym tweecie do zabijania zdrajców ojczyzny, wskazując ich z imienia i nazwiska oraz porównując do kolaborantów z niemieckimi okupantami, w tym skazanych na śmierć, na których ten wyrok został wykonany. Matecki wie, że tak jego wpisy zostaną zrozumiane, podobnie jak Zbigniew Ziobro rozumie, że pisząc o mediach, których nienawidzi, że to "media polskojęzyczne", jako minister sprawiedliwości nazywa ich dziennikarzy zdrajcami Polski.

To wstrząsające. To podłość, która powinna Mateckiego wykreślić z życia publicznego. Ale ponieważ jest tylko wykonawcą woli swych politycznych właścicieli, więc zapewne czeka go za to nagroda. I ochrona całej machiny państwa, jeśli jego wezwania do użycia przemocy zostaną wysłuchane przez jakiegoś oszalałego "patriotę".

To nie jest hejt. To jest bezpośrednie wezwanie do używania przemocy fizycznej, w tym do zabijania przeciwników politycznych obozu władzy oraz wszystkich ludzi, których ta władza nie lubi. Zgłosiłbym to do prokuratury, ale to prokurator generalny godzi się na tę nienawiść i sam do niej zachęca.

https://wiadomosci.onet.pl/opinie/polityk-partii-wladzy-wzywa-do-mordowania-ludzi-wladza-nie-ma-z-tym-problemu/gkk312c
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2023, o 19:05

Pusty jestes jak balon ,prawda wg PO ha ha ha ??? szkodniki Polski
Takich szkodników jak pis to na całym świecie nie ma 🤮🤮🤮🤮
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2023, o 19:58

Co ta kur.a pisowska się odzywa? Bydle rogate.
Na górę

Postautor: Tommal » 21 wrz 2023, o 20:44

Bo się boi, że pisiory pójdą tam gdzie komuna. To takie same bandy.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2023, o 13:30

Borys Budka zaatakowany w galerii handlowej. Zaczepiono go na parkingu

Szef klubu parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej został zaatakowany w Galerii Katowickiej. Napastnik wytrącił mu telefon z ręki.
Borys Budka z Koalicji Obywatelskiej został zaczepiony na podziemnym parkingu Galerii Katowickiej. Sprawą zajmuje się już miejscowa policja. Jak podaje katowicka „Gazeta Wyborcza”, polityk w piątek 22 września przed godziną 12 był na komisariacie i złożył zawiadomienie.

https://www.wprost.pl/kraj/11403298/borys-budka-zaatakowany-w-galerii-handlowej-zaczepiono-go-na-parkingu.html

Kinga Gajewska dostała groźby. Nadawca pisał o gwałceniu jej dzieci.

Posłanka KO Kinga Gajewska dostała wiadomość z groźbami pod adresem jej dzieci. Została też w nich nazwana „radzieckim śmieciem”.
Nadawca wiadomości z pogróżkami pisał o gwałceniu dzieci Gajewskiej oraz umieszczeniu nagrań tych przestępstw na portalach pedofilskich. Wiadomość jest napisana niegramatycznie, jest w niej mowa m.in. o skazaniu na śmierć i wyroku na rodzinę posłanki.

https://www.wprost.pl/polityka/11403355/kinga-gajewska-dostala-grozby-nadawca-pisal-o-gwalceniu-jej-dzieci.html

Państwo PIS zachęca do agresji wobec opozycji. Oto kolejne przykłady...
Na górę

Postautor: Fugas » 23 wrz 2023, o 07:11

Przykro to mówić ale PiS prowadzi politykę izolacji Polski w Europie. Hasło Polska tylko dla Polaków przypomina hasła Niemcy ponad wszystko za Adolfa Hitlera. Kaczyński szuka wrogów wśród sojuszników z NATO, teraz przepychanki z Ukrainą, wcześniej z Czechami. Rozwala UE od środka tym samym wspiera Rosję Putina. Tak jak Orban. I jeszcze ten związek polityki Kaczyńskiego z kościołem . To się źle skończy.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”