Ławka - Przystanek

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 12 sie 2022, o 12:21

Mam pytanie do Władz Miasta , do Zarządu Dróg , na ulicy Rolniczej przy Intermarche jest przystanek autobusowy i mam pytanie czy nie można było by tam postawić ławki dla osób oczekujących na autobus lub busa ??? O wiatę gdzie można było by się schronić przed deszczem , wiatrem, słońcem lub śniegiem nawet nie śmiem jako mieszkaniec się pytać szanownych włodarzy !!! Na razie pytam się o ławkę !
Na górę

Postautor: Ona z TL » 12 sie 2022, o 13:01

Dalej na Rolniczej przy blokach też niea ławki. Rozkładu jazdy też nie ma
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2022, o 11:03

Władza nie jeździ busami i autobusami więc ni potrzebują ławek i daszków na przystankach !!! Oni mają Auta z dachem gdzie na głowę nie pada deszcz, ogrzewanie gdy jest zimno i klimatyzację jak jest gorąco !!! O Zwykłych ludziach przypomną sobie przed wyborami i " Może !!! " wtedy ustawią tam ławki i wiaty !!! Ale nie liczył bym na to przy tych najbliższych wyborach , obecnemu Wojtkowi jak się skończy kadencja to nie może znowu startować więc Mu nie zależy a " Nowemu " będzie zależeć dopiero wtedy jak będzie się starał o kolejną kadencje !!!
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2022, o 10:42

władza w Tomaszowie Lubelskim podobnie jak i w całym powiecie ma głęboko w dupie życzenia elektoratu. jest jedynie szansa, że porządny przestanek dla ludzi powstanie przed wyborami samorządowymi. ale sami się nic nie stanie, jeżeli sami ludzie o to nie zadbają. troszkę zainteresowania sesjami i obecnoością na nich. męczenie władz jest podstawą.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”