Inaczej PIS czytaj pamiętaj.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 12 sty 2022, o 17:32

Problem energetyczny to wina Tuska. Zgoda!!! Tylko gdzie była obecna władza, a miała dużo czasu, żeby to odkręcić, kulwa mać. Mądrzy żeby piłować ryja na innych ale sami do roboty to nie wiedzą jak.
Pierwszą decyzję w sprawie pakietu klimatycznego i jego kosztów podpisał w bodaj 2007 r. nie Tusk, tylko Lech Kaczyński - wtedy prezydent Polski
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2022, o 17:56

Ja słyszałem, że Pazerni i Szubrawce
A ja że Podsłuchy i Szwindle
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2022, o 18:02

Problem energetyczny to wina Tuska. Zgoda!!! Tylko gdzie była obecna władza, a miała dużo czasu, żeby to odkręcić, kulwa mać. Mądrzy żeby piłować ryja na innych ale sami do roboty to nie wiedzą jak.
Pisie sukinsyny Ciebie też zmanipulowali.

Premier Donald Tusk przekonywał we wtorek, że weto do unijnego pakietu klimatyczno-energetycznego mogli zgłosić tylko w marcu 2007 r., na etapie negocjacji, ówcześni: premier Jarosław Kaczyński i prezydent Lech Kaczyński. Potem było to już niemożliwe z uwagi na procedury unijne.

https://www.cire.pl/artykuly/serwis-informacyjny-cire-24/79967-tusk-zawetowac-pakiet-klimatyczny-mogli-tylko-kaczynscy
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2022, o 23:40

Jak odkręcisz podpisane kontrakty?
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2022, o 14:48

Jeśli napiszesz prawdę o PiS ,a ta prawda jest dla nich niewygodna to wpis jest szybko usuwany. Są przekonani ,że "ciemnego ludu" nie trzeba o wszystkim informować. Więc nie ma sensu tu zaglądać i coś pisać. Może za wolność słowa będą wsadzać do paki.?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”