Nobel dla PIS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 18 cze 2021, o 14:12

Sam towarzysz Lenin padł by na kolana przed PiSem, jakby się dowiedział, że można sterować gospodarką wolnorynkową w sposób scentralizowany. Genialne, więc Nobel dla PiS.

Postautor: Gość » 18 cze 2021, o 16:25

taa fotowolatnika, pobrali kredyty narodowe i teraz narodowy wpierdol podatkowy plus

Postautor: Gość » 20 cze 2021, o 23:04

Sam towarzysz Lenin padł by na kolana przed PiSem, jakby się dowiedział, że można sterować gospodarką wolnorynkową w sposób scentralizowany. Genialne, więc Nobel dla PiS.
wyborca pis nie myśli a wierzy w każde słowo tej zgrai oszustów i szubrawców, wyborca pis nie ma czym myśleć

Postautor: Gość » 21 cze 2021, o 08:17

A żaden z was tumany nie wpadł na to iż wielu ludzi wybiera mniejsze zło?
Bo która nacja w Polsce teraz nadaje się do rządzenia?
Lewackie ścierwa które chcą Polskę wywrócić do góry nogami czy platwormersi którzy wolą niemieckie lotniska, czy gwiazdor TVN który czyta co mu napiszą?
Więc jak mówicie wolę leninowski PiS.
Choć daleko mi do nich.

Postautor: Gość » 21 cze 2021, o 10:14

No dadzą ci 500+ i zadowolony że do roboty nie musisz iść

Postautor: Gość » 21 cze 2021, o 11:07

Śmieszne. Spróbuj przeżyć za 500 zeta.

Postautor: Gość » 21 cze 2021, o 13:17

Człowieku wychowałem swoje dzieci bez 500+. I straszenie mnie tym śmieszy, w całej unii ludzie dostają swego rodzaju 500+ i nikogo to nie boli. Pracowałem w Niemczech już kilkanaście lat temu i to co tam dostawałem na dzieci to twoje 500+ to śmiech na sali. A zapytaj z czego żyją tamtejsze darmozjady, miałem kilku znajomych rodaków żyjących na koszt Niemców. Uwierz mi 500+ to jest pikuś.

Postautor: Gość » 23 cze 2021, o 13:28

A żaden z was tumany nie wpadł na to iż wielu ludzi wybiera mniejsze zło?
Bo która nacja w Polsce teraz nadaje się do rządzenia?
Lewackie ścierwa które chcą Polskę wywrócić do góry nogami czy platwormersi którzy wolą niemieckie lotniska, czy gwiazdor TVN który czyta co mu napiszą?
Więc jak mówicie wolę leninowski PiS.
Choć daleko mi do nich.
Jest inna droga niż socjalistyczny PiS, ale dla ludzi pracowitych a nie darmozjadów, dla aktywnych a nie dla leni, dla zdrowych na umyśle a nie tęczowych.

Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”