Sokoły z Konfederacji

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 24 kwie 2021, o 10:48

Kandydował na prezydenta Polski, potem Gdańska, teraz Rzeszowa. Jakiś tam dziwnie. Kto na to głosuje?
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2021, o 10:55

No widzisz, A na ciebie nikt nie chce. Takie tam dziwadło forumowe jesteś. I miejski głupek.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2021, o 18:06

Polityka PiS jest w kwestii UE identyczna jak PO

https://www.youtube.com/watch?v=bRJplgoww7c
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2021, o 22:51

Za to kuńfederaci chcą wyprowadzenia Polski z Unii i wojsk USA. A na ich miejscu chętnie by widzieli kacapków.
Takie są to diabły rogate i tym swoim programem się nie chwalą, bo 80% społeczeństwa sobie ceni nasze zakotwiczenie w strukturach Zachodnich.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2021, o 22:55

Za to kuńfederaci chcą wyprowadzenia Polski z Unii i wojsk USA. A na ich miejscu chętnie by widzieli kacapków.
Takie są to diabły rogate i tym swoim programem się nie chwalą, bo 80% społeczeństwa sobie ceni nasze zakotwiczenie w strukturach Zachodnich.
Za to pis chce pomordować Polki i Polaków i zagarnąć ich pieniądze i dobra.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2021, o 15:55

Tak się łamie prawo. Ich maseczki nie obowiązują. Gdzie sanepid, policja. A pogonić dziadów.
https://rzeszow.tvp.pl/53450999/grzegorz-braun-o-mozliwych-planach-przelozenia-wyborow
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2021, o 16:02

Tak się łamie prawo. Ich maseczki nie obowiązują. Gdzie sanepid, policja. A pogonić dziadów.
https://rzeszow.tvp.pl/53450999/grzegorz-braun-o-mozliwych-planach-przelozenia-wyborow

Posłuchaj sobie co doktor Szumowski mówi na temat maseczek.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2021, o 21:29

Gość napisał:Posłuchaj sobie co doktor Szumowski mówi na temat maseczek.

Czy jego wypowiedzi są prawem stanowionym w Polsce?
Ja też kiedyś uważałem, że francowaty to inteligentny gość, bardzo pomyliłem się raczej więcej ma z chrum, chrum. Może na wyrost napisane, toć to zwierzę bardzo jest inteligentne.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2021, o 21:40

Czy jego wypowiedzi są prawem stanowionym w Polsce?
Ja też kiedyś uważałem, że francowaty to inteligentny gość, bardzo pomyliłem się raczej więcej ma z chrum, chrum. Może na wyrost napisane, toć to zwierzę bardzo jest inteligentne.
[/quote]

A czy rozporządzenie stoi ponad Konstytucją?
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2021, o 07:04

Gość napisał:Posłuchaj sobie co doktor Szumowski mówi na temat maseczek.

Czy jego wypowiedzi są prawem stanowionym w Polsce?
Ja też kiedyś uważałem, że francowaty to inteligentny gość, bardzo pomyliłem się raczej więcej ma z chrum, chrum. Może na wyrost napisane, toć to zwierzę bardzo jest inteligentne.
Jak pracował, to jeszcze było z nim nieźle, ale jak przeszedł na emeryturę zdziadział. Wiek robi swoje.
Na górę

Postautor: Gość » 28 kwie 2021, o 07:51

Gość napisał:Posłuchaj sobie co doktor Szumowski mówi na temat maseczek.

A kogo to obchodzi?
Cały świat w maseczkach, ale znalazł kogoś tam i tubę z Radia Maryja i już tym bombarduje fake newsem forum.
To jest tak jak pod swoją teorię spiskową wynajduje się takie durności. To jest obraz francowatego.
Na górę

Postautor: Gość » 28 kwie 2021, o 07:56

Gość napisał:Posłuchaj sobie co doktor Szumowski mówi na temat maseczek.

A kogo to obchodzi?
Cały świat w maseczkach, ale znalazł kogoś tam i tubę z Radia Maryja i już tym bombarduje fake newsem forum.
To jest tak jak pod swoją teorię spiskową wynajduje się takie durności. To jest obraz francowatego.

Cały świat w maseczkach, bo maseczki to kasa, a Szumowski o tym, że maseczki ani pomagają ani chronią, mówił na antenie rmf fm u Mazurka.
Na górę

Postautor: Gość » 28 kwie 2021, o 08:11

I występował w telewizorni w maseczce. U Olejnik mówił, że maseczki są nieodzowne w pandemii. Jeden taki profesor zresztą mówił też , że może być biustonosz. Nie dorabiaj jakiś niedorzeczności, gdzie ludzie się potem wycofywali z tego, do swoich teoryjek spiskowych. Brrrrrrrrrr, wstrętny typ.
Na górę

Postautor: Gość » 28 kwie 2021, o 08:26

I występował w telewizorni w maseczce. U Olejnik mówił, że maseczki są nieodzowne w pandemii. Jeden taki profesor zresztą mówił też , że może być biustonosz. Nie dorabiaj jakiś niedorzeczności, gdzie ludzie się potem wycofywali z tego, do swoich teoryjek spiskowych. Brrrrrrrrrr, wstrętny typ.
No tu masz rację, brrrrr jesteś wstrętnym typem. Dla kasy oni mogli nawet własną matkę sprzedać. Jeden taki profesor hahahahaha hahahahaha, chyba taki profesor jak niedzielski doktor medycyny. W Szwecji wręcz zakazano używać maseczek i umieralność mają mniejszą zdecydowanie niż np w Polsce.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2021, o 03:53

Fundusz Odbudowy przyjęty możecie se ku pe zrobić teraz.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”