Sokoły z PIS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 10 wrz 2021, o 12:37

Dr morawiecki pierdoli takie durnoty ja nie wiem pis-owcy czy wy [***] w niegowie życie przecież to jest popierdolony cielak.
Na górę

Postautor: Gość » 10 wrz 2021, o 14:23

Dr morawiecki pierdoli takie durnoty ja nie wiem pis-owcy czy wy [***] w niegowie życie przecież to jest popierdolony cielak.
Slovakin belkot i geba, i fejt, i kejter - czyli forumowy nie wziął leków. :)
Na górę

Postautor: Gość » 10 wrz 2021, o 19:11

Kręci się po Tomaszowie i pisze ze smartfona. Pisze szybciej niż myśli jeśli można tak nazwać to co zachodzi w jego głowie.
Na górę

Postautor: Gość » 10 wrz 2021, o 19:26

Kręci się po Tomaszowie i pisze ze smartfona. Pisze szybciej niż myśli jeśli można tak nazwać to co zachodzi w jego głowie.
No raczej trudno to tak nazwać :) :) :).
Na górę

Postautor: Gość » 12 wrz 2021, o 16:05

Nie wszystkim podobało się, jak w tak doniosłej chwili zachowywali się uczestnicy uroczystości.

Księża z koncelebry robiący podczas Mszy zdjęcia telefonami komórkowymi to dość żenujący obrazek i źle świadczący o poziomie ich liturgicznej wrażliwości i wiedzy – czytamy na Twitterze.

Na ten wpis zareagował ks. Tadeusz Isakiewicz-Zaleski, który zwrócił uwagę na inny, skandaliczny wymiar niedzielnego wydarzenia:

Też mnie to razi. Ale jeszcze bardziej obecność wśród biskupów-koncelebransów b. agentów SB i ukaranych przez Watykan za tuszowanie pedofilii. Wstydu nie mają!

https://nczas.com/2021/09/12/wstydu-nie-maja-ks-tadeusz-isakowicz-zaleski-przy-okazji-beatyfikacji-kard-wyszynskiego-gromi-biskupow/
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2021, o 18:16

Sejmik woj. lubelskiego „zmodyfikuje” tzw. uchwałę anty-LGBT – poinformował w niedzielę Onet, powołując się na nieoficjalne doniesienia. Decyzja miała zapaść po piątkowym spotkaniu wiceministra Waldemara Budy z marszałkami województw.

Pisowskie sokoły 😂😂😂
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2021, o 20:46

Pękają cieniasy.
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2021, o 21:49

Pękają cieniasy.
tak jak przy ustawie o IPN i przy Izbie Dyscyplinarnej. Po chj to wszystko zaczynają jak tak kończą. A nasz powiat też taką uchwałę ma. Znaczy sie kasy z UE nie będzie?
Na górę

Postautor: Takietam » 21 wrz 2021, o 14:07

Pytasz czy stwierdzasz? Bo jak pytasz - to jeszcze zrozumiem i odpowiem że nie. Jeżeli zaś stwierdzasz to wprowadzasz wszystkich w błąd pisaniem nieprawdy. Skoro zaś tak to co myśleć o Twoich innych postach.
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2021, o 20:11

Pytasz czy stwierdzasz? Bo jak pytasz - to jeszcze zrozumiem i odpowiem że nie. Jeżeli zaś stwierdzasz to wprowadzasz wszystkich w błąd pisaniem nieprawdy. Skoro zaś tak to co myśleć o Twoich innych postach.
Znak zapytania na końcu zdania świadczy, że to jest pytanie. Podstawówkę korespondencyjnie ukończyłeś?
Na górę

Postautor: Takietam » 22 wrz 2021, o 15:02

A widzisz - nie znasz mnie, nie wiesz z kim piszesz.
Po 1 - Nie jestem z opcji PIS - tylko stwierdzam fakt. Nie piszę czy kasa z UE będzie czy nie (bo uznałem że to pytanie retoryczne i że nie oczekujesz na nie odpowiedzi). Prostuję natomiast to że w Powiecie takiej uchwały nie było.
Po 2 - Czy uważasz że ludzie którzy skończyli podstawówkę są w czymś gorsi? Kontynuując w czasie pandemii wiele osób coś kończyło korespondencyjnie.
Po 3 - Co było celem Twojego posta ? Stwierdzenie nieprawdy i powielanie jej ? Czy rzeczywiście chciałeś się na forum dowidzieć czy dostaniemy kasę z UE czy nie? Jeżeli to pierwsze to rozumiem że masz w tym własny cel (rozumiem i nie oceniam) Jeżeli to drugie to Ci odpowiem że na tym forum się tego nie dowiesz. No chyba że chcesz takiej odpowiedzi jaką dał Mati zapytany o cenę bochenka chleba ;)
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2021, o 18:20

Stanowisko Rady w sprawie LGBT
Data utworzenia
2019-06-05

https://sptomaszowlubelski.bip.lubelskie.pl/index.php?id=257&p1=szczegoly&p2=1400996


Nie wiem kim ty jesteś ale mącisz nieźle.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2021, o 18:33

Stanowisko Rady w sprawie LGBT
Data utworzenia
2019-06-05

https://sptomaszowlubelski.bip.lubelskie.pl/index.php?id=257&p1=szczegoly&p2=1400996


Nie wiem kim ty jesteś ale mącisz nieźle.
Teraz okazuje się, że nie mając innego wyjścia i obawiając utraty potężnych unijnych funduszy, małopolski samorząd dostosuje się do żądań Komisji Europejskiej.

Kontrowersyjną uchwałę małopolscy radni przyjęli jeszcze w 2019 roku. W sierpniu utrzymali deklarację, choć już wtedy wiadomo było, że na szali są unijne pieniądze.

Komisja Europejska zagroziła Małopolsce zamrożeniem wypłat z bieżących unijnych środków: region mógł stracić około 11 mld zł.

https://www.rmf24.pl/polityka/news-malopolska-ustepuje-brukseli-zmieni-uchwale-anty-lgbt,nId,5488543#crp_state=1

Pecunia non olet
Na górę

Postautor: Takietam » 22 wrz 2021, o 21:57

Fakt - masz rację. Jak pisałem to raczej myślałem o strefie wolnej od LGBT. Natomiast przeczytaj dokładnie te 4 punkty Ii napisz dokładnie co widzisz w każdym z nich złego. Nie domysły i interpretację tylko fakty.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2021, o 23:08

Te filozof. Najpierw twierdziłeś , że nie ma uchwały powiatu w sprawie LGBT. Teraz gdy już dotarło do ciebie, że jest mącisz dalej. A sens był prosty i zrozumiały dla każdego średnio rozgarniętego człowieka. Po co uchwalać takie bzdury żeby się potem z tego wycofywać dla kasy z UE?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”