PIS się zapomniał...

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Haker » 16 cze 2020, o 21:29

Po słowach Andrzeja Dudy o ludziach i ideologii LGBT ambasador USA Georgette Mosbacher przywołała polskiego prezydenta i jego partię do porządku. W grę może wchodzić przyszłość Fortu Trump w Polsce.

Dziennik „Gazeta Prawna” ujawnił, że słowa Andrzeja Dudy o LGBT wywołały burzę w Waszyngtonie. W efekcie Pałac Prezydencki został upomniany przez ambasador USA Georgette Mosbacher.

Sprawa jest o tyle nerwowa, że w tle toczą się negocjacje ws. obecności wojsk USA w Polsce oraz tzw. Fortu Trump. PiS zapomniał, że kluczową postacią w negocjacjach po stronie USA jest doradca Donalda Trumpa Richard Grennell.

A Grennell jest… zadeklarowanym gejem.

https://nczas.com/2020/06/16/prezydent- ... lgbt-albo/

Postautor: Lll » 16 cze 2020, o 21:42

Oczywiście bo chrześcijan można prześladowań. Białych heteroseksualnych mężczyzn gnebic. Zboczency chodzą po warszawskich ulicach z fiutami na wierzchu i machaja nimi przed dziećmi. Jakieś małolaty krzyczą że w Boże Ciało nie mam prawa chodzić po ulicach i się modlić. Ale wystarczy tylko trochę coś wam prawdy powiedzieć to slinicie się i warczycie jak bezzebne psy. Taka to wasza tolerancja. Jeszcze trochę to będę musiał się chować w kanałach tylko dlatego ze mam dzieci

Postautor: Gość » 16 cze 2020, o 23:04

Byłem w Warszawie nic podobnego co opisuje poprzednik nie widziałem {nie wiem gdzie on był w tej Warszawie} ten biały męzczyzna
sól ziemi wzór cnót i mestwa typowy Janusz-palant w białych skarpetkach.

Postautor: Haker » 17 cze 2020, o 08:40

Oczywiście bo chrześcijan można prześladowań. Białych heteroseksualnych mężczyzn gnebic. Zboczency chodzą po warszawskich ulicach z fiutami na wierzchu i machaja nimi przed dziećmi. Jakieś małolaty krzyczą że w Boże Ciało nie mam prawa chodzić po ulicach i się modlić. Ale wystarczy tylko trochę coś wam prawdy powiedzieć to slinicie się i warczycie jak bezzebne psy. Taka to wasza tolerancja. Jeszcze trochę to będę musiał się chować w kanałach tylko dlatego ze mam dzieci

Nikogo nie można prześladować. . "Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy z tą dyskusją " TVP Info Czarnek

Naprawdę się z tym zgadzasz? To jakim cudem p.o prezesa Sądu Najwyższego był homoseksualista popierany przez PIS?

Postautor: Gość » 17 cze 2020, o 08:45

Nie ma się co dziwić, w końcu pisowcy to stan umysłu

Postautor: Gość » 17 cze 2020, o 11:57

Ile % populacji może być LGBT? 4-5% czy to jest najważniejszy temat przed wyborami? , a nie zdrowie i praca i stosunki społeczne oparte na poszanowaniu drugiej osoby. Znowu dzielą, a co do kleru, to myślę, że wsród tej grupy jest najwięcej ludzi z tej grupy.

Postautor: Gość » 17 cze 2020, o 12:54

Ile % populacji może być LGBT? 4-5% czy to jest najważniejszy temat przed wyborami? , a nie zdrowie i praca i stosunki społeczne oparte na poszanowaniu drugiej osoby. Znowu dzielą, a co do kleru, to myślę, że wsród tej grupy jest najwięcej ludzi z tej grupy.
Bardzo dobrze to zostało ujęte!

Postautor: Gość » 17 cze 2020, o 13:04

Bosak powinien być najbardziej zainteresowany i wspierać ich.

Postautor: Haker » 17 cze 2020, o 13:48

A kto ten temat wywołał? Przecież poseł PIS Czarnek i Prezydent Duda. Ziemkiewicz to przewidział. Że Trzaskowskiemu wyciągną wspieranie LGBT.
Gracie tym niepotrzebnie. Może USA postraszą brakiem Fortu Trump to się uspokoicie.Pierwsi członkowie komisji do spraw pedofilii powołani po ośmiu miesiącach. Krzywdzone dzieci to tez nieważny problem?

Postautor: Gość » 17 cze 2020, o 13:49

Geja stworzył Bóg i dlatego wiem na kogo zagłosuję. Oczywiście na Bosaka.

Postautor: Gość » 17 cze 2020, o 18:10

katolika stworzył ksiądz do golenia go a jego dzieci do wiadomych celów

Postautor: Gość » 17 cze 2020, o 19:42

Jak jest gejem, to zagłosuje na Biedronia. Na Krzysztofa Bosaka głosują tylko prawdziwi POLACY .

Postautor: Jeremiah » 17 cze 2020, o 20:06

Postautor: Jeremiah » 17 cze 2020, o 20:12

Nie ściemniaj forumowy. Wszyscy wiemy, że glosujesz na Biedronia

Postautor: Gość » 17 cze 2020, o 21:09

Gej zagłosuje na Biedronia, a prawdziwi Polacy zagłosują na Krzysztofa Bosaka

Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”