Brawo sędziowie z Tomaszowa

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 19 lut 2020, o 23:12

Pomyślałeś o zmianie leków?

Postautor: Gość » 20 lut 2020, o 09:21

to, że państwo PIS podejmuje bezprawne działania i samo je sobie sankcjonuje ich nie uświęca. Po przejęciu rządów opozycja powinna jedną ustawą sejmową stwierdzić nieważność z mocy prawa wszystkich tych bezprawnych działań pisobolszewii a ich przywódców postawić przed sądami za to.
Głupiś jak wszystkie tępe lemingi . To oznacza unieważnienie setek a może tysięcy wyroków czyli paraliż państwa. Nikt tego nie zrobi. Może wam te wasze autorytety tak wmawiają a wy to łykacie ale to niemożliwe. "Nielegalna" KRS to "nielegalny" sędzia a więc "nielegalny wyrok który wydał.

Może coś zmienią ale nic już nie cofną.

Postautor: Gość » 2 mar 2020, o 20:18

Prawda jest taka, ze PIS zesrał się w gacie bo wie - że wyjedzie na taczkach. Jebiemy pisowców tak jak oni jebia nasz wspóny dom.

A ten tylko o sraniu, pierdzeniu i j.baniu. Prosty świat prymitywnego człowieka.

Postautor: Sen » 3 mar 2020, o 06:22

A który sędzia jest legalny lub nie. Dla mnie sędzia którzy byli za pokemonów też są nielegalni. I nie mają żadnego prawa moralnego sądzić. Bo są politykami pokemonów.

Postautor: Gość » 4 mar 2020, o 09:09

A od czego się to wszystko zaczęło. Sędzia zamiast rozpatrzyć odwołanie zaczął sprawdzać legalność powołania sędziego z niższej instancji. Polityka się wdarła bo przecież mógł obalić merytorycznie wyrok z niższej instancji

Postautor: Gość » 4 mar 2020, o 10:22

Ty i tak tego nie zrozumiesz, boś tepy buc.

Postautor: Tylko » 4 mar 2020, o 20:34

Nikt mnie nie zmusi abym stawiał się w sądzie za każdym razem sędzia w fartuszku będzie musiał zdać relacje sakad jest kto go mianował przed kim składał przysięgę kiedy się uczył czy był nominowany przez tatusia lub mamusie i każdy posadny będzie mógł nie wyrazić zgody aby ten sędzia rozpatrywał dana sprawę lub zgodzić się lub zażyczyć sobie aby przesłał pytania do tsue czy jest godzien sądzić czy nie. A po drugie niby najwyżsi sędziowie też nie stawiają się w sądach to ja szarak muszę otóż N i e. Dlaczego zwykły człowiek idzie do sądu po wyrok a złodziej bogacz po sprawiedliwość.

Postautor: Gość » 4 mar 2020, o 20:46

Ty i tak tego nie zrozumiesz, boś tepy buc.
Ty pewnie ten przedstawiciel partii inteligenckiej :lol:

"...Sędzia Juszczyszyn zażądał list poparcia do nowej KRS, rozpoznając sprawę w IX Wydziale Cywilnym Odwoławczym Sądu Okręgowego w Olsztynie. Spór, który rozstrzygał, dotyczył zapłaty z powództwa jednego z funduszy sekurytyzacyjnych (rodzaj zamkniętego funduszu inwestycyjnego - PAP) przeciwko Joannie S. Wyrok w tej sprawie w pierwszej instancji wydał sąd w Lidzbarku Warmińskim, a orzekał tam sędzia, którego kandydatura przekazana prezydentowi została wyłoniona przez nową KRS..."

Kogo powołali na sędziego/ Szewca? Juszczyszyn zamiast skupić się na rozpoznawanej sprawie zaczął bawić się w politykę. Na pewno ta Joanna S. była szczęśliwa

Postautor: Gość » 4 mar 2020, o 22:57

Nikt mnie nie zmusi abym stawiał się w sądzie za każdym razem sędzia w fartuszku będzie musiał zdać relacje sakad jest kto go mianował przed kim składał przysięgę kiedy się uczył czy był nominowany przez tatusia lub mamusie i każdy posadny będzie mógł nie wyrazić zgody aby ten sędzia rozpatrywał dana sprawę lub zgodzić się lub zażyczyć sobie aby przesłał pytania do tsue czy jest godzien sądzić czy nie. A po drugie niby najwyżsi sędziowie też nie stawiają się w sądach to ja szarak muszę otóż N i e. Dlaczego zwykły człowiek idzie do sądu po wyrok a złodziej bogacz po sprawiedliwość.
Otóż tak. Stawisz się na każde wezwanie sądu. Co najwyżej doprowadzi ciebie policja. Twarde prawo ale prawo.

Postautor: Sen » 5 mar 2020, o 13:18

Skoro inni sędziowie nawet nie stawiaja się to ja chyba też nie muszę. Prawo jest dla wszystkich a nie dla wybranych. Więcej złego robią swoim przykładm sędziowie niż ja zwykły szarak. Dla mnie sad jest tym czym dla sędziów izba dyscyplinarna skoro oni nie mogą być sądzeni to ja tez

Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”