Brawo sędziowie z Tomaszowa

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: 123 » 12 lut 2020, o 08:18

Brawo dla sędziów SR Tomaszów Lubelski,którzy ochoczo odpowiedzieli na wezwanie PARTII i podpisali listy popierające kandydatów do neoKRS.

Szkoda,że sędziowie Ci nie uważali na zajęciach (widocznie część z nich takiego przedmiotu jak prawo konstytucyjne nie miała) i tym samym doszli do wniosku, że można skrócić ustawą kadencję(wygasić jak to ładnie rzekła PARTIA) wybieralnych członków wcześniejszego KRSu,mimo wyraźnego brzmienia art. 187 ust. 3 Konstytucji RP określającego ile kadencja ta trwa.

Postautor: Gość » 12 lut 2020, o 10:58

Ty sędziów będziesz pouczał o prawie? :P Twierdziłeś, że podpisy w ogóle nie istnieją. Teraz bierzesz się za wykład o Konstytucji? Może zacznij od tego, że Konstytucja odsyła do ustawy która określa ustrój sądów. A ustawę to mam nadzieję wiesz kto uchwala. A , że tobie akurat nie pasuje to twój problem.

Oprócz poparcia 25 sędziów była też opcja zebrania 2 tys. podpisów obywateli. O tym zapominasz.

Postautor: Gość » 12 lut 2020, o 14:10

Jestem prawnikiem z wykształcenia i zawodu,więc z sędziami o wykładnię prawa spieram się codziennie.Nie wiem czemu piszesz do mnie jakbyś już ze mną rozmawiał (niby twierdziłem że podpisów nie ma).Pewnie jakieś urojenie,że tylko jedna osoba może nie popierać PiSu i ich działań na tym forum:D

Postautor: Gość » 12 lut 2020, o 14:13

Teraz juz jesteś prawnikiem? :P A kim ty na tym forum już nie byłeś :lol:

Postautor: Gość » 12 lut 2020, o 14:27

Jestem prawnikiem z wykształcenia i zawodu
Wątpię :panzielony: :panzielony:

Postautor: Gość » 12 lut 2020, o 14:28

Czyli urojenia:) bo czym innym może być święte przekonanie,że każdy kto na tym forum przejawia inny niż pisowski punkt widzenia,jest w rzeczywistości jedną i tą samą osobą:D

Prawnikiem jestem od ukończenia studiów tj. już 8 lat w zawodzie,łącznie z aplikacją i egzaminem zawodowym. Jak chcesz podyskutować o prawie i czujesz się na siłach (ja np nie czuję się na siłach dyskutować z Tobą o psychotropach bo wyglądasz na speca, a ja na szczęście nie mam z tym doświadczenia) to proszę bardzo.

Postautor: Gość » 12 lut 2020, o 14:50

Olej fanatyka pisowskiego. On w każdym widzi jakieś Monie, Węgra czy Bóg wie kogo jeszcze, bo nie ma argumentów do rzeczowej dyskusji!!!!

Postautor: Gość » 12 lut 2020, o 14:59

Lokalne środowisko sędziowskie pokazało swoją moc. Lista poparcia dla KRS liczy 374 osoby, z czego:
Biłgoraj-10 sędziów
Tomaszów- 10 sędziów
Zamość- 26 sędziów

Konurbacja zamojsko-tomaszowska dała więcej podpisów niż Warszawa ( 34) i zostawiła w pobitym polu krakusów z 24 podpisami oraz poznaniaków ( tyleż samo). Taki Gdańsk w ogóle nie zaistniał nie popierając KRS wcale.
Dobrze jest, reforma konieczna, ale kiedy wyniosą trupa PiS :lol: .

Postautor: Gość » 12 lut 2020, o 15:39

Czyli urojenia:) bo czym innym może być święte przekonanie,że każdy kto na tym forum przejawia inny niż pisowski punkt widzenia,jest w rzeczywistości jedną i tą samą osobą:D

Prawnikiem jestem od ukończenia studiów tj. już 8 lat w zawodzie,łącznie z aplikacją i egzaminem zawodowym. Jak chcesz podyskutować o prawie i czujesz się na siłach (ja np nie czuję się na siłach dyskutować z Tobą o psychotropach bo wyglądasz na speca, a ja na szczęście nie mam z tym doświadczenia) to proszę bardzo.
A jak tam rozporek Kaczyńskiego? Dalej cię fascynuje? :lol:

Postautor: Gość » 12 lut 2020, o 16:36

Dalej urojenia forumowiczu:)

Postautor: Gość » 12 lut 2020, o 16:46

Dalej urojenia forumowiczu:)
Forowiczu. :)

Postautor: Gość » 12 lut 2020, o 16:56

Są to tacy prawnicy, jak z Kaczyńskiego pilot odrzutowca.Przesadziłem? No to kierowca samochodu.

Postautor: Gość » 13 lut 2020, o 00:30

A gdzie można znaleźć listę?

Postautor: Gość » 13 lut 2020, o 08:33

A jak tam rozporek Kaczyńskiego? Dalej cię fascynuje? :lol:
[/quote]
To jest doskonały przykład kogoś bez argumentów do dyskusji i bez wyobraźni przyszłościowej. Jak nie wie co powiedzieć to wraca do "rozporka Kaczyńskiego". Dno

Postautor: Gość » 13 lut 2020, o 08:36

A gdzie można znaleźć listę?
Organ KC PiS "wPolityce" publikuje imienny wykaz.

Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”