Miejska Biblioteka im. Stanisława Piotrowicza - im. Tomasza Zamojskiego jest troche przeterminowana

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 28 lis 2019, o 21:51

Przydałaby się nowa nazwa Biblioteki miejskiej. Stanisław Piotrowicz zasłużył na to aby za swoje zasługi w walce ze słusznie minionym systemem jego imieniem nazwać nasza Biblioteke. Co wy na to ?
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2019, o 21:55

:lol: tak sobie pomyslalam, ze dyrektor nie bedzie mial nic przeciwko :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2019, o 22:29

Przydałaby się nowa nazwa Biblioteki miejskiej. Stanisław Piotrowicz zasłużył na to aby za swoje zasługi w walce ze słusznie minionym systemem jego imieniem nazwać nasza Biblioteke. Co wy na to ?
A czy ty masz mózg?
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2019, o 05:43

Forumowy znowu udowadnia, że jest po Radecznicy i Abramowicach. A może im. Leszka Millera byłego sekretarza KC PZPR który nową partię zakładał z funduszu KGB?
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2019, o 07:57

Jesli jest to przyjaciel Jaroslawa Kaczynskiego to napewno jest czysty i ma wieksze zaslugi w walce z komuna jak Walesa. Skoro dali mu nawet miejsce w Trybunale Konstytucyjnym znaczy, ze sobie czyms na to zasluzyl. Jestem z PIS i wiem co mowie. Dyrektor biblioteki powinien zlozyc wniosek w urzedzie miasta o taka zmiane. Tez tak uwazam jak autor tego pierwszego wpisu.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2019, o 08:05

Jesli jest to przyjaciel Jaroslawa Kaczynskiego to napewno jest czysty i ma wieksze zaslugi w walce z komuna jak Walesa. Skoro dali mu nawet miejsce w Trybunale Konstytucyjnym znaczy, ze sobie czyms na to zasluzyl. Jestem z PIS i wiem co mowie. Dyrektor biblioteki powinien zlozyc wniosek w urzedzie miasta o taka zmiane. Tez tak uwazam jak autor tego pierwszego wpisu.
Czyli zgadzasz się sam ze sobą. Nie prdol. Idź na patrol :panzielony:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”