Głośno o Tomaszowie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 12:09

Może Pan burmistrz oszczędności rozpocznie od siebie, skarbnika, sekretarza, radnych , inwalidów intelektualnych. Tradycyjnie uderza w pracowników mnie zarabiających. Ale są dwie instytucje, gdzie warto zastanowić się nad redukcją etatów. Tam jest przerost zatrudnienia,biblioteka publiczna oraz tomaszowski Don kultury. Tam szerzy się nierobstwo, stanowczo za dużo pracowników. Obserwuję codziennie jak ci pracownicy się nudzą, cały dzień na portalach społecznościowych. O taki P K z tdk. Ten to ma dopiero nudy, nw ic nie robi cały dzień. W miejskiej też by się znalazło ze dwie osoby do zwolnienia. Ale najlepiej na początku rozpocząć od tych najlepiej zarabiających, od zukowskiego po naczelników wydziałów.
Na górę

Postautor: grzybek » 14 lis 2019, o 12:22

W szkołach są sztucznie tworzone stanowiska tylko upchnąć znajomych. Oczywiście takie, że trzeba siedzieć i nic nie robić.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 13:22

Z tok.fm przedrukowane na WP, Fakt, Money

promocja Tomaszowa na całą Polskę
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 13:47

jeszcze basen nieczynny a oni już nie mogą spiąć budżetu a co będzie jak przyjdzie rocznie dołożyć nowe 1.5mln zł na utrzymanie basenu, co ze spłatami długów? współczuję pracownikom, a jakie diety biorą radni za 2 godz. posiadówki w radzie? za co gigantyczną jak na Tomaszów kasę bierze burmistrz? ale święta obchody uroczyste kolacje mogą być, za co i za ile? uczciwy ten pis i jego armia...
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 13:49

E tam. Pewnie teraz radni będą pobierać 3/4 diety
Na górę

Postautor: ylia » 14 lis 2019, o 13:54

Jest oświadczenie burmistrza. :)
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 14:20

Jest oświadczenie burmistrza. :)
Gdzie?
Pewnie zapewnia że na wszystko pieniędzi wystarczy a te 3/4 to tak żeby było wesoło?
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 14:34

Jest oświadczenie burmistrza. :)
Gdzie?
Pewnie zapewnia że na wszystko pieniędzi wystarczy a te 3/4 to tak żeby było wesoło?
https://www.tomaszow-lubelski.pl/upload ... rza_tl.pdf
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 15:15

To się nasz burmistrz popisał, ale jednak w porę umiał się wycofać, pewnie prezes paluszkiem pogroził.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 15:28

Po co tyle szumu robić i paniki? Mówiłem że wszystko będzie dobrze nikomu nic sie nie stanie
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 15:44

Po co tyle szumu robić i paniki? Mówiłem że wszystko będzie dobrze nikomu nic sie nie stanie
i piniędzi na wszystko wystarczy kraj mamy bogaaaty ale pomysł p. burmistrza dobry na miarę "polskiego dobrobytu" teraz prywaciarze pozatrudniają ludzi na 1/2 etatu dadzą im po 2000 i wyjdzie cały etat 4000 :lol: Polak potrafi zwłaszcza jeśli chodzi o dobrobyt
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 15:48

Po co tyle szumu robić i paniki? Mówiłem że wszystko będzie dobrze nikomu nic sie nie stanie
Od samego oświadczenia kasy w budżecie nie przybyło. Rozwiązanie jest inne - zetnie się kilka etatów i budżet się zepnie i na podwyżki wystarczy.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 16:27

Nie. Inwestycji bardziej
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 16:40

Trochę szumu w mediach i pomogło!
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 16:50

Z tok.fm przedrukowane na WP, Fakt, Money

promocja Tomaszowa na całą Polskę
Jakieś radyjko puściło fakenewsa. Wszystkie media podłapały i wielce mi skandal. Okazuje się że pieniądze są i nic nie będzie redukowane. Inne samorządy też mają ten problem i zobaczycie że o nas jest niepotrzebnie głośno, a będzie dobrze gdzie inni będą ciąć etaty. Głośno jest o Tomaszowie a zobaczymy jak Warszawa sobie poradzi.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”