Nareszcie jest poseł z Tomaszowa

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 20 paź 2019, o 19:46

Ciekaw jestem co zrobi agitowany przez Pana Burmistrza poseł w sprawie Banasia ?
Tak mieli zamykac platfusow. zadnemu do tej pory wlos z glowy nie spadl.
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2019, o 09:02

I nie spadnie, bo taki jest układ partyjny.
Na górę

Postautor: wwww » 21 paź 2019, o 10:53

Przecież PiS i PO to to samo. Jedni tylko są bardziej "liberalni" (za ich rządów mniej historii w szkołach, mniej kościoła, większe zbliżenie z Niemcami, drudzy bardziej "konserwatywni" (więcej historii w szkole, więcej kościoła, zbliżenie z USA) i tyle
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2019, o 11:21

Nie postawili Ziobry przed Trybunałem Stanu bo wiedzieli, że nie można naruszać układu.
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2019, o 14:13

wydaje mi się, że nie tylko ptatfusów. PiSowców także., ale im włos z głowy nie spadnie , za afery. Bierecki, KNF Get Beck, i inne. teraz prezes NIK. mało [***]?
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2019, o 21:27

wydaje mi się, że nie tylko ptatfusów. PiSowców także., ale im włos z głowy nie spadnie , za afery. Bierecki, KNF Get Beck, i inne. teraz prezes NIK. mało [***]?
A tych z czterolistną koniczynką :panzielony: :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2019, o 22:27

wydaje mi się, że nie tylko ptatfusów. PiSowców także., ale im włos z głowy nie spadnie , za afery. Bierecki, KNF Get Beck, i inne. teraz prezes NIK. mało [***]?
Przecież ktoś wyżej napisał, że to jeden układ. Wy nam teraz tego nie zrobicie to my wam potem odpuścimy.
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2019, o 07:59

https://www.kronikatygodnia.pl/wiadomos ... me-dotacje

Samorządowcy z powiatu dwa razy symbolicznie odebrali te same promesy na odbudowę dróg lokalnych w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Najpierw z rąk wojewody lubelskiego w Lublinie, potem w końcówce kampanii wyborczej z rąk starosty tomaszowskiego i posła Tomasza Zielińskiego.
Samorządowców zwołano nagle, niektórych telefonicznie, niektórych powiadomiono mejlem. Następnego dnia, 11 października, w Starostwie Powiatowym poseł Tomasz Zieliński (PiS) i wówczas kandydat na posła w imieniu wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka wręczył zaproszonym samorządowcom promesy na dofinansowanie inwestycji w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

– Myślałem, że to już pieniądze z nowego jesiennego rozdania środków, o które wnioskowaliśmy. Nawet w urzędzie zdziwiliśmy, że tak szybko podjęto decyzję. A tu okazało się, że chodzi o środki, które już raz odbieraliśmy w Lublinie – nie ukrywa rozbawienia jeden z urzędników.

Dla wójtów i sekretarzy przygotowane były wydrukowane tablice z kwotą dotacji. Samorządowcy zapozowali do zdjęć i odjechali. Tym bardziej, że niektóre inwestycje, na które odebrali promesy zostały zakończone. Tak jak w gminie Rachanie, która otrzymała ponad 161 tys. zł na przebudowę kilometra drogi gminnej w Zwiartówku-Kolonii. Prace wykonano jeszcze we wrześniu, a odbiór końcowy i przekazanie do eksploatacji inwestycji miało miejsce 9 października.

:lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2019, o 09:14

Bo władza musi się lansować i pokazywać jaka jest skuteczna :lol: Mają świetne przykłady z komuny a ciemny lud to kupuje
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2019, o 12:07

kompromitacja posła zielińskiego
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2019, o 12:11

Dobre, trzy razy wręczac te same pieniądze..
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2019, o 21:15

kompromitacja posła zielińskiego
Nie możne skompromitowany się kompromitować...
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2019, o 07:22

https://www.kronikatygodnia.pl/wiadomos ... me-dotacje

Samorządowcy z powiatu dwa razy symbolicznie odebrali te same promesy na odbudowę dróg lokalnych w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Najpierw z rąk wojewody lubelskiego w Lublinie, potem w końcówce kampanii wyborczej z rąk starosty tomaszowskiego i posła Tomasza Zielińskiego.
Samorządowców zwołano nagle, niektórych telefonicznie, niektórych powiadomiono mejlem. Następnego dnia, 11 października, w Starostwie Powiatowym poseł Tomasz Zieliński (PiS) i wówczas kandydat na posła w imieniu wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka wręczył zaproszonym samorządowcom promesy na dofinansowanie inwestycji w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

– Myślałem, że to już pieniądze z nowego jesiennego rozdania środków, o które wnioskowaliśmy. Nawet w urzędzie zdziwiliśmy, że tak szybko podjęto decyzję. A tu okazało się, że chodzi o środki, które już raz odbieraliśmy w Lublinie – nie ukrywa rozbawienia jeden z urzędników.

Dla wójtów i sekretarzy przygotowane były wydrukowane tablice z kwotą dotacji. Samorządowcy zapozowali do zdjęć i odjechali. Tym bardziej, że niektóre inwestycje, na które odebrali promesy zostały zakończone. Tak jak w gminie Rachanie, która otrzymała ponad 161 tys. zł na przebudowę kilometra drogi gminnej w Zwiartówku-Kolonii. Prace wykonano jeszcze we wrześniu, a odbiór końcowy i przekazanie do eksploatacji inwestycji miało miejsce 9 października.

:lol: :lol:
Jak u Bareji
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2019, o 12:44

Szafa gra.........
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2019, o 19:31

Szafa gra.........
Nareszcie..........
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”