Burmistrz Żukowski poparł Sasina!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 18:16

Tylko Zieliński a nie jakiś desant. Ludzie głosujmy na swoich !!!
Słaba ta autoreklama.
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 18:21

A co jest złego w głosowaniu na ludzi z Tomaszowa, no chyba,że ty jesteś z po za Tomaszowa .
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 18:25

A co jest złego w głosowaniu na ludzi z Tomaszowa, no chyba,że ty jesteś z po za Tomaszowa .
Nie ma nic złego, chodzi o sposób zachęcania. Samo miejsce pochodzenia nie wystarczy.
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 18:38

TO LEPSZY SPADOCHRONIARZ?
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 18:40

A co jest złego w głosowaniu na ludzi z Tomaszowa, no chyba,że ty jesteś z po za Tomaszowa .
Nie ma nic złego, chodzi o sposób zachęcania. Samo miejsce pochodzenia nie wystarczy.
To głosuj na kogo chcesz, My zagłosujemy za Tomaszowianinem nie będę głosował za kimś kto nawet nie wie gdzie leży Tomaszów . I nie zgodzę się z tobą, że miejsce pochodzenia nie wystarczy, jak wybierają sołtysa w Rabinówce to nie głosują na kandydata z Pasiek .
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 18:47

A co jest złego w głosowaniu na ludzi z Tomaszowa, no chyba,że ty jesteś z po za Tomaszowa .
Taki błąd. Hmm.
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 19:42

A co jest złego w głosowaniu na ludzi z Tomaszowa, no chyba,że ty jesteś z po za Tomaszowa .
Taki błąd. Hmm.
Ale sens zrozumiałeś ?
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 20:16

TO LEPSZY SPADOCHRONIARZ?

przecież gdzieś urodził. nie może stamtąd startować?
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 20:23

przecież gdzieś urodził. nie może stamtąd startować?
[/quote]


Czy możesz ten wpis rozwinąć ??
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 20:33

:roll:
A co jest złego w głosowaniu na ludzi z Tomaszowa, no chyba,że ty jesteś z po za Tomaszowa .
Na ludzi z Tomaszowa tak, ale nie na karierowiczów z Tomaszowa, którzy i tak nic nie zrobią dla miasta. Tylko usiądą w ostatnich rzędach i przesiedzi 4 lata. Już jeden poseł był i cooo?
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 20:39

Na ludzi z Tomaszowa tak, ale nie na karierowiczów z Tomaszowa, którzy i tak nic nie zrobią dla miasta. Tylko usiądą w ostatnich rzędach i przesiedzi 4 lata. Już jeden poseł był i cooo?
[/quote]


Przepraszam, że się wtrącam ale jeżeli nie powiesz konkretnie kogo Masz na myśli to wychodzi z Twojej wypowiedzi takie troszkę masło maślane.
Na górę

Postautor: JanWlk » 8 paź 2019, o 21:13

T.Z. Już się nadoił. Temu Panu już podziękujemy. Wystarczy tego pokazywania się na dożynkach, srynkach i innych zażynkach. Kiedyś to były imprezy na wsi gdy polityki nie było. Wszędzie się pojawi żeby być dalej przy korycie. Wielki gospodarz Tomaszowa, z której strony...
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2019, o 21:31

ja w tej partii widzę dużo karierowiczów i to takich którzy nic nie zrobili i nie zrobią poza pajacowaniem, na szczęście nikt nie zmusi mnie do głosowania na PIS- nie chcę wracać do przeszłości, nie chcę aby moje dzieci i wnuki wstydziły się za prezydenta i premiera swojej ojczyzny i pracowały za miskę ryżu
Na górę

Postautor: RUDY » 9 paź 2019, o 12:41

A kto to jest ten Zieliński - kto ?
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2019, o 12:58

ja w tej partii widzę dużo karierowiczów i to takich którzy nic nie zrobili i nie zrobią poza pajacowaniem, na szczęście nikt nie zmusi mnie do głosowania na PIS- nie chcę wracać do przeszłości, nie chcę aby moje dzieci i wnuki wstydziły się za prezydenta i premiera swojej ojczyzny i pracowały za miskę ryżu
Juz wiekszego wstydu jak za Wałęsę to nie ma
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”