Kto rządzi w starostwie?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 9 mar 2019, o 08:35

Słuchajcie, to co się dzieje w Starostwie to absurd. Mamy Starostę i Zarząd a rządzi prezes TTR czyli TZ. Z drugiego siedzenia. Heniu ani nie mrugnie. Na imprezach TZ bryluje aż się flaki przewracają. Czy chcieliśmy rządów TZ w samorządzie? Dobrze że do urzędu miasta go nie wpuszczają...
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2019, o 09:55

Mało tego, Heniem rządzą jeszcze inni ktorzy chcą załatwić swoje prywatne interesy. A Henio jak chorągiewka wniebowzięty że jest starostą wykonuje polecenia kolegów I naraża na szwank range urzędu.
Na górę

Postautor: JanWlk » 9 mar 2019, o 11:32

Starosta jest pionkiem we władzy zawiśly, co on powie to kolega zrobi, nie jest starosta decyzyjny, były stary był lepszy, nikt nie nie rządził i robił swoje a ten? Był bieg wykletych, zawisla przyszedł, pogadal do kamery, pomachal rączką i co? Nawet nie przebiegł trasy, ot cały p oseł. A ta jego marynarka żywcem zdjęta z gestapowca. Koryto się kończy a posadka starosty czeka na zawisze :shock: drugi Kaczyński się robi na rejonie
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2019, o 11:51

Ohyda, ble, stołkowicze
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2019, o 12:34

T.Z i S.Z rywalizują ze sobą wykorzystując tego biednego człowieka ktoremu brakuje jaj I ma cienki głos. Być może ta rywalizacja skończy się szczęśliwym dla spoleczenstwa wynikiem wyborczym. Obaj zostaną na aucie I bedziemy mieli spokoj z tą ohydną propaganda.
Na górę

Postautor: murzy » 9 mar 2019, o 13:22

A ja tam myślę, że na KWW Tomasz Jest Najpiękniejszy poszłoby trochę głosów w 2023 :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2019, o 13:29

Obecny burmistrz jest najpięknieszy i chyba będzie piękny w 2023 roku.
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2019, o 13:37

Spekuluję od jakiegoś czasu na tym forum, jest bardzo przewidywalne i spokojnie można przewidzieć posunięcia i zamierzenia poszczególnych ludzi. Ten poseł TZ to szybko się uwinie, pewnie szybciej niż Grad! Za dużo kolesi z zewnątrz wymusza na nim pewne sprawy, z którymi nie potrafi sobie poradzić. A w starostwie to nauczyciele zasiedli, czyli nie liczyłbym na żadne konkretne działania w powiecie bo nauczyciele są do nauki dzieci nie do podejmowania strategicznych, logistycznych i rozwojowych decyzji!!
Na górę

Postautor: alibabaw » 9 mar 2019, o 13:54

Powiat ogólnie przypomina pokój nauczycielski
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2019, o 07:40

Akurat nauczyciele to jedna z najlepiej wykształconych grup zawodowych i to dobrze, że są w Radzie miasta i powiatu, ale to co ktoś pisze o kierowaniu staristą z tylnego fotela, to zgroza! Ludzie głosowali na konkretnego człowieka.
Na górę

Postautor: goscik » 10 mar 2019, o 09:36

Głosował ktoś na starostę?
Na górę

Postautor: oli » 10 mar 2019, o 16:08

Mamy ciekawy zestaw we władzach powiatu i na nowych stanowiskach kierowniczych: starosta drogowiec; pozostali członkowie zarządu:
- wicestarosta nauczyciel wf,
- urzędujący członek zarządu nauczycielka rosyjskiego najpiękniejszego języka świata z kompetencjami w zakresie
geodezji, rolnictwa i ochrony środowiska,
- nauczyciel,
- nauczyciel.
Sekretarz też nauczyciel i przewodniczący Rady Powiatu nauczyciel.
Dyrektor Wydziału Oświaty - Nauczyciel
Żona Przewodniczącego Rady Powiatu - Kierowniczka Powiatowego Ośrodka Geodezji
Z-ca Dyrektora w Komunikacji - mąż nauczycielki
Dzisiaj w PiS-ie mamy takie trendy,
Żony i mężowie wskakują na kierownicze stanowiska urzędu:

Jeszcze wolne stanowiska w Wydziale Budownictwa, Rolnictwa, Geodezji.
Widać skalę kryzysu w oświacie skoro towarzystwo ma takie parcie na władzę. Zjawisko skądinąd znane z końcówki lat dziewięćdziesiątych, kiedy to z kolei lekarze gremialnie ruszyli do polityki, nim nie spadł na nich deszcz złota.
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2019, o 17:18

najgorsze jest to,że nauczyciel z reguły zawsze ma rację,zawsze wie lepiej i nie uznaje dyskusji
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2019, o 21:03

Źle się czuli w szkole bo tam zarabia się marne grosze za ciężką pracę. Teraz wśród kumpli nikt nikogo nie rozlicza I bierze się duże pieniądze to żal nie skorzystac, w końcu nie wiadomo ile to potrwa.
Na górę

Postautor: Jozio » 16 mar 2019, o 22:34

Och ludzie ludzie, dla nich to marne grosze w szkole, ale wcale w szkole nie sa zle pieniadze. Zalezy dla kogo. A wiec szalej szalej Mefistofelesie, to twoj czas, z tej gory kuszenia masz widok na bogactwa, bie4z to wszystko, nie przejmuj sie innymi, masz fajny kumoterski uklad, pij, imprezuj, korzystaj, ale przyjdzie dzien sądu, ale czy ty sie tym pezejmujesz? Nie. Bo nie wiesz co to bied, co to odpowiedzialnosc za innych, zwlaszcza potrzebyjacych,, bo nie wiesz co to szlachetnosc. Lepiej nie miec nic i zachowac sie honorowo niz capnac fuksem stanowiska, na ktore sie nie zasluguje ze wzgledu na wszystkie cechy i charakteru i poziomu intelektualbego.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”