Zmiany w starostwie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 3 mar 2019, o 16:25

Pewne jest że będzie to padarożnyj inżynior :lol: :lol:
I jestem zmiana.
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2019, o 16:30

Pewne jest że będzie to padarożnyj inżynior :lol: :lol:
I jestem zmiana.
Sorry to MZD się wzbogacił o nowego szefa.
Na górę



Postautor: Gość » 3 mar 2019, o 22:22

A kto to taki w drzewie genealogicznym?
Na górę

Postautor: Gość » 10 mar 2019, o 16:04

A wiecie? W starostwie już wprowadzają dzienniczki pracownika tylko inaczej to nazywają.
Na górę

Postautor: siba » 11 mar 2019, o 07:07

Bo niektórzy pozorują pracę więc trzeba ich oceniać.
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2019, o 19:13

Co tak ucichli co? Jak po zmianie w starostwie , jakie wrażenia po kilku miesiącach? Mnie się wydaje że teraz jest bardziej poważnie , kiedyś to się potrafili bawić b, imprezy festyny pikniki władza się bratala z ludem , było wesoloo , coś się działo , spotkania kulturalne były a teraz w gminach cisza
nic nie słychać , ci panowie jacyś tacy poważni , czy oni tak się potrafią bawić z ludźmi jak swojski PSL?
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2019, o 07:22

Co tak ucichli co? Jak po zmianie w starostwie , jakie wrażenia po kilku miesiącach? Mnie się wydaje że teraz jest bardziej poważnie , kiedyś to się potrafili bawić b, imprezy festyny pikniki władza się bratala z ludem , było wesoloo , coś się działo , spotkania kulturalne były a teraz w gminach cisza
nic nie słychać , ci panowie jacyś tacy poważni , czy oni tak się potrafią bawić z ludźmi jak swojski PSL?
Igrzyska i chleb będą jak wygrają wybory.., teraz jest duże parcie na wynik i sondarze.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2019, o 07:32

ale lud chce się bawić :oops: pamiętacie jak kiedyś stały wycieczki petentów do starosty,każdy coś chciał dla siebie uszczknąć,szczególnie panie z KGW,zawsze starosta dawał po parę zł,jakieś kółka regionalne promujące piękny tomaszowski region.a teraz nie ma, nawet Grzęda Sokalska ledwo zipie,aż dziwne że jej nikt nie pomaga.brakuje takiej promocji regionu,dlaczego nowe władze nie chcą promować naszej pięknej tomaszowszczyzny? :P
Na górę

Postautor: Jurus » 28 mar 2019, o 07:44

To prawda. Każdy lubi się bawić, za dużo mamy pracy i problemów i każdy chce w niedzielę zapomnieć, rozerwać się.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2019, o 07:53

ale lud chce się bawić :oops: pamiętacie jak kiedyś stały wycieczki petentów do starosty,każdy coś chciał dla siebie uszczknąć,szczególnie panie z KGW,zawsze starosta dawał po parę zł,jakieś kółka regionalne promujące piękny tomaszowski region.a teraz nie ma, nawet Grzęda Sokalska ledwo zipie,aż dziwne że jej nikt nie pomaga.brakuje takiej promocji regionu,dlaczego nowe władze nie chcą promować naszej pięknej tomaszowszczyzny? :P
Mieli kolesia w Grzędzie z Łaszczowa co przewalił G6 , lepkie łapki miał śmiechawa na całą okolicę
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2019, o 08:03

Co tak ucichli co? Jak po zmianie w starostwie , jakie wrażenia po kilku miesiącach? Mnie się wydaje że teraz jest bardziej poważnie , kiedyś to się potrafili bawić b, imprezy festyny pikniki władza się bratala z ludem , było wesoloo , coś się działo , spotkania kulturalne były a teraz w gminach cisza
nic nie słychać , ci panowie jacyś tacy poważni , czy oni tak się potrafią bawić z ludźmi jak swojski PSL?
Igrzyska i chleb będą jak wygrają wybory.., teraz jest duże parcie na wynik i sondarze.
,,sondaRZe,, :lol: :lol: :oops: Dobrze że dysleksja nie boli
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2019, o 10:16

ale lud chce się bawić :oops: pamiętacie jak kiedyś stały wycieczki petentów do starosty,każdy coś chciał dla siebie uszczknąć,szczególnie panie z KGW,zawsze starosta dawał po parę zł,jakieś kółka regionalne promujące piękny tomaszowski region.a teraz nie ma, nawet Grzęda Sokalska ledwo zipie,aż dziwne że jej nikt nie pomaga.brakuje takiej promocji regionu,dlaczego nowe władze nie chcą promować naszej pięknej tomaszowszczyzny? :P
Mieli kolesia w Grzędzie z Łaszczowa co przewalił G6 , lepkie łapki miał śmiechawa na całą okolicę
To się nie ma co śmiać i kogoś oskarżać bezpodstawnie, Grzęda nie dostała dotacji, i dlatego nie ma jak działać. Szkoda bo robiła dużo dobrego na promocji regionu a teraz mnie ma nic, to lepiej? Dobrze że ktoś o tym wspomniał, tak, piękny region G 6 tyle zabytków kultury, kiedyś nasze wnuki nam to wypomna że niszczymy historię. Bo każdy rok bez pielęgnowania historii to rok stracony. Róbmy coś w tym kierunku droga władzo!
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2019, o 11:37

Jest pięknie a będzie jeszcze piękniej,,,,
Coraz więcej ludzi jawnie popiera władzę.,,,
Cudownie,,,,
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”