Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: n3b6 » 13 lut 2019, o 11:47

A jak starzy radni zakładają kolejne kluby to w porządku, a jak nowi to larum ponosisz, ocknij się wreszcie i przestań jątrzyć.
Starzy, nowi... po wyborach cała rada została wybrana na nowo więc po co te podziały? W Bełżcu nic się nie wydarzy za tej kadencji dopóki pewni radni nie zaczną myśleć po swojemu i nie będą kierowani tylko zacznie współpracować a ten najmądrzejszy vice myśli, że tymi swoimi wywodami robi coś dobrego a tak naprawdę ośmiesza siebie i przy tym mieszkańców którzy go poparli... Mam nadzieję, że ludzie w końcu przejżą na oczy, bo cały powiat się śmieje z was 'Radnych', którzy bezgranicznie wieżą w roszczeniowość tego pana!

"Panie radco prawny, ja też byłem na szkoleniach różnych i jest sprawa taka, że... " 1.14.20
Albo to: " Ja przepraszam, to poprzednia radca prawna nas zrobiła w balona" :lol: :lol: :lol: Niezły kabaret
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2019, o 12:20

A jak starzy radni zakładają kolejne kluby to w porządku, a jak nowi to larum ponosisz, ocknij się wreszcie i przestań jątrzyć.
Starzy, nowi... po wyborach cała rada została wybrana na nowo więc po co te podziały? W Bełżcu nic się nie wydarzy za tej kadencji dopóki pewni radni nie zaczną myśleć po swojemu i nie będą kierowani tylko zacznie współpracować a ten najmądrzejszy vice myśli, że tymi swoimi wywodami robi coś dobrego a tak naprawdę ośmiesza siebie i przy tym mieszkańców którzy go poparli... Mam nadzieję, że ludzie w końcu przejżą na oczy, bo cały powiat się śmieje z was 'Radnych', którzy bezgranicznie wieżą w roszczeniowość tego pana!
Rownież mam nadzieję że nastąpi koniec podziałów mieszkancowjaki miał miejsce w trakcie wyborow przez wpisy w internecie i szrzenie nie prawdy dookola przez jednego z ....... . A. .. . Oby opozycja z PSL przestała wszystko blokowac i zaczela w koncu glosowac i radzic za dobrem mieszkancow a nie tylko swoim, i na przekor wszystko. trzeba schowac swoje Niespelnione ambicje nie wygranych glosowan i rzadzic dla ludzi a nie dla siebie.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2019, o 16:06

Będą wybierać we wszystkich wioskach sołtysów? W całym belzcu? Można tylko raz głosować w jednym sołectwie? Ciekawe czy dalej będą kupowane głosy jak możliwe że w ostatnich na jesieni wyborach przez jednego z kandydatów ( 20 zł pod sklepem na stacji, a w centrum 30 zł) albo inny wódka, mąką i zboże. Jak oni śpią spokojnie , że nie przeszkadza im że wygrali głosami kupionymi? Pewnie dalej będą krzyczały najwięcej te osoby, które najmniej mają pojęcia ale ktoś im każe, jak np. pracownice kandydatki na sołtysowa. One na każde zebranie przychodzą jakie by nie było i krzyczą na dany znak, nie na temat ale krzyczą. One w ogóle tam pracują u niej legalnie? Mają umowy, czy krzyczą za prace na czarno? Albobte co już na etatach po wyborach pracujom. Tak się sprzedać...jak łatwo kupić dziś ludzi, nie ma już szacunku i zaufania , dziś ludzie się sprzedają za byle co. Jestem za ludźmi prostymi ale szczerymi. A takim zachowaniem o których wyżej pisałam to się brzydzę.
Na górę

Postautor: gosciu » 13 lut 2019, o 17:49

A ja się zastanawiam jak poradzi sobie Radna M.G. z prowadzeniem zebrania w Bełżec I? Jak Pan sołtys z orszakiem wparuje, to może być głośno. Ciekawe czy będą tak bez prawa głosu się odzywać (jak to robią na sesjach)? Może znajdzie się jakiś kontrkandydat? Chociaż po tych "fejsowych" wyliczeniach (że Gmina zaoszczędzi 1950 zł jak zostanie ponownie wybrany), mogą ludzie obawiać się oskarżeń, że świadomie narazili Gminę na straty wybierając kogoś innego. Chyba będzie lepszy" kabaret" niż na sesjach.
Na górę

Postautor: Kik » 13 lut 2019, o 19:28

Widzę że ty nie masz nic do roboty tylko siedzisz i piszesz głupoty, ileż w tobie nienawiści, zastanów się nad sobą , bo wszyscy są źli, wszyscy źle postępują tylko ty (wiadomo od kogo jesteś ) fenomen pod każdym względem. Tak martwisz się o M.G ,jak sobie poradzi , zastanawiajace jest jacy radni są przewodniczącym i zebran , a jedna radną obsługuje aż 3 zebrania, tego nie komentujesz.
Na górę

Postautor: gosciu » 13 lut 2019, o 20:30

Może Radny z tamtych rejonów startuje na sołtysa, że nie prowadzi? Ciekawe dlaczego Radna z Brzezin?
Na górę

Postautor: pan » 13 lut 2019, o 21:12

Szanowny pan Bartłomiej Lewko Szanowny, bo kandydaci na wójta zwracali się do nas szanowni mieszkańcy, wiec teraz będę się tak każdemu przedstawiał.To źle że piszą, to dobrze jest, niech piszą jak najwięcej tylko kulturalnie bez obrażania innych no i fakty nie jakieś plotki pomówienia, Aleksander Sołżenicyn pisał książki o komunistach i dużo dobrego tym zrobił ,czasem tu coś czytam nie chodzę na zebrania to nic nie wiem co się dzieje w naszej gminie. Trochę nieprzyjemnych zdarzeń mnie spotkało od ludzi , wiec niech ten komunistyczny duch Lenina odejdzie stąd
Na górę

Postautor: pan » 13 lut 2019, o 23:49

Szanowny pan Bartłomiej. Napiszę metaforą, jakiś nosacz sundajski powiedział że molestował go ksiądz ,grono imbecyli lewacko komunistyczno marksistowskich oznajmia przez prasę że ten ksiądz pedofil, toczy się śledztwo nie udowodnił sąd, a morale człowieka ucierpiały. Temat miałem już zamknąć, jak nadal będą kierowane ironiczne uśmieszki w moją stronę, to zacznę pisać książki, jak chcecie porozmawiać ze mną na ten temat to możemy się spotkać, już nie piję alkoholu i nie zaczepicie mnie po pijaku. Kontakt ze mną tylko przez FB
Na górę

Postautor: Autor1 » 14 lut 2019, o 07:54

Szanowny pan Bartłomiej. Napiszę metaforą, jakiś nosacz sundajski powiedział że molestował go ksiądz ,grono imbecyli lewacko komunistyczno marksistowskich oznajmia przez prasę że ten ksiądz pedofil, toczy się śledztwo nie udowodnił sąd, a morale człowieka ucierpiały. Temat miałem już zamknąć, jak nadal będą kierowane ironiczne uśmieszki w moją stronę, to zacznę pisać książki, jak chcecie porozmawiać ze mną na ten temat to możemy się spotkać, już nie piję alkoholu i nie zaczepicie mnie po pijaku. Kontakt ze mną tylko przez FB
Aleś Ty mądry. Szkoda, że dopiero teraz.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2019, o 08:15



Możesz jaśniej? Kto niby zwleka z decyzją?
Zdaje się, że ten ktoś już dawno powiedział, co ma zamiar robić, też "troszkę się orientuję i wiem".
Na górę

Postautor: wolt » 14 lut 2019, o 08:21

Ciekawe, kto i co powiedział, skoro jest cisza w tym temacie. Może oświecisz mieszkańców Bełżca?
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2019, o 11:21

Może Radny z tamtych rejonów startuje na sołtysa, że nie prowadzi? Ciekawe dlaczego Radna z Brzezin?
Alkomat!
Na górę

Postautor: belf » 14 lut 2019, o 11:42

Ciekawe, kto i co powiedział, skoro jest cisza w tym temacie. Może oświecisz mieszkańców Bełżca?
Pan J.Z. powiedział, że nie będzie się ubiegał o stanowisko dyrektora szkoły.
Na górę

Postautor: Autor1 » 14 lut 2019, o 12:15

Ciekawe, kto i co powiedział, skoro jest cisza w tym temacie. Może oświecisz mieszkańców Bełżca?
Pan J.Z. powiedział, że nie będzie się ubiegał o stanowisko dyrektora szkoły.
To najlepszy kandydat.
Na górę

Postautor: pan » 14 lut 2019, o 12:40

Szanowny pan Bartłomiej, Nigdy nic nie napisałem tamtego czasu o nikim z belżca, a dostałem wiele batów, mam tego dosyć mam już prawie 40 lat, zmeczony jestem tym już myślałem że po ostatnim wspomnieniu na fb bedzie końiec , prosze dzień dobry mi mówić jak mnie spotkacie jestem starszy od was, i domagam sie przeprośin od was ,zostałem pobity wiem przez kogo wiem z kim był jest świadek, drugi pan chciał mnie bić ,spotkamy się w sądzie to ty pisałeś, tak dresiarze postepują bandyci. Ile krzywdy zrobliscie mi za co? pytam. koryto chcecie mieć i rozum tracicie. Zostawcie mnie w spokoju bo już tego dosyć
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”