Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 1 mar 2021, o 19:09

Ciebie to nie obchodzi, bo ty wiesz a może inni chcą się dowiedzieć ile ,, swoich,, dostało pracę cichaczem.
Ważna jest uczciwość i prawda , a nie krętactwo i obłuda i tak w życiu i wszystkim.
Na górę

Postautor: gosciu » 1 mar 2021, o 20:02

Gmina to nie prywatny folwark, więc mnie to obchodzi. Na stronie Gminy powinny być na bieżąco przedstawiane nazwiska pracowników. Bo konkursów nie było.
Na górę

Postautor: Lul » 1 mar 2021, o 22:00

O czym ty mówisz, konkurs to pic na wodę pod konkretną osobę. Ile ludzi składało dokumenty, mieli kwalifikację i wykształcenie a wybrany był swój bez wyższego wykształcenia. W gminie pracę znajdują tylko wiadomo kto , jak nie jesteś zielony albo znajomy to nic z tego.
Na górę

Postautor: hmm » 9 mar 2021, o 17:54

Przypomnę co ślubują radni , bo przysięga jest interesująca :

"Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców".
Na górę

Postautor: ja3 » 9 mar 2021, o 18:53

Nie piszę więcej .Szkoda nerwów wójt i tak tu nie zagląda ( można go spotkać na fb albo w realu) Jeszcze parę wniosków.Tzw kij w mrowisko.
Przejrzałem internet i stawki za śmieci płacone od osoby sięgają w niektórych regionach kraju nawet do 30zł ( od mieszkańca)
Zawsze będzie ktoś pokrzywdzony
1.Opłata nie jest uzależniona od dochodów .Kto więcej zarabia teoretycznie więcej konsumuje i więcej wytwarza śmieci .
2 . Niektórzy dają co miesiąc 2 worki a inni 10 a opłata dla wszystkich za osobę jest taka sama. Jak to jest Panie Wójcie?
A może tak , by płacić za ilość oddawanych worków ?
Ciekawe ile mieszkańców oddaje odpady zielone w zimie ( co wydaje się absurdem )
Dobrze ,że w lecie nie będzie odbierany popiół - mały plus.
Może jakieś nagrody dla tych co wzorowo segregują śmieci ( mówię serio patrzyłem w google trafiają się takie pomysły )
Niektórzy brudne opakowania , plastikowe czy szklane dokładnie myją przed wyrzuceniem.
Pewnie zaraz wyleje się jad ,ale chciałem się podzielić opinią.
A dla tych co nie chcą być anonimowi i mają odwagę pisać pod swoim prawdziwym nazwiskiem są profile na Fb:
Gmina Bełżec ( oficjalny profil ) ,Wiadomości Bełżeckie czy Mieszkańcy Gminy Bełżec. Tyle ode mnie
Na górę

Postautor: Gość » 9 mar 2021, o 19:07

Nie piszę więcej .Szkoda nerwów wójt i tak tu nie zagląda ( można go spotkać na fb albo w realu) Jeszcze parę wniosków.Tzw kij w mrowisko.
Przejrzałem internet i stawki za śmieci płacone od osoby sięgają w niektórych regionach kraju nawet do 30zł ( od mieszkańca)
Zawsze będzie ktoś pokrzywdzony
1.Opłata nie jest uzależniona od dochodów .Kto więcej zarabia teoretycznie więcej konsumuje i więcej wytwarza śmieci .
2 . Niektórzy dają co miesiąc 2 worki a inni 10 a opłata dla wszystkich za osobę jest taka sama. Jak to jest Panie Wójcie?
A może tak , by płacić za ilość oddawanych worków ?
Ciekawe ile mieszkańców oddaje odpady zielone w zimie ( co wydaje się absurdem )
Dobrze ,że w lecie nie będzie odbierany popiół - mały plus.
Może jakieś nagrody dla tych co wzorowo segregują śmieci ( mówię serio patrzyłem w google trafiają się takie pomysły )
Niektórzy brudne opakowania , plastikowe czy szklane dokładnie myją przed wyrzuceniem.
Pewnie zaraz wyleje się jad ,ale chciałem się podzielić opinią.
A dla tych co nie chcą być anonimowi i mają odwagę pisać pod swoim prawdziwym nazwiskiem są profile na Fb:
Gmina Bełżec ( oficjalny profil ) ,Wiadomości Bełżeckie czy Mieszkańcy Gminy Bełżec. Tyle ode mnie
czy to do was nie dociera, że wójt wykonuje zadania w oparciu o ustawę, tyle razy już było napisane.
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2021, o 07:15

Tak się zastanawiam kiedy jakiś rozpędzony czubek staranuje te tłumy przechodzące drogą krajową po zakończeniu zmiany w naturze?
Dojdzie do tragedii te dziadowskie biznesmeny wypną się a gazety będą miały o czym pisać. Czy nikogo z władz to nie interesuje? Może biszczanikom nie chcecie się narażać?
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2021, o 19:35

Tak się zastanawiam kiedy jakiś rozpędzony czubek staranuje te tłumy przechodzące drogą krajową po zakończeniu zmiany w naturze?
Dojdzie do tragedii te dziadowskie biznesmeny wypną się a gazety będą miały o czym pisać. Czy nikogo z władz to nie interesuje? Może biszczanikom nie chcecie się narażać?
nie ma wójt poparcia w wyższych swerach
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2021, o 18:38

jak myślicie, obniżą nam stawki za śmieci czy nie.
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2021, o 07:46

jak myślicie, obniżą nam stawki za śmieci czy nie.
Stawki będą jeszcze wyższe dla uczciwue płacących bo utylizacja co raz droższa, ci co nie płaca wogóle za wszystkie zamieszkałe osoby śmieja sie z tego.
Na górę

Postautor: gosciu » 16 kwie 2021, o 14:06

Na przykład osoby, które "wynajmują" pokoje dla Ukraińskich pracowników Natury, a płacą za siebie i syna. Płacą za 2 osoby, a mieszka powyżej 10. A osoby płacące uczciwie będą musiały ponosić koszty takich cwaniaczków. Może należy to jakoś kontrolować?
Na górę

Postautor: praownik » 16 kwie 2021, o 15:13

Zal ci ze ty nie wynajmujesz. Konfitury nie brakuje
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2021, o 18:15

Zal ci ze ty nie wynajmujesz. Konfitury nie brakuje
nie umiesz czytać ze zrozumieniem, że atakujesz, albo masz coś na sumieniu
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2021, o 21:13

Już spokój czy tylko pozory ?.
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2021, o 16:39

Czy w tym roku będą jakieś uroczystości na zatylu?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”