Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: wust » 5 lis 2019, o 13:27

7.11.2019 kolejny odcinek kabaretu. Dobrego odbioru!
Na górę

Postautor: gosciu » 7 lis 2019, o 18:36

Kto prowadzi na Fb stronę "Wiadomości bełżeckie"? Są bardzo "jednostronne".
Mam nadzieję, że w przyszłym roku Radni(szczególnie Ci, którzy się wstrzymali i byli przeciwni sprzedaży stawu), zagłosują za kolejnym kredytem, dzięki któremu ten teren zostanie zagospodarowany. Bo Gmina środków na czyszczenie tego terenu nie ma.
A potrzebę dziennika elektronicznego widzą Rodzice, bo nie każde dziecko od progu woła "dostałem jedynkę lub uwagę". Po co wywiadówki? Stałe umieszczanie ocen, spóźnień i komunikatów Szkoły poprawiłoby komunikację między Rodzicami a Nauczycielami. Po co Nauczyciel ma ponosić koszty dzwonienia do Rodziców, jeżeli może przez Dziennik wysłać wiadomość.
Zmniejszyła się ilość dzieci (odeszły 4 klasy), świetlica "wyszła" z piwnicy (czyli mniej pomieszczeń jest potrzebnych), to po co nam nowa sprzątaczka? Jeżeli ktoś odchodzi na emeryturę, to może taniej dodać nadgodziny pracującym , niż zatrudniać nową osobę?
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2019, o 19:57

Kto prowadzi na Fb stronę "Wiadomości bełżeckie"? Są bardzo "jednostronne".
Mam nadzieję, że w przyszłym roku Radni(szczególnie Ci, którzy się wstrzymali i byli przeciwni sprzedaży stawu), zagłosują za kolejnym kredytem, dzięki któremu ten teren zostanie zagospodarowany. Bo Gmina środków na czyszczenie tego terenu nie ma.
A potrzebę dziennika elektronicznego widzą Rodzice, bo nie każde dziecko od progu woła "dostałem jedynkę lub uwagę". Po co wywiadówki? Stałe umieszczanie ocen, spóźnień i komunikatów Szkoły poprawiłoby komunikację między Rodzicami a Nauczycielami. Po co Nauczyciel ma ponosić koszty dzwonienia do Rodziców, jeżeli może przez Dziennik wysłać wiadomość.
Zmniejszyła się ilość dzieci (odeszły 4 klasy), świetlica "wyszła" z piwnicy (czyli mniej pomieszczeń jest potrzebnych), to po co nam nowa sprzątaczka? Jeżeli ktoś odchodzi na emeryturę, to może taniej dodać nadgodziny pracującym , niż zatrudniać nową osobę?
To prawda
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2019, o 16:38

Kto prowadzi na Fb stronę "Wiadomości bełżeckie"? Są bardzo "jednostronne".
Mam nadzieję, że w przyszłym roku Radni(szczególnie Ci, którzy się wstrzymali i byli przeciwni sprzedaży stawu), zagłosują za kolejnym kredytem, dzięki któremu ten teren zostanie zagospodarowany. Bo Gmina środków na czyszczenie tego terenu nie ma.
A potrzebę dziennika elektronicznego widzą Rodzice, bo nie każde dziecko od progu woła "dostałem jedynkę lub uwagę". Po co wywiadówki? Stałe umieszczanie ocen, spóźnień i komunikatów Szkoły poprawiłoby komunikację między Rodzicami a Nauczycielami. Po co Nauczyciel ma ponosić koszty dzwonienia do Rodziców, jeżeli może przez Dziennik wysłać wiadomość.
Zmniejszyła się ilość dzieci (odeszły 4 klasy), świetlica "wyszła" z piwnicy (czyli mniej pomieszczeń jest potrzebnych), to po co nam nowa sprzątaczka? Jeżeli ktoś odchodzi na emeryturę, to może taniej dodać nadgodziny pracującym , niż zatrudniać nową osobę?
To jest chyba normalne zjawisko,że w każdym zakładzie pracy po odejściu pracownika na emeryturę na jego miejsce zatrudniony zostaje następny człowiek.Ale szukasz dziury w całym. Ja myślę,że tych oszczędności to trzeba poszukać w innym "dziale"...
Na górę

Postautor: gosciu » 13 lis 2019, o 19:17

Oszczędności trzeba szukać wszędzie. Od stycznia wzrost płacy minimalnej. Koszty tego etatu byłyby na podwyżki dla pozostałych. Dzieci nie przybywa, subwencja stoi w miejscu, a koszty niestety rosną. Kredyt na dofinansowanie szkoły może pogłębiać zadłużenie Gminy. Nawet w Tomaszowie w jednostkach podległych miastu chcą obcinać etaty na 3/4,aby spiąć zaplanowany budżet.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 16:15

Kto prowadzi na Fb stronę "Wiadomości bełżeckie"? Są bardzo "jednostronne".
Mam nadzieję, że w przyszłym roku Radni(szczególnie Ci, którzy się wstrzymali i byli przeciwni sprzedaży stawu), zagłosują za kolejnym kredytem, dzięki któremu ten teren zostanie zagospodarowany. Bo Gmina środków na czyszczenie tego terenu nie ma.
A potrzebę dziennika elektronicznego widzą Rodzice, bo nie każde dziecko od progu woła "dostałem jedynkę lub uwagę". Po co wywiadówki? Stałe umieszczanie ocen, spóźnień i komunikatów Szkoły poprawiłoby komunikację między Rodzicami a Nauczycielami. Po co Nauczyciel ma ponosić koszty dzwonienia do Rodziców, jeżeli może przez Dziennik wysłać wiadomość.
Zmniejszyła się ilość dzieci (odeszły 4 klasy), świetlica "wyszła" z piwnicy (czyli mniej pomieszczeń jest potrzebnych), to po co nam nowa sprzątaczka? Jeżeli ktoś odchodzi na emeryturę, to może taniej dodać nadgodziny pracującym , niż zatrudniać nową osobę?
To prawda
Przed wyborami wójt obiecywał że zagospodaruje ten teren, to wtedy się nie zastanawiał skąd będą pieniądze? Najpierw obiecywał a teraz jest problem?
Dziennik jak najbardziej ale może niech rodzice sami trochę bardziej zainteresują się swoimi pociechami.
Wiadomości belzeckie kto by nie prowadził, informują o tym co sie dzieje w Belzcu. Będąc za granicą wiem co się dzieje, a że boli rządzących i ich rodziny, taki przywilej władzy. Dlaczego nie pytasz na stronie tylko tutaj incognito? Boisz się że wyjdzie że jesteś radnym, lub jego żona czy znajomym? IP można ustalić w 5 minut. Dziś nikt nie jest w internecie incognito!

Czy ktoś zastanawial się dlaczego w Belzcu wszelkie remonty i budowy dróg, chodników, trybun, robi jedna firma z Jędrzejowki? Czy ta firma wygrywa wszystkie przetargi? Czy ktoś sprawdzał sposób wykonania , ilość materiałów zgodnie z zamówieniem? To ciekawy temat, nie chce niczego insynuować ale takie wybieranie jednego cały czas wykonawcy jest w dzisiejszych czasach choćby dziwne.
Na górę

Postautor: miejscow » 14 lis 2019, o 16:43

"nie chcę niczego insynuować" - rzucić błotem nawet z zagranicy może coś przylgnie. Do zagospodarowania to jest plac przy rzece nie po stawie to było/jest planowane. Dziennik może być też po to, że pracując za granicą można mieć wiedzę o postępach dzieci. To już norma nie nowinka. Teraz warto oglądać sesję bo sam komentarz na fb faktycznie odbiega od faktów - wystarczy porównać z ostatnią sesją. Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2019, o 17:24

"nie chcę niczego insynuować" - rzucić błotem nawet z zagranicy może coś przylgnie. Do zagospodarowania to jest plac przy rzece nie po stawie to było/jest planowane. Dziennik może być też po to, że pracując za granicą można mieć wiedzę o postępach dzieci. To już norma nie nowinka. Teraz warto oglądać sesję bo sam komentarz na fb faktycznie odbiega od faktów - wystarczy porównać z ostatnią sesją. Pozdrawiam
Dobrze Pan/ Pani poinformowana, życzę sukcesow w pracy w Urzedzie. Jak ta stara Plichta Bełżecka przestanie kraść próbując mydlić oczy niby rządzeniem , zastanowię się nad powrotem w rodzinne strony. Póki co, zaścianek i kumoterstwo polityczne rządzących. Wielu młodych ma podobne zdanie,bazujecie jeszcze na starych upolitycznionych osobach. Na szczęście świat idzie do przodu i świadomość pewnie i w Bełżcu będzie inna wśród młodych ludzi, dopiero co idących w dorosłe życie.
Każdy chce mieszkać, tam gdzie coś się rozwija, gdzie każdy jest równo traktowany w konkursach o pracę, a w Bełżcu tylko dzieci i znajomi tych przy władzy są inaczej postrzegani. Wystarczy zobaczyć kto gdzie jest zatrudniany.
Oj młodzi Was niedługo wywiaza na taczkach( oprócz tych dzieci rządzących, którzy zaraz pewnie wpiszą tu jak to oni nie mieli wcale łatwiej bo tate lub mame piją, matacza z lokalnymi i praca lub pomoc w załatwieniu jest).
Na górę

Postautor: gosciu » 14 lis 2019, o 19:07

Niestety w wielu Gminach i jednostkach podległych pracownicy są po rodzinie lub znajomości. Mamusia na emeryturę, a dziecko na stołek. Przykre, ale prawdziwe.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2019, o 13:54

Nałóg facebokowy ? Czy Wójt ma płacone z pieniędzy podatników za siedzenie na Facebooku w godzinach pracy na swoim prywatnym koncie? Bo wrzuca posty w godzinach pracy! Pomijając to że wrzuca wwzytsko i to konto jak śmietnik wygląda. Chwali się nawet cudzym, raz lubi Ukraińców bo jedzie do nich z wizyta, zaraz ich bura postami historycznymi. A już wrzucanie postów o lokalnych politykach z PiSu i zaraz wrzucanie postów o pisie jak to z PSL walczy jest najlepsze. Czy można sprawdzić czy wójt to robi w czasie wolnym i ze służbowego komputera? Bo chyba w gminie takiej jak Bełżec jest dużo więcej rzeczy do zrobienia niż siedzenie na faceboku. Fajnie byłoby się chwalić swoim, ale jak nie ma się czym , to wrzuca się posty o kotkach, pieskach, jak to dobro pokonało zło i inne bardzo inteligentne rzeczy.
Na górę

Postautor: pan » 20 lis 2019, o 21:41

Szanowny pan Bartłomiej MEGA poemat. Pierwszą osobą która raczyła naruszyć moją godność, i po latach pociągneła za cyngiel,spowodowała że zacząłem
pisać jest D.M Opisze w skrócie, było to pod groszkiem byli tam także J.B z mężem i i pani K nie znam imienia z mężem,
Po kilku chwilach spotkałem się z politykami i wszystko im powiedziałem o co mnie pytała pani pod groszkiem, byli tam pod gminą A.A ,
obecnie poseł T.Z z osobami które go chroniły, był Z.S z klubu AA on mi dwa wina zbił, zrobił to tak że nawet nie byłem zły na niego,
Pan A.A próbował mnie odciągnąć na bok żebym sobie poszedł, pan T.Z powiedział zostawcie go niech mówi, ale co mówiłem to ja nie pamiętam
Remiza, osoba którą poznałem , przypomniało mi się że kiedyś uczyła mnie jezyka polskiego to B.J byli tam także z nauczycieli J.G A.P i K.G
pan który mnie pobił Z.W no gość który mnie uratował W.W mocno przeżyłem to gdy mi się przypomniało co tam się działo, teraz już to na
chłodno biore, panie próbowały mnie zabić, ze schodów próbowali mnie zrzucić jedna pani powiedziała do mnie czy ty wiesz że żywy stąd
nie wyjdziesz nie znam jej ale poznałem ze zdjęcia w niebieskim swetrze obok siostry zakonnej na jednym zdjęciu szkoły, panią J.G też
poznałem ze zdjęcia. Kiedy rozpoznałem panią B.J wpadli w furię nie wiedzieli co robić dumali, myśleli K.G zasłonił sobie twarz jakąś
kartką potem wybiegł na scenę, było tam więcej ludzi ale nie rozpoznałem wszystkich powoli zaczeli się ulatniać pan W.W chyba miał klucz
do remizy i wypuszczał ludzi,na końcu zostały panie i W.W kiedy zorientował się co te chcą zrobić zaczął mnie bronić, powiedział siadaj
tu zabarykadował krzesłami drzwi zaczął się z nimi szarpać,kiedy kobiety zorientowali się że przegrywają z nim zaczeli płakać wyć jak
wilki, potem mnie chronił pan W.W chyba nawet do domu swego mnie zabrał, do domu mego zawiózł mnie M.P choć nie pamietam tego dobrze ale chyba
on.Pobicie mnie na ulicy polnej przez pana Z.W zkolegami W.R i chyba M.J dwie osoby mnie trzymało za ręce a Z.W przymierzył i wycelował
mi między oczy drewnianą pałką,swiadek i osoba która ich odciągneła od nich to E.M sąsiad który wyszedł z domu to J imienia nie znam
Przesłuchanie przez trzech panów o tym pisze pierwszy raz, pytali mnie co pamiętam z remizy,powiedzieli mi że mnie załatwią, J.M i chyba
I.K spodnie takie rybackie miał na sobie.

Osoby które czują się pokrzywdzone moim poematem informuje że w naszym kraju Polska są odpowiednie instytucje które scigają takich
poetów jak ja, proszę mnie nie bić i nie zastraszać
Na górę

Postautor: gosciu » 21 lis 2019, o 19:15

Co to jest? Jaka akcja w Remizie z nauczycielkami szkolnymi? Ktoś z tego coś rozumie?
Na górę

Postautor: pan » 21 lis 2019, o 19:31

Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2019, o 21:13

Tam zamieszana cała śmietanka polityczna Bełzca, patrzcie po inicjałach. ! Ale szczegółów brak, mało informacji dla kogoś z zewnątrz.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2019, o 14:00

Nałóg facebokowy ? Czy Wójt ma płacone z pieniędzy podatników za siedzenie na Facebooku w godzinach pracy na swoim prywatnym koncie? Bo wrzuca posty w godzinach pracy! Pomijając to że wrzuca wwzytsko i to konto jak śmietnik wygląda. Chwali się nawet cudzym, raz lubi Ukraińców bo jedzie do nich z wizyta, zaraz ich bura postami historycznymi. A już wrzucanie postów o lokalnych politykach z PiSu i zaraz wrzucanie postów o pisie jak to z PSL walczy jest najlepsze. Czy można sprawdzić czy wójt to robi w czasie wolnym i ze służbowego komputera? Bo chyba w gminie takiej jak Bełżec jest dużo więcej rzeczy do zrobienia niż siedzenie na faceboku. Fajnie byłoby się chwalić swoim, ale jak nie ma się czym , to wrzuca się posty o kotkach, pieskach, jak to dobro pokonało zło i inne bardzo inteligentne rzeczy.
Hahhhha płacicie mu za siedzenie na Facebooku !!!!!!!! Fajnie tam u was się dzieje. Bareja.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”