Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 5 mar 2020, o 16:15

I pokupili . Było krakać :lol:
Ktoś sobie kupił auto za 200 koła i od razu się chwali bo jeszcze nikt nie widział na wsi, więc jeszcze nie przyprowadziłeś. Miesiąc temu dodałeś ten komentarz żeby go teraz odkopać i się pochwalić. Masakra. Ciekawe kto to? Wyznacznikiem cebulactwa jest właśnie chwalenie się autem za 200. Cierpliwie czekamy kim jest ten szczęśliwiec. No cóż, gratulacje, wieś jest dumna z Ciebie kimkolwiek jesteś.

Postautor: Gość » 5 mar 2020, o 16:34

Ktoś sobie kupił auto za 200 koła i od razu się chwali bo jeszcze nikt nie widział na wsi, więc jeszcze nie przyprowadziłeś. Miesiąc temu dodałeś ten komentarz żeby go teraz odkopać i się pochwalić. Masakra. Ciekawe kto to? Wyznacznikiem cebulactwa jest właśnie chwalenie się autem za 200. Cierpliwie czekamy kim jest ten szczęśliwiec. No cóż, gratulacje, wieś jest dumna z Ciebie kimkolwiek jesteś.
Dlaczego myślicie ze to chodzi o Kryszyn?? Jesteście pępkiem świata??

Postautor: Gość » 5 mar 2020, o 17:58

I pokupili . Było krakać :lol:
A cus wincej? Jakie to auto kto i co?

Postautor: Gość » 5 mar 2020, o 18:27

,,Majo rozmach Sk......ny,,

Postautor: Gość » 6 mar 2020, o 10:53

Jak samochód kosztuje dwieście tysięcy to tyle co kombajn Master albo sortownik do fasoli. To w co lepiej zainwestować? Każdy ma inne wartości w życiu. Jeden ma ekstra auto inny ekstra traktory, piękny dom, inwestuje w zagraniczne wycieczki, nieruchomości, ziemię albo realizuje swoje pasje. A jeszcze kto inny lubi się dobrze ubrać albo dobrze zjeść w najlepszych restauracjach. Nie można mieć wszystkiego.

Postautor: Gość » 7 mar 2020, o 06:50

Ale się porobiło z tym koronawirusem, robicie już zapasy żywności i artykułów higienicznych?

Postautor: Gość » 7 mar 2020, o 07:57

Ta głupia zazdrość i pokazywanie się kto ma lepszy samochód "zabija" tych ludzi ,oraz cofa ich do dawnych zacofanych wsi.

Postautor: bgr » 7 mar 2020, o 09:36

Ale się porobiło z tym koronawirusem, robicie już zapasy żywności i artykułów higienicznych?
Ja już robię

Postautor: Gość » 7 mar 2020, o 18:31

Z powodu tego koronawirusa ludzie zaczynają głupieć.

Postautor: Gość » 9 mar 2020, o 08:52

Wpis dla rolników skopiowany ze strony Łaszczów

Fasola już nigdy nie będzie tania bo to produkt sypki i dobry do przechowywania i uwaga!!! Jest najlepszy na anemię, ma dużo żelaza tak tak to najnowsze odkrycie naukowców, zaspokaja głód. W Afryce szaleje szarańcza, pustoszy uprawy, w Chinach też z uprawą nieciekawie a my wschód Polski produkujemy najlepsza w miarę ekoloiczna fasolę. Także cena będzie trzymać bo jest duże zapotrzebowanie. To, że tu na małej Lubelszczyźnie jest dużo fasoli nie oznacza że w świecie będzie niska cena. Nie róbmy z siebie centrum i zaopatrzenie całego świata :lol: jak sąsiad ma 30 hektarów to myślisz że ceny nie będzie.

Postautor: Gość » 9 mar 2020, o 09:04

Wpis dla rolników skopiowany ze strony Łaszczów

Fasola już nigdy nie będzie tania bo to produkt sypki i dobry do przechowywania i uwaga!!! Jest najlepszy na anemię, ma dużo żelaza tak tak to najnowsze odkrycie naukowców, zaspokaja głód. W Afryce szaleje szarańcza, pustoszy uprawy, w Chinach też z uprawą nieciekawie a my wschód Polski produkujemy najlepsza w miarę ekoloiczna fasolę. Także cena będzie trzymać bo jest duże zapotrzebowanie. To, że tu na małej Lubelszczyźnie jest dużo fasoli nie oznacza że w świecie będzie niska cena. Nie róbmy z siebie centrum i zaopatrzenie całego świata :lol: jak sąsiad ma 30 hektarów to myślisz że ceny nie będzie.
A kto to wie? Nasiane może być ale przyjdzie grad i areał zmniejszy się o połowę.

Postautor: Gość » 10 mar 2020, o 14:22

Z powodu tego koronawirusa ludzie zaczynają głupieć.
ale panika ja nie wiem a jak mnie dopadnie i zachoruje co to bendzie?? jeszcze chciałbym cos w życiu przezyc ciekawego chcialvbym spouboeac czegos innego i chciałbym poznać panią taka ognistą brunetka z długimi wlosami bo ja zone mam a mam takie marzenia czas kotzystac bo czas goni

Postautor: Gość » 10 mar 2020, o 15:11

ale panika ja nie wiem a jak mnie dopadnie i zachoruje co to bendzie?? jeszcze chciałbym cos w życiu przezyc ciekawego chcialvbym spouboeac czegos innego i chciałbym poznać panią taka ognistą brunetka z długimi wlosami bo ja zone mam a mam takie marzenia czas kotzystac bo czas goni
Atrakcyjny pozna panią 🤣😆

Postautor: Gość » 10 mar 2020, o 17:37

Chlop już wiosne poczul :lol: ty się bierz do roboty chlopie rsm lac a nie za ognistymi się rozgladac :lol:

Postautor: Gość » 11 mar 2020, o 10:25

Ludzie wracający z zagranicy do swoich domów powinni się od razu przebadać.

Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”