Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 21 sie 2018, o 10:55

Pomimo wielu zalet p.Gosi zastanówcie się czy chcecie mieć wójta rolnika z CV wykształcenie chyba średnie????? No może licencjat????
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2018, o 11:16

PiS robi kampanię w stylu amerykańskim nieważne co byle głośno ale proszę wziąć pod uwagę że za chwile moze się wylac kandydatce na głowę wiadro pomyj i to już nie będzie mile
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2018, o 11:48

Skąd takie informacje? Wiem na pewno że nikt nigdzie nie startuje nie kandyduje na stanowisko wójta. Przestańcie pisać te bzdury, jeden idiota puścił plotkę a masa wierzy w pisze i się nakręca. To są zmyślone informacje. Koniec tematu.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2018, o 14:57

Ojojoj szkoda to wszystko po staremu.Mocno szkoda
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2018, o 18:31

Tak myślałam że to podpucha z tymi kandydatami chociaż swoją drogą byłoby ciekawie jakby startowali,,też się nabrałam
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2018, o 19:56

Pomimo wielu zalet p.Gosi zastanówcie się czy chcecie mieć wójta rolnika z CV wykształcenie chyba średnie????? No może licencjat????
A gdzie jest wymóg odnośnie wykształcenia?
Najważniejsze żeby być uczciwym i pracować dla dobra ogółu, wykształcenie nie zawsze idzie w parze z inteligencją
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2018, o 22:14

Jesteśmy najlepszą gmina w powiecie tomaszowskim. Nie mamy zadłużenia a ciągle coś się robi , swietlice drogi . Ludzie chcą mieszkać w gminie Telatyn , bo się ciągle coś robi się , rozwija , Nie potrzeba nam zmiany wójta!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2018, o 06:26

Ale żeś posta walnął,,,nawet 5-letnie dziecko się śmieje z twoich wypocin,---- życie jak Madrycie w rytmie
O MARYJANKO GDYBYŚ BYLA ŁADNĄ PANNĄ
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2018, o 08:50

Kandydatka o której piszecie ma więcej szczęścia niż rozumu i wcale bym się nie zdziwił jakby jakims zbiegiem okoliczności wygrała wybory :P :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2018, o 09:17

Kandydatka o której piszecie ma więcej szczęścia niż rozumu i wcale bym się nie zdziwił jakby jakims zbiegiem okoliczności wygrała wybory :P :lol:
Ty pismaku wez sie do roboty bo ani rozumu ani szczęscia nie masz
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2018, o 11:01

Myślę że z obecną władzą by sobie poradziła
Że starostą nie ma szans
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2018, o 12:08

niech prubuje kazdy ma szanse ; tyle ze ladna i elegancka
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2018, o 20:36

Jak powie proboszcz tak owieczki zagłosują. Nie będzie, że ładna czy piękny. 8) :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2018, o 11:48

Mówili dzisiaj pod sklepem że Gosia na wójta że tu tak piszą?my popieramy by
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2018, o 12:21

:panzielony: :panzielony:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”