Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: jerzyal » 18 sie 2018, o 08:41

durnoty piszecie,.moze i Goska ma szanse bo jest znana i ludzie ja lubia ale jako soltys nie robi nic., wies niepokoszona,. watpie zeby miala czas na wojtowanie
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2018, o 09:17

Ludzie, poco zmiany jak jest dobrze? Żeby byc wójtem trzeba mieć przedewszystkim wyższe wykształcenia, pracować w zarządzaniu czy gminą czy oświatą. Co rolnik może wiedzieć o zarządzaniu nawet jeśli ma duże gospodarstwo?? Z praktyki wynika że najlepiej na zarządzaniu znają się nauczyciele bo najwięcej wójtów z tego zawodu się wywodzi. Jeśli nie obrazajac nikogo pani. M ma jakieś szanse to tylko na zasadzie głosowania przeciw komuś.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2018, o 09:48

A czego nie?ja bym na nią głosował tylko z Peslu a nie z PiSu
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2018, o 10:28

nareszcie cos sie ruszylo w tej gminie
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2018, o 11:38

Telefony dzwonią ze jest nowy kandydat to czytam o kim mowa.Znam kandydatkę i wiem że jak sie uprze to cel osiągnie. narzeka i biadoli ze sama wszystko musi a i tak w Kryszynie jak im zagra tak tańczą.Zawsze się umie ustawić.To pewne ze ona zPISU startuje?Jakby z innej parti to czego nie
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2018, o 14:18

Konkrety proszę,;; kto kandyduje? Czy to już kampania ruszyła??
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2018, o 09:52

Telefony dzwonią ze jest nowy kandydat to czytam o kim mowa.Znam kandydatkę i wiem że jak sie uprze to cel osiągnie. narzeka i biadoli ze sama wszystko musi a i tak w Kryszynie jak im zagra tak tańczą.Zawsze się umie ustawić.To pewne ze ona zPISU startuje?Jakby z innej parti to czego nie
[/quot

Raczej powiedziałbym że z PSL
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2018, o 13:18

O jej ,bo jak z PSL to na jesieni może przegrać.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2018, o 14:15

Ten Wasz placek Piękny Jaś wraca. Heheheh powodzonka.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2018, o 21:06

O jej ,bo jak z PSL to na jesieni może przegrać.
Z tego co mi wiadomo to z PiSu
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2018, o 21:24

Dobrze idzie, ale chyba tylko przydupasom i w Nowosiółkach. 8 Lat temu najwiecej procentowo ludzi zaglosowało na obecna Pania Wójt w Żulicach. Byly wielkie obietnice dla owej miejscowowosci. Przebudowa i remont głównej szosy. Położenienie chodnika i budowa oczyszczalni scieków. Zrobienie poboczy i oswietlenia. A skonczylo sie na gadaniu. Przez 8 lat jedne wielkie zero. Przestancie pisac ze jest dobrze bo takiego zaprzanstwa nie wytrzymam. Rozumiem, ze wyborcy w Łaszczowie są tempakami, ale mam nadzieje, ze nie w Telatynie. Wystarczy juz starych układów. Czas na nowe twarze
Marne Twe nadzieje..A tak na przyszłość nie obrażaj ludzi bo to świadczy jedynie o Twym ubóstwie intelektualnym. Pozdrowienia od wyborcöw z Łaszczowa.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2018, o 21:29

To w końcu iliu jest kandydat ów i kto?my wyborcy mam prawo wiedxue, wybory za 2 miesiące a tu żadnej kompani nie ma,nikt po wsiach nie jeździ nie namawia
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2018, o 21:43

PO 27 SIERPNIA RUSZY KAMPANIA PO TRUPACH DO KORYTA.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2018, o 06:24

Jak będzie 3 kandydujących to krew się poleje
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2018, o 07:53

Pani M jest medialna i ma szansę.Ja bym na nią głosował.No i wszyscy ją znają, wzbudza zainteresowanie gdzie się pojawi pozytywne albo negatywne ale wzbudza 8) 8)
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”