Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Willamss » 9 maja 2019, o 06:53

Otwarte głowy mówisz? To może któraś pani z poprzedniego otoczenia? Myślę i myślę, któraż to doradczyni taka światła? Może kogoś konkretnego wskazesz? Bo rzecz jasna otoczenie wójta musi mieć "otwarte głowy" czekasz na konkurs? To startuj, zawsze to swój człowiek a nie z zewnątrz, czy są jakieś przeciwskazania? Czarny koń czy czarna Kobyłka, co za różnica?
Na górę

Postautor: Gość » 9 maja 2019, o 07:44

Może pora żeby się nauczyciele zmobilizowali, zasiedli do stołu obrad, popatrzyli na siebie i znaleźli osobę, którą szanują, poważają, liczą się z jej zdaniem, jeśli ta osoba nie ma kwalifikacji, to już gmina ma mechanizmy żeby to obejść i umożliwić takiej osobie zdobycie ich. Nie czekajcie aż partia podeśle wam menadżera z zewnątrz bo to psuje całą ideę wiejskich środowiskowych szkół!

Rodzice powinni mieć możliwość udziału w takim przedsęwzięciu, szkoła to dobro, przyszłość, rozwój i przetrwanie miejscowości, tradycji, kultury, historii!!!

Szkoła to nie polityczny stołek za coś, lub dla kogoś po coś....
Na górę

Postautor: yyy » 9 maja 2019, o 08:09

obiecywał tyyyyleee kasy ale że wydoi żle zrozumieliśmy nawet służbowym autem o 9 wraca pszez ulhówek mniej ludzi widzi dooobra zmiana
Na górę

Postautor: lll » 9 maja 2019, o 21:22

zebrało sie troche patoli. Jeden anafalbeta, drugi stracił ciocie na posadce, trzeci teczowy peeselowiec tryska żółcia. Na trasie Ulhówek to ty widziałes, ale chyba byłego wielbiciela zakrapianych festynów. Kompromitujecie sie swoim prostackim jezykiem na kazdym kroku. Lepiej dołączcie do strajku nauczycieli i to najlepiej podczas wakacji. Mieliscie swoje piec minut, zamiast ustawic sie i zaskarbic przychylnosc ludzi to kradliscie ile podapnie i rzucaliscie kłody komu sie da
Na górę

Postautor: Gość » 10 maja 2019, o 07:18

Brawo, przecież wszyscy i tak wiedzą kto tu pisze, trafiłeś w punkt
Na górę

Postautor: JanWlk » 12 maja 2019, o 00:39

Wali pisiorwska patologia :lol:
Na górę

Postautor: lll » 12 maja 2019, o 12:39

Wali pisiorwska patologia :lol:
januszek to, że tobie wali z tej zdradzieckiej japy bos sie najebał antałem, nie oznacza ze od PiSu tez wali. Nie sądź innych po sobie. Jak wytrzezwiejesz moczymordo to odezwij się ;)
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 09:40

czy to prawda że jest gdzieś ogłoszony konkursu na najładniejszy ogródek w gminie telatyn??bo ja tego nie widziałem??i też chce wiedzieć jakie sa nagrody??pomozecie??
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 09:57

Tak, jest konkurs, MÓJ OGRÓD WIOSNĄ"***, nagroda, 1 miejsce, Wycieczka do Dubaju
2 miejsce Wycieczka do Dunaju
3 miejsce Wycieczka do Dutrowa
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 10:06

Tak, jest konkurs, MÓJ OGRÓD WIOSNĄ"***, nagroda, 1 miejsce, Wycieczka do Dubaju
2 miejsce Wycieczka do Dunaju
3 miejsce Wycieczka do Dutrowa
Hahahaha złoto! Stary najlepszy komentarz na tym forum ever :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 10:08

Ja tam był chciał do Dutrowa a szczególnie na festyn ! Dobre szamanko, dobra muza czego chcecie wiencej?
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 10:16

Nie wprowadzajcie Ludzi w błąd , owszem jest Konkurs Mój ogród wiosna ale dla uczniów
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 11:18

Szkoda że to bujda , chętnie wziol bym udział :P :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2019, o 11:29

jakie teraz są ogródki? Kamień i 3 spirale iglaków i trawnik. , kiedyś to były ogródki kwitnące kolorowe coś pięknego nie to co teraz każdy aby mniej roboty
Na górę

Postautor: loiu » 14 maja 2019, o 12:25

koło gminy jest najjjjładniejszy ogródek, trochę białych kamyków i drzewko i krzaczek, na pewno wygra w konkursie pod tytułem "tępimy zieleń", albo hasło-" patrzcie na gminę-wszyscy niszczymy zieleń wokół siebie,- Kładziemy kostkę i kamienie"
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”