Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: kryszyne » 25 lut 2020, o 22:30

No no tak po prawdzie to ten młody nowy jak tam go nazywacie to jest pionek w stosunku do tego największego gracza. On kupuje tyle w rok co ten duży w dzień. Więc co podskakuje? Pan Ł. był i jest potentatem w tej branży.
Oj nie powiedziałbym. Jestem sąsiadem młodego i widzę jakimi ilościami obracał chociażby w styczniu. Dużo kupuje i zwozi do siebie a dużo z tego co wiem wiezie prosto do Hostynnego. W mojej ocenie zrobił dużą rozróbę na rynku w tym sezonie
Na górę

Postautor: Willams » 26 lut 2020, o 09:00

Podsumowując "Kozak w Necie pi..a w świecie"
Tak to wygląda z waszą odwagą i uczciwością.
[/quote]


Ty jesteś pi..* w świecie i w necie. Dorwałaś się wczoraj do komputera i zdążyłaś obrazić pół Kryszyna. Widocznie to że obrażasz ludzi w realnym świecie Ci nie wystarczy. Masakra, dziewczyno, ogarnij się.
Na górę

Postautor: Mannia » 26 lut 2020, o 09:24

Oj nie powiedziałbym. Jestem sąsiadem młodego i widzę jakimi ilościami obracał chociażby w styczniu. Dużo kupuje i zwozi do siebie a dużo z tego co wiem wiezie prosto do Hostynnego. W mojej ocenie zrobił dużą rozróbę na rynku w tym sezonie
Jaka rozroba??? Pioneczek i tyle a poza tym trzeba znać swoje miejsce na półce. Rodowity kryszynianin jest gospodarzem z dziada pradziada i mieszka na wsi. A nie na kolonii i pole z reformy nadane przez "Dekret w 1945 roku"
Na górę

Postautor: Gość » 26 lut 2020, o 12:28

to nie do konca prawda , po co to tak pisać , ludzie wszystko wiedza , babcia i dziadek rodowity , babcia ze wsi i Hawryluki to byli kiedyś bogacze , ojciec też z porządnej gospodarki , tylko M z reformy czyli to nie do konca tak jak piszesz
Na górę

Postautor: Gość » 26 lut 2020, o 13:10

Ludzie, jest środa popielcowa, może czas posypać głowę popiołem.
Czepiliscie się chłopaka bo skup śmiał otworzyć.
Niech się każdy zajmie swoimi korzeniami, bo też można historię pisać kim był dziadek czy babcia.
Ale poco to??
Zakończcie ten temat i temat Kryszyna bo tylko wstyd na cały powiat.
Na górę

Postautor: Kryszy » 26 lut 2020, o 13:31

Wstyd ludzie WSTYD. Młody chłopak ma ambicje i idzie do przodu. Wam to nie pasuje i boli dlatego tak mówicie. Pamiętajcie karma wraca.
Na górę

Postautor: Staso » 26 lut 2020, o 14:05

Stołek w gminie obsadzony A wy o pierdoletach piszecie
Na górę

Postautor: Gość » 26 lut 2020, o 18:51

Ludzie, jest środa popielcowa, może czas posypać głowę popiołem.
Czepiliscie się chłopaka bo skup śmiał otworzyć.
Niech się każdy zajmie swoimi korzeniami, bo też można historię pisać kim był dziadek czy babcia.
Ale poco to??
Zakończcie ten temat i temat Kryszyna bo tylko wstyd na cały powiat.
Tak jest! Koniec tych żartów z naszej pięknej wsi. Czas postu to czas pokuty i pojednania. Mam nadzieję że wszyscy sobie przebacza i będzie jak dawniej - zgodnie i przyjaźnie. Można w niedzielę nad stawem ognisko zrobić i wspólnie po świętować zgodę.
Na górę

Postautor: poil » 26 lut 2020, o 19:50

i co ta z banku zatrudniona? czy nas zaskoczył
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2020, o 15:14

No no tak po prawdzie to ten młody nowy jak tam go nazywacie to jest pionek w stosunku do tego największego gracza. On kupuje tyle w rok co ten duży w dzień. Więc co podskakuje? Pan Ł. był i jest potentatem w tej branży.
Z tego co mi wiadomo, to nikt nigdy nie kwestionował wielkości "potentata", nikt też się z nim nie ścigał, nikt go nie chce doganiać. I kto podskakuje? Że fasolę kupuje? Kupuje, niech kupuje, wystarczy dla wszystkich.
Na górę

Postautor: krysty » 27 lut 2020, o 19:53

To jest chore podejście. Niektórzy ludzie myślą że mają monopol na fasolę i już. Otóż nie - rynek jest wolny i każdy może kupować tak jak każdy może oddychać. Jakoś w innych wioskach kupują i żyją w zgodzie i symbiozie. Nie rozumiem takiego podejścia. Jestem mieszkanką Kryszyna i jestem zażenowana tą całą sytuacją tym bardziej że to wszystko piszą ludzie których to nie dotyczy personalnie
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2020, o 06:30

To jest chore podejście. Niektórzy ludzie myślą że mają monopol na fasolę i już. Otóż nie - rynek jest wolny i każdy może kupować tak jak każdy może oddychać. Jakoś w innych wioskach kupują i żyją w zgodzie i symbiozie. Nie rozumiem takiego podejścia. Jestem mieszkanką Kryszyna i jestem zażenowana tą całą sytuacją tym bardziej że to wszystko piszą ludzie których to nie dotyczy personalnie
Tak to prawda. Ale niestety według pani Ady to ludzie rozpętali GOWNOBURZE, i ona nie rozumie skąd ta nagonka. Teraz tylko wypada mieszkańcom zebrać składkę złożyć się kupić kwiaty i delegacja najlepiej tych dwóch co mają przebieraczki pójść i przeprosić że ktoś w ogóle odwazyl się o tej oferze fasolowej pisać.
Na górę

Postautor: gosck » 28 lut 2020, o 08:27

W Kryszynie jest trzech co mają przebieraczki najpierw kupił jeden, później drugi a jak kupił trzeci to ten drugi nie mógł wytrzymać. W sumie wszystko się zaczęło odkąd ten młody zaczął kupować. No bo jakże mu wolno toż to monopol na fasole. Nikt nie ma prawa oprócz tych co do tej pory kupowali...
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2020, o 08:35

W Kryszynie jest trzech co mają przebieraczki najpierw kupił jeden, później drugi a jak kupił trzeci to ten drugi nie mógł wytrzymać. W sumie wszystko się zaczęło odkąd ten młody zaczął kupować. No bo jakże mu wolno toż to monopol na fasole. Nikt nie ma prawa oprócz tych co do tej pory kupowali...
To z tym pierwszym o co poszło?
Na górę

Postautor: Osiem » 28 lut 2020, o 08:44

W Kryszynie jest trzech co mają przebieraczki najpierw kupił jeden, później drugi a jak kupił trzeci to ten drugi nie mógł wytrzymać. W sumie wszystko się zaczęło odkąd ten młody zaczął kupować. No bo jakże mu wolno toż to monopol na fasole. Nikt nie ma prawa oprócz tych co do tej pory kupowali...
Ale co to za kontirencja jak on kupuje dla tego z hostynnego. Ktoś tu pisał że to pionek i rację miał bo to pionek. Widocznie ojciec za granicą za mało zarabiał i na kredyty nie starczało
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”