Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: ptlk » 15 lip 2019, o 11:54

kobieta , była dyrektorem szkoły pewnie ze 20 lat,nie miała zadnych nagan, szkoła idzie normalnym torem, aż tu nagle, komuś się nie podoba,dziwne ,że do tej pory się podobała, jak myślicie , o co tu chodzi?, i kto z tej drugiej strony, (nie szkolnej), zagłosował na "nie"-ktoś chyba spełnił czyjeś życzenie,- jak myślicie?, to ważne, bo do szkoły chodzą nasze dzieci
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 12:16

kobieta , była dyrektorem szkoły pewnie ze 20 lat,nie miała zadnych nagan, szkoła idzie normalnym torem, aż tu nagle, komuś się nie podoba,dziwne ,że do tej pory się podobała, jak myślicie , o co tu chodzi?, i kto z tej drugiej strony, (nie szkolnej), zagłosował na "nie"-ktoś chyba spełnił czyjeś życzenie,- jak myślicie?, to ważne, bo do szkoły chodzą nasze dzieci
W takim przypadku należy wystąpić do organu powołującego o pisemną interpretacje odrzucenia kandydatury wskazanej osoby. Wiadomo że wszytko jest publiczne wobec czego nikt nie może powoływać się na jakieś klauzulę lub tejemnice konkursu.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 13:18

to jest już dyrektor?
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 13:34

Jak tam kryszynskie Panie? Serniki już napieczone na odpust?😋
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 15:27

jak miło że ktoś o nas pamięta :P chcesz przyjechać na praźnik :P to zapraszamy :P my kryszyncy jesteśmy bardzo gościnni :P i sernik też mamy i do domu damy gościńca :P
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 20:04

to jest już dyrektor?
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2019, o 09:09

jak miło że ktoś o nas pamięta :P chcesz przyjechać na praźnik :P to zapraszamy :P my kryszyncy jesteśmy bardzo gościnni :P i sernik też mamy i do domu damy gościńca :P
Co to Praźnik???
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2019, o 09:59

[quote=Gość post_id=830992 time=1
jak miło że ktoś o nas pamięta :P chcesz przyjechać na praźnik :P to zapraszamy :P my kryszyncy jesteśmy bardzo gościnni :P i sernik też mamy i do domu damy gościńca
Co to Praźnik???
[/quote]

Chyba kanikuły :?:
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2019, o 19:59

Zapożyczone z języka rosyjskiego; prazdnik - święto.
Na górę

Postautor: kjuy » 16 lip 2019, o 23:23

przecież p. dyrektor szkoły podst. w telatynie, nie wystąpi do komisji o wyjaśnienie werdyktu dotyczącego powołania dyrektora, ponieważ chce dalej w tej szkole pracować,!- tak się głupio załatwiliśmy w wyborach samorządowych !
Na górę

Postautor: juyt » 16 lip 2019, o 23:34

nie mam zamiaru głosować w wyborach parlamentarnych na posła Zielińskiego , dopóki nie wypełni obietnicy z przed wyborów samorządowych, czyli remontu drogi-852 t.j. z Telatyna do Nowosiółek!, mam nadzieję, że mnie w tym poprzecie!
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2019, o 12:34

nie mam zamiaru głosować w wyborach parlamentarnych na posła Zielińskiego , dopóki nie wypełni obietnicy z przed wyborów samorządowych, czyli remontu drogi-852 t.j. z Telatyna do Nowosiółek!, mam nadzieję, że mnie w tym poprzecie!
Poprzemy, dodam do tego jeszcze że środowisko szkolne nie chce dyrektora z Łaszczowa, niech go poseł zabierze do biura poselskiego, nie chcemy żeby jakiś z innej gminy nasze nauczycielki bałamucił
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2019, o 13:25

a z jskiej to okazji wczoraj w nabrozu biskupa witala była sołtys z kryszyna???? przecież ona już nie jest soltys? nie mogl to zrobić ktorys z naszych??
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2019, o 17:06

a z jskiej to okazji wczoraj w nabrozu biskupa witala była sołtys z kryszyna???? przecież ona już nie jest soltys? nie mogl to zrobić ktorys z naszych??
A co żal dupę ściska? Kto to jest ktoś z naszych?
Na górę

Postautor: Binn » 18 lip 2019, o 10:59

morze chodzi o obecnego soltysa z kryszyna albo o innego soltysa z gminy ,zawsze to swuj ,ale już byscie sie przestali jej czepiac ,czego ona tu winna ,widze ze co by nie zrobiła to wszystko zle ,najleoiej jakby wyjechala stąt w sina dal ,o co wam chodzi ?czy oby nie tylko zawisc i zazdrosc ? to was pociesze , kalafior oo 1.80 zl a ona nie ma ,co roku miala a teraz nie ma .,lzej wam?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”