Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 11 lip 2019, o 14:39

Nie, na dożynkach gminnych będzie i będziesz mógł sobie z kim chcesz fotkę cyknac :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 11 lip 2019, o 15:37

wam tylko żarty w głowie a cena fasoli już spadła na 2 zł. to jest tragedia. poniżej opłacalności. ludzie jak dalej żyć? jak pszenica po 50 zł a fasola po 2 zł. mam tylko fasolę i pszenicę.jak żyć?jak żyć i za co żyć??
Na górę

Postautor: JanWlk » 11 lip 2019, o 15:44

A Nasz cudowny i kochany p oseł będzie? 8) 8) 8)
Na górę

Postautor: lll » 11 lip 2019, o 19:52

A Nasz cudowny i kochany p oseł będzie? 8) 8) 8)
Bedzie będzie komuchu ;D
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2019, o 07:49

Widzieliście zaproszenia na odpust i piknik sołtysów do Nabroża na wtorek? To jakaś chyba duża impreza się szykuje bo i zespoły mają grać ,warto pojechać
Na górę

Postautor: XyZzyx » 12 lip 2019, o 20:03

:?: Dobry wieczor , mam pytanie do Mam : Ile czeka się na „ macierzyński „ po złożeniu wniosku w Tomaszowie ? Chodzi o standardowa umowę o prace . Dzięki za odp.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2019, o 20:25

:?: Dobry wieczor , mam pytanie do Mam : Ile czeka się na „ macierzyński „ po złożeniu wniosku w Tomaszowie ? Chodzi o standardowa umowę o prace . Dzięki za odp.
Polecam fanpage Madka and Tateł i tam Ci odpowiedzą.
Na górę

Postautor: lll » 12 lip 2019, o 22:53

:?: Dobry wieczor , mam pytanie do Mam : Ile czeka się na „ macierzyński „ po złożeniu wniosku w Tomaszowie ? Chodzi o standardowa umowę o prace . Dzięki za odp.
Polecam fanpage Madka and Tateł i tam Ci odpowiedzą.
Super podpowiedz. Jeszcze troche a trzeba będzie zejśc w podziemie tym, którzy maja dzieci, Bo strach będzie sie przyznac, ze ma sie dziecko. Bo kto ma dziecko ten wróg najgorszy.
Na górę

Postautor: Qazpol » 12 lip 2019, o 23:03



Polecam fanpage Madka and Tateł i tam Ci odpowiedzą.
Super podpowiedz. Jeszcze troche a trzeba będzie zejśc w podziemie tym, którzy maja dzieci, Bo strach będzie sie przyznac, ze ma sie dziecko. Bo kto ma dziecko ten wróg najgorszy.
Zapytaj w urzędzie pracy
Na górę

Postautor: Qweghj » 12 lip 2019, o 23:15

[url]https://youtu.be/0pQ9kf8y0LY/url] ja tylko to tu zostawię
Na górę

Postautor: lll » 12 lip 2019, o 23:33

[url]https://youtu.be/0pQ9kf8y0LY/url] ja tylko to tu zostawię
Wójek sknerus (komuch, złodziej) co to sie dorobił na krzywdzie setek ludzi próbuje pouczac innych. O prosze ...
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2019, o 04:44



Polecam fanpage Madka and Tateł i tam Ci odpowiedzą.
Super podpowiedz. Jeszcze troche a trzeba będzie zejśc w podziemie tym, którzy maja dzieci, Bo strach będzie sie przyznac, ze ma sie dziecko. Bo kto ma dziecko ten wróg najgorszy.
O czym ty bredzisz kobieto, jaki wróg? Dzieci mają praktycznie wszyscy to kto ma zejść do podziemia??? Zadajesz pytanie o jakiś zasiłek na forum"Kto wójtem"? Jedź do Tomaszowa to się dowiesz, myślisz że tu matki z małymi dziećmi siedzą? Jedną ręką zmienia pampersa a druga pisze na forum? Nie możesz zapytać w urzędzie pracy czy innych instytucjach?? Jak te ludzie dzisiaj dzieci rodzą..
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2019, o 08:06



Super podpowiedz. Jeszcze troche a trzeba będzie zejśc w podziemie tym, którzy maja dzieci, Bo strach będzie sie przyznac, ze ma sie dziecko. Bo kto ma dziecko ten wróg najgorszy.
O czym ty bredzisz kobieto, jaki wróg? Dzieci mają praktycznie wszyscy to kto ma zejść do podziemia??? Zadajesz pytanie o jakiś zasiłek na forum"Kto wójtem"? Jedź do Tomaszowa to się dowiesz, myślisz że tu matki z małymi dziećmi siedzą? Jedną ręką zmienia pampersa a druga pisze na forum? Nie możesz zapytać w urzędzie pracy czy innych instytucjach?? Jak te ludzie dzisiaj dzieci rodzą..
Karyna Ty nie pisz o podziemiu tylko idź do gminy i tam nieodpłatne porady prawne udzielają i się wszytkiego dowiesz. Może Ci nawet powiedzą jak otrzymać Madka +
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2019, o 07:24

Ten piknik sołtysów w nabrozu to dzisiaj?
Na górę

Postautor: Gosc 111 » 14 lip 2019, o 08:33

Ten piknik sołtysów w nabrozu to dzisiaj?
Dzisiaj jest piknik na Grodzie Posadów, a dla sołtysów piknik 16 lipca we wtorek.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”