Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 3 sty 2020, o 10:01

Tak,, ja wam powiem co zrobić - - - - - zrobic imprezę w tej szopce nad stawem,,, zakolędowac,,, zrobić ognisko kiełbaski bimberek kaszaneczka,,, cała wieś,, razem,, niech sołtys kartkę puści,,, i będzie git :lol:
O tak kaszanka . Dutrów i Kryszyn uwielbia kaszane. Zero mięsa tylko krew i kasza !!! Oszczędnie i smacznie :P
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2020, o 10:40

O tak kaszanka . Dutrów i Kryszyn uwielbia kaszane. Zero mięsa tylko krew i kasza !!! Oszczędnie i smacznie :P
kszanka ja dobze zrobiona to palce lizac!! teraz to zobaczymy czy wam nowy soltys zrobi festyn albo jakieś inne czy przyjecie na dzien kobit bo te wasze pikniki to byly najlepsze cuejawe co teraz bedzie!!
Na górę

Postautor: Lwowska » 3 sty 2020, o 12:16

Lwowska też coś powiem, przebiera ten nowy groch sasiadowi to było tak, ze zabrał niezdaly groch do przebrania i sasiada nic nie obchodzilo sam zabrał i sam prxebral i na prawde potraktowal go bardzo uczciwie i sąsiad zadowolony oddał bigpaka już takiego całkiem niezdalego i sprzedal ten dla byków. To pisze ja sąsiad Grzesiek
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2020, o 13:46

uczciwy jak henio,on też nie zdziera kasy za spawanie,i bierze grosze,a taki dobry spawacz, podobno w stoczni się nauczył jak statki spawal, takiego jak on tu w okolicy nie ma,a to przecież rodzina,
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2020, o 14:20

uczciwy jak henio,on też nie zdziera kasy za spawanie,i bierze grosze,a taki dobry spawacz, podobno w stoczni się nauczył jak statki spawal, takiego jak on tu w okolicy nie ma,a to przecież rodzina,
Kto to Henio???????
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2020, o 15:13

Wiosna idzie :panzielony:

🦟
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2020, o 16:25

O tak kaszanka . Dutrów i Kryszyn uwielbia kaszane. Zero mięsa tylko krew i kasza !!! Oszczędnie i smacznie
Kto ma przepis na kaszankę sama bym zjadła jak by ktoś dobrą zrobił i jeszcze sernik Kryszyński na deser z fasolą 8) :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2020, o 16:30

Kto ma przepis na kaszankę sama bym zjadła jak by ktoś dobrą zrobił i jeszcze sernik Kryszyński na deser z fasolą 8) :lol:
Sernik z fasolę? Ale z ciebie gospodyni? Śmiech,
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2020, o 16:51

Sernik z fasolę? Ale z ciebie gospodyni? Śmiech,
Może łona przy nadziejii??a jeszcze śledzika do tego by nie zjadła??
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2020, o 17:29

Wiosna idzie :panzielony:

🦟
To może Szarek buraczany?
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2020, o 17:31

słyszałam ,że ten MADI jest bardzo agresywny po alkoholu
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2020, o 17:40

słyszałam ,że ten MADI jest bardzo agresywny po alkoholu
Młodość :lol: ale niektórzy już nie pierwszej młodości i białej gorączki po alkoholu dostają :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2020, o 17:54

słyszałam ,że ten MADI jest bardzo agresywny po alkoholu
Hehe, ty laska dobra jesteś a jaką to panienke ochrona z Zamku wyprowadzala? Hehe
Na górę

Postautor: Rwf » 3 sty 2020, o 18:02

Hehe, ty laska dobra jesteś a jaką to panienke ochrona z Zamku wyprowadzala? Hehe
Widzę, że Wy się tu wszyscy znacie?
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2020, o 18:38

Tak się oto bawią bananowe bogate dzieci.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”